• Главная <
 • Галерея
 • Карта сайта
 • Наши контакты
 • Обратная связь

Трафарети для брів: як користуватися і фото для роздруківки в реальний розмір

 1. пластикові
 2. З кріпленнями
 3. Використання
 4. Відео

Зробити красиві й рівні брови в прискореному режимі - справжня проблема Зробити красиві й рівні брови в прискореному режимі - справжня проблема. Найменші помарки зіпсують форму, а хочеться отримати якісний результат навіть в домашніх умовах і без досвіду. Для дівчат, часто проводять корекцію, фарбування або татуаж, були придумані зручні трафарети для брів - зручні пристосування з детальною інструкцією, такі як Divage або з Аліекспресс. Пристосування від Рів Гош, як і багато інших, часто йдуть в комплекті з тінями або олівцями.

Подібні шаблони можна легко знайти в будь-якому магазині косметики, відгуки на них суцільно позитивні. Коштують вони по-різному в залежності від типу, крім того, в коробочці може бути цілий набір з трафаретів. Наприклад, трафарети з Аліекспресс приваблюють своєю дешевизною, хоча їх розмір багатьох не влаштовує. При бажанні можна зробити їх своїми руками, досить мати гарну акуратністю і уважністю, хоча татуаж в домашніх умовах зазвичай це має на увазі.

пластикові

Найпримітивніші шаблони - це звичайні пластикові формочки з вирізом у формі брови Найпримітивніші шаблони - це звичайні пластикові формочки з вирізом у формі брови. Вони можуть бути прозорими чи ні, з додатковою розміткою і корисними кресленнями. Вибираючи додаткові функції, краще заздалегідь почитайте відгуки в інтернеті і подивіться різні відео, щоб зрозуміти, що корисно, а що марна трата грошей. Крім того, трафарет аналогічний Divage або Рів Гош дуже легко зробити самостійно в домашніх умовах.

 1. Підберіть правильну форму брів за типом і формою обличчя.
 2. Постарайтеся роздрукувати вигин в правильному масштабі.
 3. Знайдіть картонку або листок пластика, на який обведіть роздруковані брови.
 4. Виріжте по контуру, щоб вийшов рівний отвір.

Найскладніше в цьому випадку - роздрукувати правильний вигин в точній пропорції, хоча в інтернеті є безліч фото Найскладніше в цьому випадку - роздрукувати правильний вигин в точній пропорції, хоча в інтернеті є безліч фото. Можливо, буде зручніше купити готові трафарети для брів і залишити один в якості зразка. Тоді в подальшому можна буде акуратно його копіювати. Коли вирізаєте шаблон, стежте, щоб не було різких і гострих кутів - буде неприємно користуватися. Зріз повинен бути максимально гладким і рівним, щоб було простіше проводити татуаж. Слідкуйте, щоб був потрібний розмір - наприклад, пристосування від Аліекспресс досить великі, тому з незвички буде незручно.

Насправді одного-єдиного екземпляра досить Насправді одного-єдиного екземпляра досить. Такі трафарети не одноразова, легко миються і повторно використовуються в домашніх умовах. Відгуки дівчат часто показують їх розчарування, адже в коробочці з магазину міститься кілька штук, стандартно шість. До того ж часто вони йдуть в наборі з іншими косметичними засобами для брів. Тому більшість дівчат намагаються зробити їх своїми руками.

Замовлення в інтернеті аналогічний саморобним пристосуванням, але якісніший. Найбільш поширені спосіб - використовувати шаблони від Аліекспресс. Покупниці відзначають їх якість, листки легко миються і не рвуться, по ним зручно малювати. До того ж трафарети Аліекспресс відносно дешеві і мають широкий вибір.

Стандартний набір Divage містить п'ять різних трафаретів, що відрізняються по довжині і формі Стандартний набір Divage містить п'ять різних трафаретів, що відрізняються по довжині і формі. Їх використання очевидно: на кожному трафареті дизайну Divage є спеціальна розмітка, завдяки якій можна правильно накласти листки. Виробники кажуть, що при створенні шаблонів Divage використовували ідею золотого перетину, тому форма і вигини є оптимальними. Це можна перевірити на практиці, але якщо серед п'яти стандартних варіантів нічого не підійде, легше пошукати інші способи.

Шаблони Рів Гош продаються аналогічно. Можна знайти цілісний комплект Рів Гош для макіяжу, але при бажанні є можливість купити окреме пристосування. Завдяки докладної інструкції помилитися практично неможливо. Для зручності продаються шаблони Рів Гош і клеїться поверхнею - потрібно лише докласти і натиснути, щоб вони приклеїлися. Такі листки користуються найбільшим попитом.

З кріпленнями

Звичайні пластикові листки очікувано незручні в застосуванні: однією рукою їх доводиться тримати, а виконувати татуаж і корекцію може тільки друга Звичайні пластикові листки очікувано незручні в застосуванні: однією рукою їх доводиться тримати, а виконувати татуаж і корекцію може тільки друга. Відгуки покупців кажуть, що потрібен великий досвід, щоб отримати реальний результат. На допомогу дівчатам були розроблені кріплення різного дизайну, які дозволяють зафіксувати трафарет, звільняючи обидві руки.

 • Клейка поверхня - шаблон приліплюється до чола сам аналогічно пластиру. Однак це робить його одноразовим.
 • Шкіряні ремінці, якими можна обігнути голову і зв'язати на потилиці.
 • Липучки - не тільки закріплюють шаблони на голові, але і скріплюють між собою.

Також своєрідним кріпленням можна вважати держатель для носа: два трафарети для лівої і правої брови з'єднуються і спираються спеціальним продовженням за ніс. Виглядають такі трафарети для брів, як подобу маски, основне її гідність, яке відзначають усі відгуки - симетрія, але зробити їх самостійно в домашніх умовах непросто, дешевше і зручніше купити в магазині або прикріпити звичайні липучки. До того ж їх розмір досить громіздкий, не завжди легко користуватися. Форма Divage кріплення не передбачає, як і листки від Рів Гош.

Використання

Перед тим як починати татуаж і моделювання брів, очистіть шкіру, зітріть макіяж, вмийтеся Перед тим як починати татуаж і моделювання брів, очистіть шкіру, зітріть макіяж, вмийтеся. Нанесіть трохи пудри, щоб було простіше малювати. Акуратно прикладіть трафарет. Якщо він подвійний, обов'язково досягнете симетрії. Якщо картинки одинарні, переконайтеся, що другий знаходиться на правильній висоті і ідеально віддалений від носа. Відгуки дівчат підказують, що зручно заздалегідь поставити кілька точок для розмітки, щоб правильно користуватися шаблонами.

Тонким олівцем обведіть брови в прорізи трафарету. Якщо результат має вади, краще почати спочатку - помилки будуть добре помітні.

Коли своїми руками отримаєте лінію підведення, можете зробити корекцію. Приберіть зайві волосинки і підфарбуйте косметичними засобами.

Татуаж і макіяж виконуються приблизно однаково. Переконайтеся, що робите все правильно, варто перші кілька разів потренуватися.

Відео

У цьому відео розповідаються і пояснюються всі тонкощі поетапного макіяжу для початківців. Якщо ви тільки починаєте занурюватися в світ косметики, то рекомендується до перегляду.

admin

Новости