• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Сервіс онлайн-бронювання Hesus - зручний і ефективний інструмент для представників бізнесу

Індивідуальним підприємцям і представникам бізнес-сфери надається можливість користуватися зручним і ефективним онлайн-сервісом Hesus. З його допомогою можна здійснювати бронювання різноманітних видів послуг. Функція резервування допоможе значно збільшити кількість потенційних клієнтів. Практикою доведено, що увагу людей більше приваблюють інтернет-сайти з красивим оформленням, достатньою кількістю інформаційних матеріалів і набором зручних для використання опцій.

Практикою доведено, що увагу людей більше приваблюють інтернет-сайти з красивим оформленням, достатньою кількістю інформаційних матеріалів і набором зручних для використання опцій


Онлайн-запис на надання послуг має багато позитивних сторін. Вона дозволяє майбутнім відвідувачам планувати свій вільний час. Сервіс бронювання в електронному режимі функціонує 24 години на добу. Це не обмежує комунікативні потреби відвідувачів. Крім цього у адміністраторів з'являється вільний час за рахунок зниження телефонних розмов. Його можна витратити на питання, пов'язані з розвитком підприємства.
Кнопка, що дозволяє переходити на електронну форму онлайн-запису, може розташовуватися на будь-якому сторонньому ресурсі, в особистому блозі або в соцмережах. Це сприяє значному збільшенню кількості потенційних відвідувачів і клієнтів виробничого підприємства, сервісного центру, медичного або розважального закладу, туристичного агентства. Можливість проведення реєстрації в інтернет-просторі сприяє підвищенню рейтингу веб-майданчика. Автоматично відбувається просування сайту компанії в існуючих пошукових системах по відношенню до конкуруючих підприємств.
унікальний сервіс онлайн-бронювання Hesus - це ідеальне рішення для проведення реєстрації клієнтів за допомогою можливостей інтернет-мережі. Він представлений зручною системою, що дозволяє проводити бронювання без значних часових і фінансових витрат. Ресурс оснащений максимально комфортним і ефективним функціоналом. Користувачам надається можливість самостійно проводити налаштування параметрів запису на виконання послуги: дати, часу, вибору фахівця.

Віджет має значний відмінністю від аналогічних сервісних ресурсів
Віджет має значний відмінністю від аналогічних сервісних ресурсів. З його допомогою можна здійснювати повний або частковий розрахунок за виконані послуги через систему Яндекс.Деньги. Оплату за бронювання можна проводити також через пластикові банківські картки. Це значно знижує кількість неявок клієнтів, які вирішили скористатися сервісними пропозиціями.
Веб-майданчик Хесус оснащена настройками, що дозволяють залучати відвідувачів через партнерські компанії. Фірми, що дозволяють розташовувати посилання на сервіс на своїх інтернет-сайтах, отримують 11% від встановленої оплати за абонентське обслуговування кожного залученого і зареєстрованого клієнта. Бронювання послуг за допомогою зручного електронного ресурсу дозволяє економити особистий час та фінансові витрати людей.

Бажаючим користуватися послугами сервісу пропонується безкоштовне тестування його можливостей.

Для цього необхідно перейти на сайт HESUS


Новости