• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Жити чи цивільним шлюбом?

  1. З любов'ю, Юлія Кравченко

Багато дівчат в сучасному світі стикаються віч-на-віч з питанням: «Чи жити в цивільному шлюбі». Кожна з них повинна вирішити для себе, якій позиції дотримуватися, так як незаконні шлюби в наш час тепер нагадують не випадковість, а масове божевілля. Якщо ви зараз задумалися над цим питанням і стоїте перед вибором, який однозначно вплине на ваше життя, давайте разом розглянемо, що дає цивільний шлюб чоловікові, а що жінці і які приховані мотиви рухають тими людьми, які доводять всім явні переваги співжиття.

Основні обґрунтування тих людей, хто вирішує жити цивільним шлюбом, звучать так:

  1. «Перед тим, як розписуватися, варто спробувати жити разом». У мене до них зустрічне запитання: «Вибачте, це як, спробувати?». Значить, ви свідомо сумніваєтеся і в своїх почуттях, і в почуттях вашого коханого? І замість того, щоб укласти контракт єднання ваших сердець, ви здаєте свою душу і тіло в оренду? А де почуття власної гідності? Адже якщо іронізувати ситуацію, то пропозиція вашого судженого буде звучати так: «Дорога, я тебе люблю і хочу спробувати пожити з тобою разом». Вас це влаштовує? Якщо так, то вам потрібно навчитися любити і цінувати себе.
  2. «А раптом ми не зійдемося характерами». Для того, щоб зрозуміти сумісність характерів зовсім не обов'язково жити у цивільному шлюбі, можна зустрічатися і пізнавати один одного з усіх боків і в різних ситуаціях протягом тривалого часу.
  3. «Потрібно перевірити, як ми поводимося в побуті». Якщо люди дійсно люблять один одного, вони будуть поступатися. Причому по черзі і з задоволенням. Якщо ж хтось із них поступатися не готовий, їм рухає не любов, а егоїзм і бажання, щоб його любили. Навіщо вам така людина потрібна в житті? Багато дівчат в сучасному світі стикаються віч-на-віч з питанням: «Чи жити в цивільному шлюбі»

Чому «за» цивільний шлюб між чоловіком?

У відносинах чоловік завжди бере відповідальність за жінку. І в разі законного шлюбу чоловік бере відповідальність перед родичами і друзями, суспільством, державою. У разі вінчання - перед Богом . А в цивільному шлюбі - тільки перед жінкою. Це простіше і легше всього. Адже в разі чого можна їй все пояснити і сказати, що почуття пройшли або що він не витримує її характеру і вона у всьому винна. Чоловікові такі відносини дуже зручні, адже в них він набуває все за дуже низьку «плату». Сьогодні ми разом, а завтра - вибач. І суспільство не засуджує. І совість перед Богом чиста.

Чому «за» цивільний шлюб жінки?

На жаль, від невпевненості в собі, відсутність почуття власної гідності, страху виявитися однією, непотрібною і кинутої. Адже для того, щоб відстояти свою позицію перед чоловіком, який хоче жити у цивільному шлюбі, необхідно самоповагу, любов до себе і непохитна твердість. На жаль, дівчата перестали цінувати себе, витрачають свою жіночу енергію даремно, дозволяють собою користуватися. А все через страхи, комплексів і переконання, що «я не гідна кращого».

Для жінки дуже важливо відчувати себе за чоловічим плечем затишно і спокійно. Але погодившись на співжиття, ви не будете відчувати себе в безпеці. Ви будете дарувати любов в очікуванні офіційної пропозиції. А якщо його так і не буде, у вашій душі буде поступово накопичуватися образа, роздратування і злість. Для того, щоб не доводити себе до такого стану, задумайтеся, чи варто жити цивільним шлюбом?

З любов'ю, Юлія Кравченко

Якщо у вас виникли питання при читанні статті, ви їх можете задати мені тут . Я із задоволенням вам відповім!

У мене до них зустрічне запитання: «Вибачте, це як, спробувати?
Значить, ви свідомо сумніваєтеся і в своїх почуттях, і в почуттях вашого коханого?
І замість того, щоб укласти контракт єднання ваших сердець, ви здаєте свою душу і тіло в оренду?
А де почуття власної гідності?
Вас це влаштовує?
Навіщо вам така людина потрібна в житті?
Чому «за» цивільний шлюб між чоловіком?
Чому «за» цивільний шлюб жінки?
Для того, щоб не доводити себе до такого стану, задумайтеся, чи варто жити цивільним шлюбом?
Новости