• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Взуття від бренду Columbia

  1. Переваги спортивного взуття Columbia
  2. Сезонна взуття Columbia

Вирішили обновити свою колекцію взуття? В такому випадку, чому б не додати в неї пару брендових виробів? Звичайно, варто взуття відомих фірм дорожче, зате вона набагато надійніше тієї, що представлена ​​в звичайних магазинах. Такі вироби здатні служити вам кілька сезонів і оставатьс я в тренді весь експлуатаційний період.

Такі вироби здатні служити вам кілька сезонів і оставатьс я в тренді весь експлуатаційний період

Переваги спортивного взуття Columbia

Великою популярністю користується взуття американського бренду Columbia. Компанія використовується для її виробництва надійні матеріали і передові технології. Особливою популярністю користується оригінальна взуття Columbia для активного відпочинку. Йдеться про якісні кросівки, кеди, черевики.

Спортивне взуття компанії оснащується зручною стійкою колодкою. Її конструкція виконана з урахуванням особливості людської стопи. Завдяки такому підходу виробникові вдалося:

· Практично повністю попередити тертя;

· Забезпечити повноцінну підтримку стопи;

· Знизити стомлюваність спортсмена.

Висока якість спортивного взуття підтверджує і те, що компанія свого часу була спонсором Олімпійських ігор (1994).

У фірмових магазинах, а також в online-каталозі Fair-shoes , Ви можете знайти зимову спортивне взуття. Вона відрізняється легкістю, міцністю, хорошими ізоляційними і амортизаційними властивостями.

Сезонна взуття Columbia

Не менш популярна звичайна зимове взуття бренду. Вона відштовхує вологу, що дозволяє безперешкодно гуляти в засніжене час. При цьому матеріал дихає. Це виключає парниковий ефект. Досягти такого результату компанія зуміла завдяки застосуванню унікальної технології Omni-Tech. Зимове взуття виконується з використанням всередині мембрани з мікропорами. Зверху вироби обробляються водовідштовхувальним покриттям.

Зимове взуття чудово утримує тепло. Вона підходить навіть для суворого клімату. Виробник застосовує унікальний утеплювач тінуслейт.

Можна знайти оригінальне рішення - зимове взуття з підігрівом. Виробник встановлює в вироби літієвий акумулятор, якого вистачає приблизно на 6-8 годин.

Літнє взуття, представлена ​​на fair-shoes.com.ua, приваблює тим, що забезпечує циркуляцію повітря. У ній стопи не потіють. Вироби навіть в жарку погоду дарують власникові прохолоду і сухість. До того можна придбати взуття з дезодорує і антибактеріальним покриттям. Користуються попитом моделі з масажним ефектом.

В такому випадку, чому б не додати в неї пару брендових виробів?
Новости