• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Види кріплень, опис основних видів і типів кріплень для сноуборда

  1. Різновиди кріплень для сноуборда

Різновиди кріплень для сноуборда

Кріплення - важлива частина сноубордического спорядження. Вони утримують ваші черевики і, відповідно, ваше тіло, на дошці. Основна функція кріплень - ефективна передача зусиль від ніг на дошку.
Більшість кріплень діляться на дві категорії - стреповие (strap) і замикаються (step-in) з задником і без нього. Основним і найбільш поширеним типом є стреповие кріплення, тому що підстава та ремені краще утримують черевики. Проте, ось основні п'ять типів кріплень:

Стрепи (Strap Bindings)

Ці кріплення є найстарішими і найпоширенішими в сноубордингу. Все тому, що вони не тільки легко налаштовуються і дуже надійні, але і досить комфортні. Різні фірми роблять ці кріплення все більш легкими і міцними.
Стреповие кріплення складаються з плоского підстави (база), на яку райдер ставить черевик, вертикальної стінки ззаду (задник, highback), в яку впирається задня частина черевика і ременів, що притискують черевик до бази і / або заднику. Вся конструкція розрахована на те, щоб щільно притискати черевик до бази, забезпечуючи точність управління дошкою.
Такі кріплення розрізняються кількістю ременів, формою бази та хайбека. Карвер, яким необхідні швидкісні повороти, вважають за краще високий і жорсткий задник, що поліпшує контроль над кантами. Фрістайлерам ж більш зручна низька хайбек, через його гнучкості і різких поворотів. Більшість людей використовують кріплення такого типу, тому що вони найбільш широко поширені, універсальні і зручні для використання. Поєднання упору ззаду і стягування спереду дає точність в контролі дошки.
Ці кріплення використовуються з м'якими черевиками. Оскільки кріплення підтримують ноги, черевики не потрібно робити занадто жорсткими. Майте на увазі, що чим краще кріплення, тим більше у них різноманітних налаштувань і варіантів установки ременів і хайбека.


Замикаються кріплення (Step-In Bindings)

Якщо вам доводиться часто встегівать і відстібати черевики від дошки, звичайні кріплення можуть вам набриднути. Саме тому були придумані швидко фіксують кріплення - step-in. Ці кріплення дозволяють вам просто наступити на базу, фіксатори замикатися і ви готові їхати. Це здорово на підготовленій трасі, проте в глибокому снігу у вас можуть виникнути проблеми з одяганням step-in.
У step-in немає ніяких ременів, тільки фіксатори знизу, тому ніщо не притискає черевик до бази. І тому черевики для таких кріплення роблять більш жорсткими, менш зручними для виконання різних трюків. Звичайні сноубордические черевики для таких кріплень не підходять! Краще купувати такі кріплення і черевики до них одночасно. І у вас повинна бути дуже вагома причина взагалі купувати їх.

Кріплення фірми Flow (Flow-In Bindings)

Flow-In Bindings - розробка фірми Flow, гібрид між strap і step-in кріпленнями. Вони поєднують швидкість одягання step-in і надійне утримування черевика strap кріплень. На перший погляд вони схожі на звичайні кріплення. Але в звичайних задник жорстко фіксується ззаду, а в flow - навпаки, відкидається назад. А замість ременів використовується суцільна кришка, щільно притискає черевик. Тобто в strap ви відстібається / затягуєте ремені, а в цих - відкидаєте / фіксуєте задник. Очевидно, що маніпуляції з задником набагато швидше, ніж з засувками ременів. Однак і тут є підводні камені. Flow дуже чутливі до початкового налаштовування. Їх потрібно точно підлаштувати під використовуваний в даний момент черевик. А після настройки ніяких додаткових дій не потрібно.
Останнім часом з'являються комбінації strap і flow - кріплення з ременями і відкидається задником. Виробники хочуть поєднати легкість одягання flow і простоту настройки ременів.

Новости