• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Раф Сімонс перетворив армійські черевики в кросівки adidas

7 нових моделей кросівок з'явилися в колекції adidas by Raf Simons 7 нових моделей кросівок з'явилися в колекції adidas by Raf Simons   На створення двох принципово нових силуетів Bunny Bounce Boot і Bunny Rising Star дизайнера Рафа Сімонса надихнули американські армійські черевики Bunny Boots

На створення двох принципово нових силуетів Bunny Bounce Boot і Bunny Rising Star дизайнера Рафа Сімонса надихнули американські армійські черевики Bunny Boots. Bunny Bounce - це високі черевики зі шнурівкою, верх яких виготовлений з безшовного запатентованого синтетичного гумового покриття. Bunny Rising Star - схожі черевики, але з матовим безшовним гумовим покриттям. Обидві моделі виконані в чотирьох колірних варіантах.

Три силуету, представлені в новій колекції, стали вже традиційними для adidas by Raf Simons: Response Trail, Rising Star, Bounce і Ozweego.

Класична модель Stan Smith в інтерпретації Рафа Сімонса - це три колірних рішення: класичний білий із зеленою і червоною п'ятою, а також повністю помаранчева модель. Фірмові три смужки adidas з боків кросівок замінені на перфоровану букву R і логотип Raf Simons на заднику, повідомляє ДеПо з посиланням на elle.ru.

Більше новин про події в світі читайте на Depo.Весь світ

Новости