• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Caterpillar, КатерпилларCaterpillar (Катерпиллар) - надійний, маститий взуттєвої бренд. Марка славиться доступними цінами і при цьому дуже високою якістю товару. Все моделям властивий дуже цікавий модний дизайн, гарний зовнішній вигляд. Фірма відрізняється різноманітністю і актуальністю товару.
Країна-виробник: Сполучені Штати Америки.
Країна-виробник: Китай.
Гарна взуття - ось чому можна довіряти! Якщо ви згодні з цим висловлюванням, то вам однозначно буде цікаво те, що ми хочемо вам розповісти про знамениту взуттєвої компанії - Caterpillar (Катерпиллар).
Дане підприємство було засноване двадцять четвертої листопада одна тисяча дев'ятсот четвёртого року, коли Бенджамін Холт представив своє знамените винахід - паровий трактор на самохідних гусеницях. Здається: у що спільного може бути у трактора і модного взуттєвого бренду? Однак, якщо ви хоча б трохи знайомі з англійською мовою, то знаєте, що слово «Сaterpillar» перекладається на російську мову, як «гусениця». У той час, гусеничний трактор Caterpillar (Катерпиллар) надав на світ величезний вплив. Президент компанії Caterpillar (Катерпиллар) і він же - Голова Ради Директорів Jim Owens (Джим Оеунс) стверджував, що його гусеничний трактор допомагає і будувати і реконструювати цей світ, покращуючи життя мільйонів і мільйонів людей. Гусеничний трактор Джима Хольта використовувався в період Першої Світової війни, а в тисяча дев'ятсот п'ятнадцятому році ця техніка була зареєстрована під ім'ям торгової марки Caterpillar (Катерпиллар).
Взуттєва фірма Caterpillar (Катерпиллар) успадкувала столітній досвід тракторної компанії Caterpillar (Катерпиллар), і взуття цієї марки тепер нерпіменно асоціюється з силою, міццю і міцністю техніки фірми Caterpillar (Катерпиллар).
Протягом дуже довгого часу модна взуттєва компанія Caterpillar (Катерпиллар) займалася виключно випуском робочих черевиків, які вже тоді відрізнялися надійністю і високу зносостійкість. Ці черевики популярні й донині, сьогодні їх можна зустріти на багатьох будівельних майданчиках в самих різних кінцях світу.
У тисяча дев'ятсот дев'яносто четвертому році компанія Caterpillar (Катерпиллар) увійшла до складу американської корпорації під назвою Wolverine World Wide (Волверайн Уорд Уайд), яка є одним з визнаних світових лідерів в області виробництва взуття, призначеної для занять туризмом і спортом, а також взуття , призначеної для повсякденного носіння і взуття військового призначення.
З цього моменту у компанії Caterpillar (Катерпиллар) з'явилася нова течія в дизайні взуття, марка стала випускати взуття для сучасних, стильних і незалежних хлопців і дівчат.
У дві тисячі четвертому році з досліджень відомого видання під назвою Drapers (Драперс) модне взуття від американської торгової компанії Caterpillar (Катерпиллар) посіла друге місце в Англії серед найбільш популярних марок, таких як Timberland (Тімерленд), Puma (Пума) і Diesel (Дизель ).
Всі колекції модного взуття від фірми Caterpillar (Катерпиллар) діляться на два основних напрямки: Active (Актив) і Casual (Кежуал).
Взуття, що випускається лінією Active (Актив) являє собою поєднання популярного стилю ретро зі спортивним стилем. Продукція лінії Active (Актив) просто ідеально підходить для активного відпочинку в місті.
Лінія Casual (Кежуал) - це просто універсальна взуття для міського жителя, яка всім своїм існуванням доводить, що формальна взуття в використанні не обов'язково повинна бути формальною і по конструкції.
При виробництві модного взуття американське торгове підприємство Caterpillar (Катерпиллар) використовує найрізноманітніші, але завжди новітні інноваційні технології. Наприклад, це вставка в проміжну підошву з EVA. Вона поглинає удари під час ходьби і повертає енергію для наступного кроку. А м'яка устілка Ortholite (Орзоліт) з унікального, спіненого поліуретану з надійною антибактеріальним просоченням відмінно відводить вологу від стопи, дуже добре нейтралізує запахи і забезпечує ступні додаткову амортизацію. Знаменита запатентована ткана мембрана TechniFlex (ТехніФлекс) дає нозі володаря такому взутті максимум гнучкості і комфорту в рантові конструкціях моделі. Рантового конструкція Goodyear (ГудЕар) дарує виробу міцність, надійність і довговічність, перевірені часом.
Caterpillar (Катерпиллар) - це стильна і надійна взуття для людей, які дуже високо цінують свою свободу, свою силу і, звичайно ж, індивідуальність, а також високу якість і міцність, які допомагають їм подолати всі випробування, що зустрічаються на шляху.

Продукція американської компанії Caterpillar (Катерпиллар) розрахована на тих, хто добре знає чого він хоче, вміє ставити цілі і вміє їх домагатися. Шанувальники Caterpillar (Катерпиллар) вибирають цю марку, тому що не бачать сенсу хизуватися взуттям найбільш популярних фірм і при цьому переплачувати за ім'я компанії.
Компанія Caterpillar (Катерпиллар) знаходиться в середньому ціновому сегменті.


... Федір Бондарчук ж відноситься до тих чоловіків, які можуть дозволити експериментувати зі своїм стилем: так, яскраві костюми однаково добре підбираються спільно з робітниками черевиками Caterpillar. За визнанням самого Федора, його стиль - як раз змішання цих двох прикладів. Брутальний зовнішній вигляд і харизма дозволяють актору вибирати собі в супутники сірий колір, окуляри (зазвичай в масивної оправі) та стіл ... Читати повністю "

Теги: найстильніші чоловіки

... Толстовка - H & M
Шарф - Centro
Джинси - Levis
Боткінкі - Caterpillar
Сумка - Old Cotton Cargo
І безіменні дутий жилет. Читати повністю "

Теги: Черевики, сумка, толстовка, жилетка,


Здається: у що спільного може бути у трактора і модного взуттєвого бренду?
Новости