• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Як підібрати зимові кросівки Найк для сноуборда?

Зима вже повністю вступила в свої права і багато хто з нас замислюється над тим, як урізноманітнити активний відпочинок в холодну пору року. Якщо Ви любите не тільки здійснювати зимові прогулянки, походи або пробіжки, але також не байдужі до лижних прогулянок і сноуборду - саме час подумати про вибір якісної спортивного взуття, яка ідеально підійде для таких прогулянок. Зима вже повністю вступила в свої права і багато хто з нас замислюється над тим, як урізноманітнити активний відпочинок в холодну пору року

Що стосується зимових кросівок Найк, то Ви можете вибрати для себе підходящі з великого асортименту представлених моделей, які спеціально розроблені для активного використання в холодну пору року. Будь-які моделі зимових кросівок, представлених компанією Найк, володіють всіма необхідними якостями, які здатні не тільки захистити ноги від снігу, води, бруду, нерівностей ґрунту і багато чого іншого, але також забезпечують максимальний комфорт і практичність, що дозволяє насолоджуватися зимової прогулянкою і користуватися зимовим взуттям протягом декількох сезонів.

Якщо розглядати зимові моделі кросівок Nike , То всі вони мають прекрасну теплоізоляцією. Можна вибрати зимові кросівки Найк з хутром для лижних прогулянок або сноуборду. Єдине, що слід обов'язково врахувати: такі кросівки повинні бути досить високими. Це дозволить не набрати снігу в взуття та зберегти ноги сухими.

Для використання в більш професійних цілях (якщо Ви серйозно займаєтеся сноубордом або лижами), краще зупинити свій вибір на спеціальних черевиках Nike Vapen. Що ж відрізняє таке взуття від більш поширених зимових кросівок Найк?

Головне - це ще більш поліпшена теплоізоляція. Верх із синтетичної шкіри володіє прекрасним водовідштовхувальним ефектом, що додатково гарантує захист ніг від снігу та води. Підошва черевик зроблена зі спеціальної антиковзаючою гуми AirForce1, яка не тільки забезпечує хороше зчеплення з дошкою, але також не дасть Вам впасти на льоду або утоптаному снігу. У п'яті підошви вмонтований додатковий амортизаційний балон, який прекрасно гасить ударні навантаження під час стрибків. А використання шнурівки по всій висоті черевик забезпечує прекрасну фіксацію взуття на ногах, а також хорошу підтримку і стійкість, що дозволить уникнути найпоширеніших травм, які часто трапляються при падіннях.

Якщо Ви все ще вибираєте між зимовими кросівками Найк і черевиками для сноуборда, віддавайте перевагу останнім в тому випадку, якщо займаєтеся сноубордом або лижами професійно.

Що ж відрізняє таке взуття від більш поширених зимових кросівок Найк?
Новости