• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

10 фактів про кедах Converse Chuck Taylor

  1. Трохи про моделі Chuck II
  2. Коротко про бренд Converse

Кеди Converse Chuck Taylor були вперше випущені ще на початку 20-го століття, але з тих пір їх зовнішній вигляд не сильно змінювався (до недавнього часу). Chuck Taylor II, нова лінія Converse, яка з'явилася на прилавках магазинів в кінці липня 2016 року, виготовлена ​​з трохи іншого матеріалу і оснащена більш якісною підтримкою стопи. Але при цьому оновлена ​​модель дуже схожа на оригінальні Converse Chuck Taylor. Це найпопулярніша і продавана модель кед Converse в світі. За підрахунками компанії за всю історію кед Converse їх було продано вже понад 500.000.000 пар. Безперечно, Converse Chuck Taylor All Star можна назвати найвідомішими кедами за всю історію спортивного взуття. На честь переваги Converse над іншими виробниками кед, ми підготували 11 фактів про Converse Chuck Taylor All-Stars.

1 1. Спочатку Converse Chuck Taylor були спортивними кросівками

Converse All-Star дебютували в 1917 році в якості спортивних кросівок. Вони швидко стали взуттям №1 для гри в баскетбол, який в той момент вважався відносно новим видом спорту (баскетбол винайшов Джеймс Нейсміт в 1891 році, але NBA був заснований тільки в Наприкінці 1946 року). До кінця 1940-х років, більшість гравців NBA хизувалися в конверсії. Вони залишаються найбільш продаваною баскетбольної взуттям всіх часів, незважаючи на те, що кількість людей, яке використовує їх для гри в баскетбол стрімко зменшилася. В кінці 60-ч років багато баскетбольні команди NBA перейшли на баскетбольні кросівки Adidas.

2. Converse виробляли гумові чоботи

Бренд Converse був заснована в 1908 році як компанія по виробництву гумового взуття. Тільки уявіть собі, перша взуття, яку виробляв Converse - гумові калоші.

3. Конструкція моделі All-Star дійсно не змінювалася з 1917 року

Оновлені Chuck II стали першою реальною спробою Converse, оновити свій флагманський продукт з початку 20-го століття. Компанія зі зрозумілих причин неохоче йшла на оновлення топових моделей. Лінійка All-Stars приносить більшу частину доходів компанії, і як будь-який класичний дизайн, його прихильники не люблять змін. У 1990-ті роки, коли компанія намагалася вивести на ринок більш нові і комфортні All-Stars, затяті шанувальники обурилися. Після цього компанія повернулася до створення звичних класичних Converse All-Star.

4. Chuck Taylor був баскетболістом і тренером

Chuck Taylor був комівояжером і професійним баскетболістом, який подорожував по баскетбольним таборах і продавав взуття починаючи з 1920-х років. Його ім'я було додано на кеди Converse в 1932 році.

Його ім'я було додано на кеди Converse в 1932 році

5. І хоча він продавав багато взуття, він був не найкращим тренером

Тейлор в значній мірі відповідав за поширення взуття серед спортсменів (компанія надала йому безлімітний рахунок для цієї справи), але його поради були не найбільш корисними. Як повідомив колишній гравець університету Північної Кароліни Larry Brown:

Моє найбільше враження про Chuck Taylor було в 1961 або 1962 році, коли він сказав нашому тренеру, що підготує спеціальні обтяжені кросівки для команди університету Кароліни. Ідея полягала в тому, що ми будемо носити обтяжені кросівки на тренуваннях, а під час гри будемо використовувати нормальні баскетбольні кросівки. Це дозволить нам бігати швидше і стрибати вище під час гри. Ми провели в них одну тренування і багато гравців розтягнули підколінні сухожилля, після чого експеримент закінчився.

6. Converse ніколи не думали що стануть взуттям для панків

"Ми завжди позиціонували себе, як компанія випускає спортивне взуття", говорить John O'Neil, який курирував маркетинговий відділ Converse з 1983 по 1997 рік. Компанія продовжувала рекламувати своє взуття в якості баскетбольних кросівок до кінця 2012 року. Кеди Converse відомі як атрибут панк-культури. В кінці 1970-х їх носили учасники багатьох панк-груп, наприклад Ramones і Blondie. Вони знову стали популярні в 1990-х - на цей раз серед шанувальників гранжу. В даний час популярні у різних субкультур.

7. Компанія Converse володіє студією звукозапису

Вирішивши зайняти своє місце на музичній сцені, компанія запустила в 2011 році в Брукліні студію звукозапису під назвою Rubber Tracks, де групи могли записуватися безкоштовно.

8. Перші моделі Chuck Taylor були тільки з високими халявами

Тільки в 1962 році Converse свої перші низькі Chuck Taylor All-Stars. Раніше компанія виробляла тільки високі кеди. Чотири роки по тому, компанія запустить в продаж перші кольорові кеди, до цього можна було купити Chuck Taylor All-Stars тільки білого і чорного кольору.

Чотири роки по тому, компанія запустить в продаж перші кольорові кеди, до цього можна було купити Chuck Taylor All-Stars тільки білого і чорного кольору

9. Chuck Taylor All-Stars люблять навіть боксери

У 1976 році All-Stars вважався життєздатною спортивним взуттям. Якщо ви уважно подивитеся на сцени тренувань у фільмі Rocky, то побачите, що боксери проводять заняття в кедах Конверс .

10. Wiz Khalifa обожнює кеди Chuck Taylors

Репер назвав свій лейбл Taylor Ganag Records, почасти через його вдячності Chuck Taylor. У 2013 році він взяв участь в розробці колекції взуття Converse: в рамках якої з'явилися 12 нових ексклюзивних забарвлень.

Трохи про моделі Chuck II

Технічні характеристики моделі Chuck II:

Nike Lunarlon - анатомічна устілка, яка забезпечує підтримку стопи і сприяє правильному розподілу ваги.

М'який верх забезпечує зручну посадку ноги і гарантує комфорт по всьому колу.

Внутрішнє оздоблення тонкої перфорованої замшею забезпечує вентиляцію і продовжує термін служби виробу.

Зносостійка тканина верху - преміальний кинувся - представляє впізнавані деталі моделі в новому світлі.

Повністю вишита кругла нашивка All Star.

Монохромні люверси.

Коротко про бренд Converse

Converse - легендарний американський виробник взуття. Випускає також футболки та спортивні сумки. Бренд заснований в 1908 році в США Маркізом Миллсом конверсії. На початку XX століття Converse почали першими створювати кеди для професійного спорту. Світовим успіхом бренд зобов'язаний баскетболістові Чаку Тейлору. З початку 1920-х рр. спортсмен виступав послом Converse і брав участь в розробці взуття. На 2015 рік Converse належать компанії Nike.

Новости