• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Інновації і Бізнес: Єдність і взаємозалежність

  1. Інновації - результат бізнес-процесу
  2. Інновації на службі у бізнесу

Нинішня епоха - це час інновації, які день у день впроваджуються в наше життя, кардинально змінюючи її уклад, багато в чому спрощуючи і автоматизуючи безліч складних операцій. Виникає закономірне питання про те, чи повинен успішний бізнесмен реагувати на інноваційні технології, новітні розробки і застосовувати їх у власній діяльності? І відповіддю буде безперечна «так».

Оскільки це - запорука підвищення якості послуг або товарів, які пропонуються для цільової аудиторії, а також зниження їх собівартості. Але, з іншого боку, самі інновації - це і є не що інше, як творіння бізнесу.

Інновації - результат бізнес-процесу

Інновації - результат бізнес-процесу

Будь-яка компанія, будь-яке підприємство, будь-яка приватна справа створюються з метою виготовлення певного класу товарів чи надання тих чи інших послуг для своєї цільової аудиторії, фінальним результатом реалізації яких стане отримання прибутку. Одні бізнесмени бачать себе і подальше свій розвиток в сфері нематеріальних послуг, інші ж вибирають напрямком приватної діяльності матеріальну сферу. В контексті як першої, так і другої народжуються численні новинки, які змінюють не тільки життя середньостатистичної людини, але і знаходять застосування в робочих процесах інших компаній.

Адже якщо простежити історію розвитку таких сучасних гігантів, як « Apple »,« Intel »,« Canon »,« Microsoft »,« Oracle »і багатьох інших, можна відзначити, що всі вони починалися з однієї-єдиної бізнес-ідеї, що виникла в свідомості їх творців. Але завдяки далекоглядності керівників, постійним власним розробками в сфері нанотехнологій зараз - це величезні корпорації, що створюють продукти, які використовуються в технологічних, виробничих процесах, сфері послуг всіх сучасних бізнесменів, які знають ціну інновацій.

За словами М. Кекі, засновника технопарку «Онтаніемі» (Фінляндія), лише 4 відсотки інновацій народжуються в науковому середовищі. Решта 96 відсотків - це творіння приватного бізнесу - для людей, і для застосування в такому ж приватному бізнесі. Бізнес створює інновації не тільки технологічного, маркетингового і продуктового, а й організаційного, соціального характеру, які впливають на духовну, управлінську сторони життя суспільства.

Інновації на службі у бізнесу

Інновації на службі у бізнесу

Впровадження інноваційних ідей в приватній діяльності - ефективний спосіб підвищення конкурентоспроможності бізнесу та формування позитивного іміджу в очах громадськості. Згадані вище компанії-гіганти також змогли завоювати свій непохитний авторитет завдяки тому, що в один прекрасний момент їх керівництво прийшло до висновку про необхідність розвитку і впровадження інновацій в якості невід'ємної складової політики корпорацій.

Сьогодні споживачі товарів і послуг, вироблених і наданих приватним бізнесом , Відрізняються постійно зростаючої вимогливістю і перебірливістю. Це пов'язано, перш за все, з тим, що на ринку в умовах конкуренції представлений величезний масив аналогічної продукції з варіаціями в якості і ціні. Кожен підприємець, беручи участь в змаганнях наввипередки з конкурентами, намагається залучити покупця який-небудь родзинкою, нововведенням в упаковці, складі, функціях і т. Д. Готового продукту. У свою чергу, цільова аудиторія, яка залежна від пропозицій приватного бізнесу, виступає і двигуном його розвитку, оскільки від інших виробників вимагає продукції, нітрохи не поступається в якості. Так кожен підприємець волею-неволею стає новатором, поспішаючи задовольнити запити клієнтів. При цьому важливо використовувати такі технології, які допоможуть знизити собівартість продукції і послуг, не приводячи до втрат прибутку.

сучасна конкурентна боротьба , Яка і становить життєве середовище приватного бізнесу, не може увінчатися для підприємця перемогою, якщо він не використовує сучасну зброю - інновації. Сьогодні це гучне слово є синонімом впевненого успіху і розвитку. Бізнес - це і творець інноваційного продукту, і його кінцевий споживач одночасно. Взаємозалежність цих понять настільки очевидна, що сперечатися про те, що є визначальним - це те ж саме, що вести полеміку навколо одвічного філософського питання про курку і яйце. Підприємцю, орієнтованому на успіх, потрібно робити інновації, а не тільки користуватися ними.

Новости