• Главная <
 • Галерея
 • Карта сайта
 • Наши контакты
 • Обратная связь

Готовий бізнес план бази відпочинку, приклад бізнес плану бази відпочинку з розрахунками, бізнес план відкриття бази відпочинку з нуля

Ласкаво просимо на журнал про бізнес і фінанси «Rabota-Tam».

Прискорений розвиток індустрії відпочинку - цілком закономірний процес в сучасному суспільстві Прискорений розвиток індустрії відпочинку - цілком закономірний процес в сучасному суспільстві. Високий рівень навантажень на виробництві, в офісі, в сім'ї вимагають періодичного перемикання працюють на відпочинок і оздоровлення.

У зв'язку з цим до установ відпочинку і санаторіїв пред'являються підвищені вимоги щодо комфорту та оснащення сучасним обладнанням для оздоровлення та релаксації відпочиваючих. Для тих, хто зацікавлений у створенні зразкового оздоровчого закладу, може стати корисним готовий бізнес план бази відпочинку.

Багато баз відпочинку, що процвітали за радянських часів, в результаті нестачі фінансування втратили колишній комфорт і поступово прийшли в запустіння. З огляду на зростаючу потребу населення в місцях для повноцінного, в тому числі сімейного, відпочинку, бізнес-ідея переоснащення баз відпочинку, розвитку на їх основі туристичного бізнесу видається цікавою.

Для реконструкції будь-якого об'єкта туристичної інфраструктури можна використовувати розроблений типовий зразок бізнес плану бази відпочинку.

З огляду на, що для здійснення проекту реконструкції і переоснащення бази відпочинку необхідні значні кошти, бізнес-план повинен стати привабливим і переконливим для інвесторів, готових вкласти кошти в реалізацію проекту.

[Wpsm_box type = "download» float = "none» text_align = "left"]
Завантажити бізнес план бази відпочинку з найдрібнішими деталями у наших партнерів з гарантією якості.
[/ Wpsm_box]

Основою бізнес плану можуть стати наступні статті з економічним обґрунтуванням доцільності їх виконання:

 • Реконструкція (ремонт) житлових корпусів. У цій частині плану слід забезпечити відповідність кожного житлового номера санітарним нормам як по площі, так і по оснащенню санітарно-технічним обладнанням, меблями, обладнанням (холодильник, телевізор, кондиціонер і ін.). Особливу увагу слід звертати на якість і спеціальним властивостям (пожежобезпеки, екологічності) застосовуються під час ремонту матеріалів. Це допоможе уникнути проблем з відповідними державними органами при здачі будинку в експлуатацію.
 • Реконструкція (ремонт) об'єкта громадського харчування. До оснащення ресторану або їдальні, призначених для забезпечення відпочиваючих якісним харчуванням, також пред'являються особливі вимоги. Серйозний підхід до організації харчування - одна з умов, які пред'являються відпочиваючими до адміністрації пансіонату або бази відпочинку, тому при розрахунках слід врахувати витрати не тільки на ремонтні роботи і оснащення блоку живлення, але і на забезпечення відповідного раціону харчування і сумлінних постачальників.
 • Устаткування зони відпочинку: лікувальної сауни, спортивних майданчиків та інших оздоровчих об'єктів, від функціонування яких багато в чому залежить майбутня успішна діяльність бази відпочинку.
 • Формування ландшафту і ландшафтної архітектури також сприяє привабливості оздоровчого об'єкта.
 • Набір і підготовка персоналу - саме високий рівень сервісного обслуговування дозволить базі відпочинку стати успішним бізнес-проектом.

Розглядаючи приклад бізнес-плану відкриття бази відпочинку, слід враховувати, наскільки важлива кожна стаття, однак для того щоб залучити відвідувачів, недостатньо провести ремонтні роботи, необхідно забезпечити сучасний рівень комфорту, належний сервіс, а також екскурсійні, спортивні та розважальні заходи.

Бізнес план відкриття бази відпочинку. Візьмемо для прикладу покупку і облаштування бази відпочинку на 40 відпочиваючих, що знаходиться в лісопарковій зоні Санкт-Петербурга. Площа ділянки 0,5 га. Площа 8-ми житлових корпусів - 700 кв. м. Площа кафе - 120 м. Кількість персоналу - 14 осіб. Завантаження 60%.

Витрати, тис. Руб.

 1. Вартість бази відпочинку

1500,0

 1. ремонт приміщень

500,0

 1. меблі

500,0

 1. устаткування

500,0

 1. Зарплата

170,0 (щомісяця)

 1. продукти

130,0

 1. комунальні

70,0

 1. Податки (6%)

90,0 Всього: 3300,0, в т.ч. щомісяця 460,0

Вам може бути це цікаво:

Доходи, тис.

 1. Реалізація послуг проживання

1200,0

 1. Реалізація послуг харчування

240,0

 1. Сауна, більярд та ін.

60,0 Всього: 1500,0х60% = 900,0

Прибуток: 440,0 тис. Руб.
Вказане значення прибутку може коливатися, залежно від завантаження бази відпочинку.

[Wpsm_offerbox button_link = »https://www.bi-plan.ru/biznes_plan_bazy_otdyha/?_pid=45" button_text = "Завантажити бізнес план бази відпочинку» price = »550р.» Description = "Наші партнери розробляють професійні бізнес плани з гарантією якості. Вся необхідна інформація надана в найдрібніших деталях, у відкритому доступі такого не знайти. У цьому місяці діє знижка. »]

Ru/biznes_plan_bazy_otdyha/?
Новости