• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Намети і тенти - надійний захист від дощу і сонця

23.09.2015

Пікнік на дачі? Банкет на свіжому повітрі? Презентація та фуршет за містом? Для організації всього цього знадобляться тенти або намети, в яких можна приготувати і розкласти їжу і посадити гостей за стіл.

Відмінності між шатрами і тентами не дуже істотні. Але все ж звернемо на них увагу:

  • Тент - це легкий навіс, який здатний захистити від моросящего дощу і палючих сонячних променів. Як правило, тенти відрізняються невеликими розмірами і під ними може поміститися не дуже багато людей. Такий варіант ідеальний для літніх пікніків.
  • Шатер - це каркасне спорудження, призначене для серйозних урочистостей, свят, виставок-ярмарків і т.п. Намети здатні захистити не тільки від сонця, але і від серйозної негоди. Вони можуть бути як невеликими, так і вельми місткими.

Тенти-намети

Тенти-намети

Намети бувають зі стінками і без них (модифікований варіант тенту). Тенти-намети мають чотирикутний каркас, легко збираються, мало важать і недорого коштують. По суті, чим більше розміри такого намету, тим вище його ціна. Прикладами невеликих тентів-шатрів можуть служити Садовий тент-намет Green Glade 1018 або Тент намету Green Glade тисячі тридцять два . Більш масштабні конструкції - Тент-шатер Green Glade 1082 , Тент намету Green Glade 1 030 або Тент-шатер Green Glade 1029 .

В ряду наметів-тентів, які не мають стінок, особливо хочеться виділити Тент-шатер Green Glade 1029 . Ця модель не тільки елегантно виглядає і дозволяє закрити великий простір, вона ще дуже легко встановлюється практично на будь-якій поверхні і швидко демонтується при необхідності. Відрізняючись підвищеною місткістю, Тент-шатер Green Glade 1029 здатний подарувати прохолоду в жаркий день і захистити від дощу у вологу погоду. А завдяки якісному матеріалу (поліестер 190Т з поліуретановим покриттям 1000 мм) і міцному каркасу цей намет прослужить багато років.

Намети зі стінками

Намети зі стінками представляють більш складні конструкції в порівнянні з шатрами-тентами. Вони можуть кріпитися на 4-х, 6-ти і навіть 8-ми опорах - все залежить від розмірів намету. За формою намети можуть бути як квадратними або прямокутними, так і в формі шести- або восьмикутника. Між іншим, багатокутні намети збільшують корисну площу і здатні вмістити більше народу.

Кількість стінок із шатрами різному. наприклад, Тент-шатер Green Glade 1023 укомплектований 2-ма стінками, Тент-шатер Green Glade 1060 - 3-ма стінками, Альтанка тент-намет Green Glade 1053 - 6-ю стінками. Дизайн стінок і їх товщина можуть відрізнятися. Дорожчі моделі зроблені з матеріалів з водовідштовхувальним покриттям. Дешевші - з звичайного поліестеру, тому в періоди тривалих проливних дощів їх використовувати небажано.

Шатер зі стінками - ідеальний варіант для тривалих посиденьок ввечері або в холодну пору року. У такому наметі не страшні дощ і вітер, в нього практично не залітають комахи. До речі, є спеціальні моделі наметів, оснащені москітною сіткою з поліетилену. наприклад: Тент-шатер зі стінками Green Glade 1036 , Тент-шатер Green Glade 1086 , Садовий тент намету Green Glade 1056 . Такі намети чудово підходять для літа. Вони надійно захищають від комарів і без проблем пропускають свіже повітря.

Альтанки-намети

Альтанки-намети

Намети-тенти і намети зі стінками на опорах з металевих труб - оптимальні варіанти для разових виїзних заходів. Якщо ж Ви плануєте обладнати на дачній ділянці місце для пікніків - найкращий вибір спеціальна альтанка-шатер.

Опори із шатрами-альтанок міцні і широкі, тому їх стійкість значно перевершує стійкість звичайного намету - альтанку НЕ повалить навіть сильний вітер. Ви можете залишити намет в зібраному вигляді на кілька днів або навіть тижнів, а тому прибрати в підсобку в кінці дачного сезону. Крім того, намети-альтанки оснащені повітряним клапаном на даху, завдяки якому альтанка добре вентилюється, будучи закритою з усіх чотирьох сторін.

Ціни на альтанки-намети залежать від їх місткості і матеріалу виготовлення. каркас альтанки GardenWay SLG032 виконаний з металу, і ця модель продається за демократичною ціною. Альтанка GardenWay SLG033 має дерев'яний каркас і є більш дорогою.

Сучасні намети і тенти відрізняються практичністю і зносостійкістю. Але все ж не варто забувати, що періодично їх потрібно очищати від пилу і бруду. Перед тим, як Ви заберете конструкцію в підсобне приміщення, обов'язково добре просушіть тент.

Пікнік на дачі?
Банкет на свіжому повітрі?
Презентація та фуршет за містом?
Новости