• Главная <
 • Галерея
 • Карта сайта
 • Наши контакты
 • Обратная связь

"Чоловік носить моє білизна": як до цього ставитися?

 1. "Хіба це нормально?!"
 2. Але навіщо чоловік носить моє білизна ?!
 3. Що робити, якщо ти дізналася, що чоловік носить білизну жіноче?

Одягати нижню білизну (а іноді і одяг) протилежної статі і урізноманітнити своє інтимне життя таким чином - різновид фетишизму. Одні люди ставляться до таких перевдягань як до прийнятного способу реалізувати таємні фантазії, а інші вважають, що якщо чоловік одягає білизну дружини - то це незрозуміла, мало не хвороблива дивина ...

Одні люди ставляться до таких перевдягань як до прийнятного способу реалізувати таємні фантазії, а інші вважають, що якщо чоловік одягає білизну дружини - то це незрозуміла, мало не хвороблива дивина

Хто правий і як поставитися, якщо твій чоловік зацікавився приміркою твоїх трусиків - обговорюємо на сайті sympaty.net.

"Хіба це нормально?!"

Перше питання, яке приходить в голову, якщо чоловік любить жіночу білизну.

Почнемо з декількох фактів:

 • Панчохи з підтяжками, колготи, лосини і навіть стягуючі корсети в давні часи були частиною чоловічого гардероба, і винаходили чоловіками і для чоловіків. Також з чоловічої моди відбулися нинішні жіночі трусики-сліпи. Якщо подивитися глобально - то ще велике питання, хто чиє білизна носить ...
 • Чоловіки, зізнався в своєму інтересі до жіночої білизни, в переважній більшості не є гомосексуалістами, не відчувають ніякого потягу до чоловіків.
 • Чоловіки, іноді приміряли жіночу білизну, не є трангендерамі (тобто вони не мають на меті змінити стать, вдавшись до медицини).
 • Також вони не є трансвеститами (тобто чоловіками, максимально наближають свою зовнішність до жіночої за допомогою одягу і косметики).
 • Це не психіатричне відхилення. Жоден психіатричний діагноз не має симптомами тільки переодягання - «психів» визначають по масі абсолютно інших комплексних ознак. Навіть якщо людина з відхиленнями переодягається в жіноче, то він поводиться дивно і в багатьох інших ситуаціях.

Тобто в 99% випадків ми маємо справу зі звичайним чоловіком, з традиційною орієнтацією і цілком стандартними поглядами на відносини з жінкою, секс, шлюб, народження дітей і т.д. Навіть якщо ти дізналася цей факт про власний чоловіка, не поспішай записувати його в «сумнівний» 1% !!!

Але навіщо чоловік носить моє білизна ?!

Навіщо? Найдивовижніше, що іноді чоловік-фетишист сам не може дати чіткої щирої відповіді і навіть дуже комплексувати з цього приводу!

Але причини бажання носити елементи жіночого гардеробу можуть мати дуже глибоке коріння в підсвідомості. наприклад:

 • Чоловік несвідомо «грає на контрасті» і підкреслює ... свою мужність! Якщо в звичайному житті він може відчувати себе недостатньо успішним, недостатньо сильним, що не дуже впевненим у собі, ненакачанним і неспортивних - тобто, «недостатньо чоловіком» - то жіноча білизна різко окреслює його чоловічі риси зовнішності і статури! Чоловік носить панчохи - і його волохаті чоловічі ноги здаються ще волохатий і ширше, статеві органи в тісних жіночих трусиках - більше, і т.д. Це все психологічний тренінг - варто мета не перевтілитися в жінку, а навпаки - показати себе, що жіноча роль йому точно не підходить, він 100% чоловік!
 • Суспільство в усі часи суворо заганяли чоловіків в рамки гендерної поведінки. «Хлопчики не плачуть», «справжній чоловік повинен ...», «ти ж чоловік ...», «ну що ти як дівчисько!», «Не будь бабою!» - ось це чоловікам доводиться чути все життя. А адже чоловіки теж можуть мати устремління, емоції і переживання, які традиційно не рахуються «чоловічими». Якщо чоловік почне проявляти їх у реальному житті - це загрожує втратою репутації, ганьбою і засудженням. Простіше іноді влаштовувати «гру» - давати нешкідливий вихід своєї «жіночої сутності». Це і дає переодягання. Якщо жіноча білизна надівається для рольових ігор з партнеркою, чоловікові може бути цікаво «помінятися статями» - щоб жінка була провідною в сексі, використовувала страпон і т.д. - так він може реалізувати понарошку ті емоції, які в чоловічої гендерної ролі проявляти не можна.
 • Підсвідоме бажання отримати від суспільства (або навіть від партнерки) щось, чого чоловікам зазвичай не годиться. Наприклад - жінок завжди більше бережуть, надають їм більшу повагу, жінці можна легально бути слабкою і беззахисною! Звичайно, саме по собі білизна ніяк не сприяє отриманню від кого-то турботи і заступництва, але це можливість відчути себе слабким і не мучитися докорами сумління через свою слабкість.
 • Почуття безкарно порушеного заборони - взагалі дуже сильний адреналін. Одягаючись в жіноче, чоловік порушує велике соціальне табу - «не будь бабою!». Можливо, заради цього чоловік в колготках під брюками може піти «на люди» - щоб весь час відчувати, що він, мовляв, перехитрив і пересилив всіх-всіх, кого не може «переграти» в різних життєвих ситуаціях ...

Можливо, заради цього чоловік в колготках під брюками може піти «на люди» - щоб весь час відчувати, що він, мовляв, перехитрив і пересилив всіх-всіх, кого не може «переграти» в різних життєвих ситуаціях

Що робити, якщо ти дізналася, що чоловік носить білизну жіноче?

Чи не лаяти, що не соромити, не брати до уваги збоченцем і т.д.

Поговорити спокійно в інтимній обстановці - що він відчуває, надягаючи жіночі речі, навіщо це йому? спробувати влаштувати рольову гру - «помінятися статями», самій спробувати вжитися в роль «чоловіка» - може, тобі і самої сподобається!

Якщо чоловік не приховує своєї пристрасті, але тобі це не подобається, і вид чоловіка в жіночій білизні неприємний - спробуй домовитися, коли і як він може носити жіноче, щоб тебе не засмучувати і залишатися привабливим для тебе як чоловік.

Наприклад - не брати білизна подружжя, а купити собі нове, надягати, коли дружини немає вдома або вона не дивиться, або - носити під звичайним одягом, але не влаштовувати ігри в переодягання в ліжку ...

---
Автор - Даша Блінова, сайт www.sympaty.net - Красива і Успішна
Копіювання цієї статті заборонено!

Хіба це нормально?
Але навіщо чоловік носить моє білизна ?
Що робити, якщо ти дізналася, що чоловік носить білизну жіноче?
Хіба це нормально?
Але навіщо чоловік носить моє білизна ?
Навіщо?
Що робити, якщо ти дізналася, що чоловік носить білизну жіноче?
Поговорити спокійно в інтимній обстановці - що він відчуває, надягаючи жіночі речі, навіщо це йому?
Новости