• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Спортивні окуляри Oakley - високі технології для ваших очей!

  1. змінні лінзи
  2. оправи окулярів
  3. Спеціальне покриття Iridium

У нашому інтернет-магазині представлені спортивні окуляри Oakley і ми дуже раді, що можемо запропонувати покупцям продукцію даного бренду, яка має цілий ряд переваг і достоїнств. Сотні спортсменів і екстремалів у всьому світі оцінили це, а особлива технологія Нigh Dеfinitiоn Optiсs (HDO) дозволяє розглянути предмети більш чіткіше і ясніше!

змінні лінзи

Одна з особливостей очок Oakley - змінні лінзи. Їх використання продовжує тривалість служби очок: зношених оптику можна замінити новою або підібрати колір лінз, максимально відповідає умовам їх експлуатації.


Виробник пропонує широкий асортимент фільтрів, який дасть можливість підібрати найкращий колірний баланс і контраст для конкретних світлових умов.

Сині лінзи застосовують при яскравою або середньої освітленості. Вони не спотворюють відтінки, і покращують контраст.

Жовті відмінно підходять для несприятливу погоду: сніг, сутінки, туман. Їх призначення - посилення контрастності, так як жовтий колір створює ефект освітленої оптики.

Прозорі лінзи підходять для будь-якого освітлення і використовуються для захисту очей.

Темні поляризаційні лінзи використовують в якості сонцезахисних, здатних поглинути відблиски від поверхонь.

Всі лінзи виконані з надійного полікарбонату, не тріскаються і не б'ються. Здатні витримати осколки об'єктів, що швидко частинок.

оправи окулярів

Для оправ виробник вибрав найбільш краще матеріали, які тільки можуть бути на нашій планеті. Уявіть собі, використані навіть інновації в сфері астронавтики! Наприклад, оправи ультралегких моделей лінійки Oаkley Еlite виконані з вуглецевих волокон.

Також застосовуються якісні сплави, метали, що володіють ефектом пам'яті і новітні синтетичні матеріали. Якщо на Землі ще немає матеріалів, необхідних Oаkley для виготовлення чергової лінійки, інженери бренду розробляють їх самостійно.

Оправи окулярів Oakley, найчастіше, виконуються зі спеціалізованого запатентованого матеріалу O & dash; Matter. Цей міцний і гнучкий матеріал не боїться низьких температур і ультрафіолету, що дає можливість використовувати його в гірськолижній оптиці. Кожна з оправ ретельно розробляється для досягнення максимальної ергономічності і досягнення точної посадки.

Форма оправи і дужок забезпечує розміщення лінзи точно на оптичної лінії очей. Більшість моделей Oаklеy мають незвичайний елемент - їх дужка і перенісся прикрашені вставками зі спеціального полімеру, який ефективно вбирає піт і перешкоджає ковзанню очок по шкірі. Таким чином, досягається ідеальна фіксація оправи.

Окуляри зі вставками з матеріалу Unobtanium НЕ злетять з голови при різких перевантаженнях або складних погодних умовах!

Спеціальне покриття Iridium

Пігменти для кольорового скла Oakley додаються ще під час виробництва полімеру. Іноді на лінзах можна помітити незвичайне дзеркальне покриття Iridium, яке використовується для приглушення відблисків світла і додання більшого контрасту лінзі.

Покриття з товщиною шару всього 12 Нмм має високу стійкість до подряпин.

Культової моделлю бренду вважається Oаkley Half Jаcket 2.0 XL . Вона полюбилася спортсменам, мандрівникам і просто людям, які ведуть активний спосіб життя. Універсальні окуляри мають стриманий спортивний дизайн. Знизу лінзи не закриті оправою, що забезпечує хороший огляд.

Перейти в каталог

Новости