• Главная <
 • Галерея
 • Карта сайта
 • Наши контакты
 • Обратная связь

Огляди. Інтернет магазин якісних мобільних аксесуарів Партнер

 1. конструкція
 2. Захист від вологи
 3. Час автономної роботи
 4. мікрофон
 5. Додаткові "фішки"
 6. підсумок

Чого Ви чекаєте від навушників, в яких плануєте займатися спортом? Швидше за все, якісного звуку та пристойного часу автономної роботи. Однак ці параметри можуть швидко відійти на другий план, якщо Ви виявите особливості конструкції, через які стане дуже незручно використовувати аксесуар. Як обійти такі підводні камені і на що звертати увагу до покупки? Читайте далі.

Читайте далі

Сучасні бездротові навушники можна умовно розділити на два типи: одні працюють за технологією радіозв'язку, інші - по Bluetooth. Навушники першого типу дорожчі і призначені тільки для використання в приміщенні. Bluetooth-навушники більш універсальні, економно витрачають заряд акумулятора, не вимагають спеціального передавача для підключення до пристрою і демократично стоять.

Тому для занять спортом, прогулянок і т.д. краще вибрати бездротові навушники, що працюють за технологією Bluetooth.

конструкція

Бездротові навушники бувають трьох видів за типом кріплення.

 1. З'єднуються один з одним за допомогою короткого кабелю.
 2. З'єднуються за рахунок гнучкого оголовья.
 3. Чи не з'єднуються один з одним, кожен навушник вставляється у вухо окремо.

Якщо Ви практикуєте активний спорт, вибирайте навушники, з'єднані між собою. Так Ви зменшите ризик, випадково втратити частину пристрою. Але якщо спорт спокійний і Ви хочете максимальної свободи від проводів, придивіться до роздільним навушників. Такі навушники мають конструкцію "затички", тобто вони вакуумні і повинні щільно сидіти в вусі.

Захист від вологи

Ми впевнені, що Ви старанно займаєтеся спортом. А значить, потієте. Тому спортивні навушники повинні мати захист від вологи. Таким чином, їм будуть не страшні піт і опади, дощ або сніг. Захист від вологи істотно збільшує термін служби навушників.

Час автономної роботи

Дізнатися, скільки годин навушники будуть працювати без підзарядки, Ви зможете в характеристиках товару, які зазвичай вказують виробники. Наприклад, бездротові навушники HFS-10 можуть працювати до 18-ї години поспіль на одному заряді.

Також є моделі, які продаються в футлярі з вбудованим акумулятором. Якщо такі навушники раптово розрядяться, досить покласти їх в футляр, зробити перерву на чай, каву або смузі, і можна знову продовжувати заняття.

мікрофон

Якщо річ має одну функцію і добре з нею справляється, це непогано. Але краще, якщо пристрій буде багатофункціональним. Тобто Ваші навушники не тільки будуть транслювати музику, але і допоможуть відповісти на вхідний дзвінок. А для цього бездротові навушники повинні бути з мікрофоном. І, бажано, вбудованим мікрофоном. Адже Вам потрібна компактна гарнітура, а не громіздка бандура біля рота?

Додаткові "фішки"

Деякі навушники орієнтовані на конкретний вид спорту і пропонують особливі можливості для спортсменів. Наприклад, навушники Drive розроблені спеціально для бігунів, на їх провід нанесено світловідбиваюче покриття: якщо Ви біжите по темній дорозі, водії Вас помітять здалеку.

Що стосується функції шумозаглушення, то не варто спеціально шукати навушники з такими характеристиками, якщо Ви плануєте займатися на вулиці, а не в залі. Хороша звукоізоляція може зіграти погану роль, адже на вулиці потрібно чути звуки наближаються машин, окрики перехожих і іншу "музику" навколишнього світу.

підсумок

 • Вибирайте бездротові навушники з технологією Bluetooth, вони більш універсальні і доступні.
 • Для активних видів спорту краще віддавати перевагу навушників, сполученим оголів'ям або проводом.
 • Захист від вологи продовжує спортивним навушників життя.
 • Хочете не тільки слухати музику, але і відповідати на вхідні дзвінки? Купіть навушники з мікрофоном.
 • Функція шумозаглушення - це добре, але не обов'язково. На вулиці потрібно чути, що відбувається навколо Вас.

Як обійти такі підводні камені і на що звертати увагу до покупки?
Адже Вам потрібна компактна гарнітура, а не громіздка бандура біля рота?
Хочете не тільки слухати музику, але і відповідати на вхідні дзвінки?
Новости