• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Огляд компресійних шкарпеток 2XU Compression Race Sock

Компресійна одяг користується все більшою популярністю, в першу чергу серед любителів спорту. Це не випадково, адже саме через вплив тривалих навантажень судини спортсменів в групі ризику. Компресійну білизну стискає їх, допомагаючи коректно працювати. Наприклад, в компресійних спортивних шкарпетках або гольфах суворий поділ навантаження: чим ближче до стопи, тим вище тиск, і навпаки - це робиться для поліпшення відтоку крові.

Якщо говорити про зниження компресійної одягом негативних наслідків навантажень для фізичного здоров'я, то його складно переоцінити. В першу чергу, науково доведено, що пульс у людей під час вправ, які проводяться в такому одязі, трохи нижче. Використання компресійних шкарпеток для бігу гарантує практично повну відсутність подальших хворобливих відчуттів після. Постійне носіння такого одягу покращує витривалість, а також знижує стомлюваність м'язів.

На сьогоднішній день на ринку пропонується багато варіантів шкарпеток для спорту, серед яких з'явилися 2XU Compression Race Sock . Будова даної моделі шкарпеток для бігу абсолютно в порівнянні з іншими пропозиціями. Окремі зони створюють додатковий повітрообмін з метою охолодження, а зони з різними рівнями компресії близько підйому стопи, п'яткової зони і задньої частини гомілки значно покращують кровопостачання, тримають м'язи під час фізичних навантажень і скорочують відновний період після.

У створенні цієї моделі використовується спеціальна тканина PWX Weight, вона захищає судини нижньої частини ноги, забезпечуючи якісну компресію в області стопи, ахіллового сухожилля, ікри і гомілки. За рахунок диференційованого тиску поліпшується кровотік, м'язова діяльність, а також спрощується відновлення м'язів після активних фізичних навантажень. На мисках відсутні шви - це збільшує ступінь комфорту при носінні. Філаментні нитки в складі міцної тканини дозволяють їй не стиратися, а також вони прибирають вологу з шкіри. Ця модель забезпечує не тільки захист від бактерій, але і від сонячного світла - UPF50 +. До складу тканини входить 85% нейлону і решта - це еластан, який не дозволить носків втратити свій вигляд. Ці шкарпетки дуже бажані при таких навантаженнях, як: біг, триатлон, велосипедні прогулянки і будь-які активні фізичні навантаження.

Як правильно одягнути і підібрати компресійні шкарпетки? В процесі вибору шкарпеток для бігу з компресійної функцією необхідно пам'ятати, що розмір повинен повністю відповідати розміру ноги: бути ні більше, ні менше. Правильний підбір здійснюється по таблиці розмірів нижче. Одягати шкарпетки потрібно акуратно, починаючи з пальців ноги, а потім поступово натягуйте по нозі вгору.

У нашому магазині шкарпетки 2XU Compression Race представлені в трьох розмірах: S (38/42), M (41/44) і L (43 / 46,5).

Параметри для підбору:

  • CALF SIZE - окружність гомілки;
  • US SHOE SIZE - розмір ноги по американській системі;
  • EU SHOE SIZE - розмір ноги за європейською системою.

Нехай втома буде приємною!

Нехай втома буде приємною

Як правильно одягнути і підібрати компресійні шкарпетки?
Новости