• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Настільна гра курчачими бігу Біг по колу (Zicke Zacke Ran an die Federn) - купити в Москві і Санкт-Петербурзі, курчачими бігу Біг по колу ціна

На старт запрошуються На старт запрошуються! Сьогодні на пташиному дворі великі курчачими бігу Біг по колу (Zicke Zacke Ran an die Federn). Глядачі почистили пір'ячко і готові вітати спортсменів. Але що це? Чому наші учасники повернулися спиною один до одного? Справа в тому, що курка з півнем ніколи ні в чому не згодні! Ось і сьогодні вони стартують в протилежні сторони.

Чи не заморити чи черв'ячка? Не секрет, що птахів тягне туди, де є чим поживитися! Півник і курочка не виняток. Він побачив черв'ячка на грядці з гарбузом - бігом туди, вона помітила наживку під опудалом і побігла в іншу сторону ...

Біг по колу. У свій хід гравці перевертають одну з карток пташиного двору, намагаючись відкрити ту картинку, на якій лежить черв'ячок їх кольору. Якщо вдалося, курочка або півник просуваються вперед. А оскільки вона втекла по колу, рано чи пізно їхні шляхи перетнуться! Гучне кудкудакання - і ось однією з птахів вдалося перестрибнути через іншу. В нагороду їй належить нове прекрасне пір'їнка! У грі курчачими бігу Біг по колу переможе перший володар 4-х пір'я!

Розпушивши хвіст Розпушивши хвіст! З кожним колом птиці все більше распушают свої хвостики. Однак бігти з красивим оперенням виходить повільніше, а перестрибувати через суперника стає все важче. Це правило втішає відстає і не дає грі втратити інтригу до останнього кола!

Настільна гра курчачими бігу Біг по колу - це веселі змагання для двох команд! У забігу зможуть взяти участь від 2 до 4 гравців від 5 років (а на нашу думку, і молодші). Чарівні дерев'яні півник і курочка сподобаються і хлопчикам, і дівчаткам.

У грі Zicke Zacke Ran an die Federn є все, що може знадобитися для веселого забігу: 1 курка, 1 півень, 8 пір'я (по 4 кожного з двох кольорів), 2 черв'ячка, 13 карток в формі яєць (бігова доріжка), 13 восьмикутних карток пташиного двору. Правила гри російською мовою Ігровед прикладає до кожного примірника гри.

Курчачі бігу Біг по колу продовжує серію ігор про веселе пташиному дворі видавництва Zoch . Якщо вам хочеться взяти участь в масовому спортивному забігу, придивіться до гри курчачі бігу . Якщо ви любите карткові ігри, то швидше за приєднуйтесь до Курчачі бігу: Хованки. А може бути вас зачарують курочки, які несуть яєчка, з веселої гри Курчачі бігу: Ай-ай-ай! ?

Але що це?
Чому наші учасники повернулися спиною один до одного?
Чи не заморити чи черв'ячка?
Новости