• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

кеди

  1. Детальніше про кедах
  2. Факти про кедах
  3. додатково
  4. Для кого?
  5. Відео про кедах

Кеди - вид спортивного взуття, традиційно з текстильним верхом і гумовою підошвою.

Детальніше про кедах

Кеди були придумані в 1830-х роках, як не дивно, для прогулянок по пляжу. У деяких районах Великобританії їх так до сих пір і називають - "Sand shoe" (туфлі для піску - англ.). Варто згадати, що слово "кеди", яке взагалі серед безлічі різномовних назв не є найпопулярнішим, походить від назви марки Keds, заснованої в 1916 році. Кеди були придумані в 1830-х роках, як не дивно, для прогулянок по пляжу Converse Найвідомішою ж моделлю, безперечно, є Chuck Taylor Converse All star - баскетбольні кеди, випущені вперше в 1917 році як просто "All STar". Ім'я відомого баскетболіста Чарльза "Чака" Тейлора було приєднано до назви в 20-ті: не тільки сприяв підвищенню продажів, але і поліпшив дизайн, додавши, наприклад, знамениту круглу нашивку для захисту щиколотки. Конверс надягали не тільки баскетболісти, а й атлети, що брали участь в олімпійських іграх; а пізніше, коли з'явилися кросівки - більш придатна для занять спортом взуття, кеди стали фаворитами представників різних субкультур.

Факти про кедах

Фірму Keds планувалося назвати "Peds" (ноги - лат.), Але ім'я вже було кимось зайнято.

Converse була куплена компанією Nike в 2003 році.

Keds, Vans Крім звичайних, на світі існують ще скейтерские кеди, які характеризуються більш плоскою підошвою - для кращого зчеплення з поверхнею дошки, і зроблені зі шкіри або замші Keds, Vans Крім звичайних, на світі існують ще скейтерские кеди, які характеризуються більш плоскою підошвою - для кращого зчеплення з поверхнею дошки, і зроблені зі шкіри або замші. виробляються такими брендами як Vans , Emerica, DC.

додатково

За посиланням на сайті Converse можна створити і замовити кеди власного дизайну. http://www.converse.com/#/landing/create

Для кого?

Для вічно молодих.

Дві третини групи Nirvana Дві третини групи Nirvana

Відео про кедах

Учасник передачі "Великий Фестиваль" - головокедий Хоха разом з друзями міркує про переваги читання книг.

Трейлер колись культового фільму "Дітки". Оскільки герої фільмів Ларрі Кларка часто використовують скейт як засіб пересування, придивившись, на них можна побачити кеди.

Новости