• Главная <
 • Галерея
 • Карта сайта
 • Наши контакты
 • Обратная связь

Сонячні батареї для дому 5 кВт - готовий комплект SA-5000M

 1. Можливо, Вам також знадобляться:

Модель: SA-5000M

Код товару: 0800130

Сонячна електростанція SA-5000M призначена для використання в приватному будинку в якості системи автономного електроживлення в період весна - початок осені. При додаткової комплектації генератором можливе використання електростанції в будь-який час року, в тому числі і оенью - взимку, коли кількість сонячної енергії зменшується.

Потужності інвертора досить для тривалої роботи будь-якого електроустаткування максимальної сумарною потужністю до 5 кВт з піковою пусковий потужністю до 9 кВт. Наприклад, для будь-якого холодильника, насоса, котла опалення (крім електричних), освітлення, телевізора, комп'ютера, будь-яких електроінструментів, будь-яких зарядних пристроїв, пилососів, мікрохвильових печей та іншої побутової техніки. При необхідності збільшити потужність, потрібно замінити інвертор на більш потужний (аж до 15 кВт) або додати ще один інвертор.

Одержану від Сонця електроенергію можна використовувати, наприклад, для живлення наступних електроприладів:

 1. Холодильник класу А зі споживанням 850 Вт * год / добу - 850 Вт * ч
 2. Насос (500 Вт 3 години / день) - 1500 Вт * год
 3. Енергозберігаючі лампи освітлення (10 шт. По 20 Вт по 3 години / день) - 600 Вт * ч
 4. LCD телевізор 32 "(70 Вт, 3 години на день) - 210 Вт * ч
 5. Зарядний пристрій мобільного телефону (5 Вт, 3 години) - 15 Вт * ч
 6. Ноутбук (50 Вт, 5 годин на добу) - 250 Вт * ч
 7. Пилосос (1500 Вт, працює 20 хвилин або 0,33 години) - 500 Вт * ч
 8. Мікрохвильовка (2000 Вт, працює 15 хвилин або 0,25 години) - 500 Вт * ч
 9. Електричний чайник (2000 Вт, працює 10 хвилин або 0,17 години) - 340 Вт * ч
 10. Інші електроприлади зі споживанням 235 Вт * год / добу

Разом: 5 кВт * год на добу.

Використовувані в складі цього готового рішення 4 акумулятора ємністю 200 А * год і напругою 12 Вольт, здатні запасти близько 10 кВт * год електричної енергії, якої вистачить на 2 діб автономної роботи при похмурій погоді. При необхідності збільшення часу автономної роботи до 4 діб, можна додати в систему ще 4 АКБ.

Наведений вище розрахунок зроблений з урахуванням експлуатації електростанції в період весна-літо. Тому потрібно розуміти, що при експлуатації системи восени-взимку або при витраті електроенергії більше 5 кВт * год на добу, буде необхідно періодично проводити підзарядку акумуляторів від мережі, або від генератора за допомогою зарядного пристрою, яким оснащений інвертор.

Для довідки: 5 кВт * год на добу або 5 * 30 = 150 кВт * год на місяць - це типове споживання електроенергії в будинку, де проживають 2-3 людини, за умови використання газової плити.

При складанні електростанції в технічному відділі нашої компанії, інвертор і контролер за бажанням замовника програмуються на один з двох варіантів роботи:

Готовий комплект SA-5000M зібраний на російському обладнанні МАП Енергія. У продажу також є аналогічний комплект SA-3000 , З більш широким функціоналом на основі голландського обладнання Victron Energy.

На основі наведеного вище розрахунку споживання електроенергії Ви можете зробити свій розрахунок і зрозуміти, чи достатньо для Вашого будинку такої автономної системи. Якщо її потужності недостатньо для Вашого випадку, то ми допоможемо вибрати необхідні компоненти для Вас - телефонуйте 8 (495) 619-39-43 або Напишіть нам .

 • Постійне робоче напруга: 48 В.
 • Змінна напруга на виході: 220 В, 50 Гц, чистий синус.
 • Тип вихідних контактів 220 В: подвійна розетка і клеми для кабелю
 • Максимальна вихідна потужність: 6 кВт.
 • Тривалість роботи при відсутності сонця на навантаження 5 кВт * год / добу (при 100% розряді): 2 доби
 • Температура експлуатації обладнання: від -25 ° C до + 45 ° C
 • Температура експлуатації сонячних панелей: від -40 ° C до + 85 ° C
 • Загальна вага всіх компонентів сонячної електростанції, кг: 440

Додатково можлива комплектація програмно-апаратним комплексом "ПАК Малина" (для спостереження за параметрами і управління електростанцією по локальній мережі і через інтернет), монтажним комплектом для сонячних панелей , стелажем для АКБ і інвертора та ін.

Опції:

 • заміна сонячних батарей на батареї іншого потужності (150, 200, 300 Вт)
 • заміна акумуляторів на акумулятори іншої ємності і / або іншого типу (OPzV)
 • заміна інвертора на інвертор інший потужності (3 кВт, 10 кВт, 15 кВт)

Монтаж електростанції:

При покупці сонячної електростанції Ви отримуєте докладну інструкцію по установці і експлуатації цієї моделі зі схемою з'єднань. Максимальна кількість електричних з'єднань та налаштування контролера і інвертора вже зроблені при складанні та тестуванні в технічному відділі компанії Солнечние.РУ.

Покупцеві залишається тільки підключити акумулятори (прикрутити клеми) і закріпити сонячні батареї, зорієнтувавши їх на південь.

Будь-яка людина, навіть не розбирається в електриці, зможе провести монтаж протягом дня.

При необхідності, Ви можете замовити монтаж в нашій компанії.

Можливо, Вам також знадобляться:

Ваші питання та відгуки:

Використовуючи цю форму, Ви можете відправити Ваша думка про цей товар, повідомити про неточності в описі або задати нам питання. Перед тим, як поставити запитання, подивіться наш форум . Можливо, там вже є відповідь.

Встановивши на своєму будинку сонячні батареї, Ви забудете про проблеми з електрикою!

Новости