• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Театр Класичного Балету

Державний Академічний Театр Класичного Балету під керівництвом народних артистів Росії, лауреатів Державної премії СРСР Наталії Касаткіна і Володимира Василева зазначив в 2016 році п'ятдесятиріччя Державний Академічний Театр Класичного Балету під керівництвом народних артистів Росії, лауреатів Державної премії СРСР Наталії Касаткіна і Володимира Василева зазначив в 2016 році п'ятдесятиріччя.

Трупа була сформована в 1966 році і очолив її прославлений хореограф Ігор Олександрович Моїсеєв. Пізніше він передав художнє керівництво Володимиру Василева, учневі Асафа Мессерера, а головним балетмейстером стала Наталія Касаткіна, учениця Марини Семенової. З їх приходом концертний колектив став авторським балетним театром, одним з трьох в Росії, єдиним в Москві.

Касаткіна і Василева поставили двадцять три балету в Театрі класичного балету, а також безліч постановок на сцені Великого і Маріїнського театрів, інших російських і зарубіжних сцен. Балети Касаткіна і Василева з успіхом йдуть в США, Німеччині, Франції, Угорщини та інших країнах.

Касаткіна і Василева - всесвітньо визнані майстри експерименту в хореографії. Вони першими поставили в Росії «Весну священну» І. Стравінського, створили балет «Створення світу» спільно з Андрієм Петровим, знамениту версію балету «Ромео і Джульєтта» С. Прокоф'єва, а також оригінальні постановки «Спартака» А. Хачатуряна і «Коппелія» Л. Деліба. Всі ці вистави йдуть в репертуарі Театру поряд з шедеврами класичного балету.

Театр відкриває нових зірок: Галина Степаненко, Володимир Малахов, Ірек Мухамедом, Ильгиз Галімуллін. У числі вихованців Театру два володаря Гран-прі, дев'ятнадцять золотих медалістів міжнародних конкурсів, п'ять володарів премії і два володаря Гран-прі Паризької академії танцю.

Майже сорок років Наталія Касаткіна і Володимир Василева очолюють один з найвідоміших російських балетних колективів, створюючи нові спектаклі і відкриваючи світові нові імена.

сайт: http://www.classicalballet.ru/
Телефон: +7 (499) 251-41-14

Знайшли помилку? Повідомте нам про це - виділіть помилковий, на Вашу думку, фрагмент тексту, натисніть Ctrl + Enter, в вікно, що з'явилося впишіть коментар і натисніть "Відправити".

Новости