• Главная <
 • Галерея
 • Карта сайта
 • Наши контакты
 • Обратная связь

Огляд програм для створення презентацій

 1. Які бувають презентації
 2. Програми, призначені для створення презентацій
 3. демонстрація ПО
 4. Демонстрація товарів і послуг
 5. Презентація як інструмент публічного виступу або дискусії
 6. Macromedia Director MX 2004
 7. DemoShield 8.0
 8. Mediator 7.0
 9. Opus Presenter 4
 10. TwinPlayer 3.1
 11. RoboDemo 5 (модернізована в Macromedia Captivate)
 12. DemoForge Studio 1.2

Електронна презентація - це сучасний ефективний спосіб представлення інформації про товари і послуги, про що розробляються програмних продуктах і пропонованих технологіях, в якому вдало поєднуються можливості довідника, буклету, каталогу і проспекту разом узятих. Як правило, в електронній презентації задіяні всі сучасні мультимедійні можливості: вона включає графіку і анімацію, тексти і таблиці, фотографії, відео- і аудіоматеріали, тобто все те, що може найкращим чином розповісти про компанію, про які надають нею послуги, про конкретний продукт та ін. В більшості випадків презентації розміщуються на компакт-дисках з автозапуском, власним інтерфейсом і короткою інформацією про послуги, ціни і контактними даними. Крім того, оскільки диски дозволяють розмістити масу інформації, дуже зручно включити до складу презентації різноманітні каталоги продукції, слайд-шоу, відеофрагменти, анімаційні заставки та ін. Не варто забувати і про вкладишах до диску, які розміщуються на обох сторонах його пластикового футляра. Оформлені у вигляді невеликих барвистих буклетів такі вкладиші в комплекті з презентацією в якійсь мірі здатні замінити звичну поліграфічну рекламну продукцію, не знижуючи ефективності рекламної акції.

Таким чином, електронні презентації максимально зручно використовувати в цілях рекламування бренду і в якості інтерактивного каталогу продукції. Такі презентації, вміщені на CD-дисках, можуть поширюватися на профільних виставках і ярмарках серед потенційних клієнтів замість грунтовно набридлих листівок і брошур, які займають занадто багато місця. Стануть в нагоді презентації на CD-дисках і на ділових зустрічах із замовниками та потенційними клієнтами. А після відповідного доопрацювання їх можна розмістити в Інтернеті на сайті своєї компанії, забезпечивши значне підвищення результативності реклами. Грамотно розроблена презентація стане візитною карткою компанії і зможе самостійно розповісти про неї, закладаючи основи для подальшої співпраці. Крім того, вона дозволить в кілька разів збільшити охоплення цільової аудиторії, зацікавленої у співпраці з вашою компанією, і забезпечить скорочення витрат на рекламу за рахунок скорочення коштів, вкладених в інші рекламні акції.

У той же час презентації часто складають основу ділових нарад - вони допомагають ілюструвати інформаційні повідомлення, направляти хід дискусій і в кінцевому рахунку приймати правильні рішення. Вони можуть бути адаптовані до публічного виступу для подання як компанії, так і нового виду продукції або технології, що дуже зручно для використання на виставках, конференціях або семінарах.

Які бувають презентації

Мультімедіапрезентаціі бувають переважно двох типів - інтерактивні та Неінтерактивні.

У неінтерактивних презентаціях користувач не може впливати на порядок перегляду презентації. Такі презентації представляють собою слайд-шоу або рекламний ролик, які, як правило, мають складну графіку, відеовставкі, хороший звуковий супровід і після запуску програються цілком. Приклади програмних продуктів для створення неінтерактивних презентацій - Microsoft PowerPoint, StarOffice Impress, Corel Presentation і ін. Правда, в останніх версіях цих продуктів вже доступні деякі елементи інтерактивності. Створені за допомогою цих продуктів презентації представляють собою класичний тип слайд-шоу і можуть бути ефективні на публічних виступах, але за допомогою їх складно створити результативну презентацію для демонстрації, наприклад, особливостей роботи програмного продукту або конкретного виробу.

Інтерактивні презентації мають систему навігації, тобто дозволяють користувачеві самому вибирати цікаві для його розділи і переглядати їх в довільному порядку. Такі презентації зазвичай використовуються як візитна картка компанії або каталог продукції і т.д. Для розробки інтерактивних презентацій сьогодні створено дуже багато різних програмних продуктів, найбільш відомі з яких - Macromedia Director, DemoShield і Matchware Mediator.

Програми, призначені для створення презентацій

Найпростіше рішення для створення презентації - скористатися відповідним програмним засобом, яке входить в установлений на комп'ютері офісний пакет, наприклад Microsoft PowerPoint 2003 з Microsoft Office (рис. 1), StarOffice Impress (рис. 2) з StarOffice 7.0 або навіть Impress з офісного пакету Office One 2004 року (рис. 3). Швидше за все, звичайно, це виявиться найпопулярніший продукт PowerPoint, що зовсім не дивно, оскільки Microsoft він дійсно вдався. З одного боку, завдяки простому і дружньому інтерфейсу з ним легко справляються навіть користувачі, не особливо досвідчені в комп'ютерних технологіях. А з іншого - в ньому реально можна створювати презентації професійного рівня. Однак змінилося в останні роки уявлення про презентації передбачає куди більш широкі області їх застосування, що складно реалізувати в рамках однієї-єдиної програми. Тому колишньому лідеру на ринку презентаційних програм довелося помітно потіснитися, і сьогодні презентації створюють в самих різних пакетах, часом ефектно поєднуючи надані ними можливості. Цьому сприяє також неухильне підвищення інтересу до інтерактивності презентацій, в той час як презентаційні програми, що входять в офісні додатки, як правило, мало що здатні запропонувати в цьому плані і зазвичай обмежуються можливостями переміщення по слайдах і запуску додатків або Web-сторінок.

Цьому сприяє також неухильне підвищення інтересу до інтерактивності презентацій, в той час як презентаційні програми, що входять в офісні додатки, як правило, мало що здатні запропонувати в цьому плані і зазвичай обмежуються можливостями переміщення по слайдах і запуску додатків або Web-сторінок

Рис. 1

1

Рис. 2

2

Рис. 3

демонстрація ПО

Як презентаційних роликів, які демонструють ПО, прийнято створювати анімовані презентації в форматі Macromedia Flash. Це і зрозуміло, оскільки даний формат є найпоширенішим в Інтернеті, до того ж більшість Інтернет-користувачів можуть без проблем переглянути будь-який флеш-ролик прямо в браузері. Тому якщо вам необхідно розробити презентацію, яка демонструвала б програмні можливості продукту, вам варто зупинити свій вибір, наприклад, на пакеті Macromedia Captivate (раніше RoboDemo 5, який краще саме для створення ролика демонструє можливості ПО). Це буде надійний і перевірений варіант, а в разі розміщення ролика в Мережі його зможуть побачити всі користувачі незалежно від встановленого у них браузера.

Є й інший шлях: не так давно на комп'ютерній арені з'явилася програма DemoForge Studio, що створює більш якісні ролики, але в своєму власному форматі, який виявився значно компактніше формату Flash. Зменшення розміру презентаційного ролика в разі розміщення в Інтернет є серйозним плюсом на користь DemoForge Studio, однак, як водиться, не обійшлося і без мінуса - створені даною програмою ролики можна переглядати в браузері Opera.

Більш складним рішенням, розрахованим переважно на професіоналів, може стати створення віртуального туру (Quick Tours) в середовищі DemoShield, в якому користувачеві будуть продемонстровані всі можливості програмного продукту, включаючи знімки екранів і рух курсору з паралельним поясненням Ваших дій за допомогою спливаючих текстових вікон.

Демонстрація товарів і послуг

Кращим рішенням для реклами товарів і послуг, пропонованих компанією, може стати інтерактивна презентація, яка розповідає про її бренд, містить каталоги продукції або послуг і контактну інформацію, а також дає користувачеві можливість переглядати презентацію в будь-якому порядку.

Варіантів створення такої рекламної презентації може бути дуже багато, і всі в кінцевому рахунку залежить від кваліфікації користувача. Найпростіший спосіб - скористатися можливостями пакетів TwinPlayer і Opus Presenter, які дозволять при мінімальних знаннях створити дійсно професійний програмний проект за умови наявності високоякісних знімків.

Кілька великих знань і грошових вкладень вимагає використання пакета Mediator, правда і надаються їм мультимедійні можливості відкривають широкі перспективи.

І нарешті, професіоналам адресовані програмні пакети DemoShield і Macromedia Director. Вони надають практично необмежені можливості в області обробки мультимедійних матеріалів і підтримує більшість популярних форматів. Тут варто звернути особливу увагу на рівень складності освоєння даних пакетів: принципи роботи в DemoShield інтуїтивно набагато зрозуміліше, ніж в Macromedia Director, який, до речі, і варто чи не втричі більше, ніж DemoShield, але в той же час Macromedia Director надає кошти публікації матеріалів на різних платформах, c допомогою вбудованої мови Lingo дозволяє практично необмежено управляти проектом і дає можливість поставити на потік процес підготовки презентацій.

Презентація як інструмент публічного виступу або дискусії

Презентації, які можуть використовуватися як на звичайних нарадах, так і в процесі виступів на виставках, семінарах і т.п., зазвичай не вимагають особливої ​​інтерактивності. Максимум, що потрібно в такому випадку, - це демонстрація слайдів з якісною графікою, текстами, діаграмами і таблицями та можливості зупинки або поновити відтворення в ході дискусії та повернення на конкретний слайд в разі потреби. Все це реалізовано в кожній програмі, призначеної для створення презентацій, з будь-якого відомого офісного пакету, зокрема в програмі Microsoft PowerPoint 2003, що дозволяє підготувати барвисте слайд-шоу, що ілюструє викладені в ході дискусії ідеї.

Macromedia Director MX 2004

Розробник: Macromedia

Сайт програми: http://www.macromedia.com/

Спосіб поширення: shareware

Ціна: 1199 дол.

Робота під управлінням Windows 2000 / XP і Macintosh OS X 10.2.6, 10.3 (розробка), Windows 98/2000 / XP і Macintosh Classic 9.2, Macintosh OS X 10.1.5, 10.2.6, 10.3 (відтворення).

Популярний пакет Macromedia Director (рис. 4) розрахований виключно на професіоналів і призначений для створення складних інтерактивних мережевих мультімедіапріложеній, в тому числі презентацій.

Рис. 4

Додаток надає практично необмежені можливості в області обробки мультимедійних матеріалів і підтримує більшість популярних форматів відеоматеріалу, звуку, растрової графіки, об'ємних моделей і векторних малюнків. У розпорядженні користувачів - дві мови написання сценаріїв, підтримка формату DVD-Video, засоби публікації матеріалів на різних платформах. Крім того, пропоноване рішення тісно інтегрується з пакетом Flash MX 2004.

Нова версія доповнена підтримкою відтворення відеороликів у форматі DVD і можливістю виконання сценаріїв на мові JavaScript. Director тепер повністю підтримує оновлений формат Flash MX 2004, містить набір компонентів Flash MX 2004 і дозволяє запускати і редагувати матеріали в форматах Flash і Fireworks. Flash-контент може бути інтегрований в проекти Director з кращого сумісністю і точністю і з більшою швидкістю, ніж в попередніх версіях. За допомогою вбудованої мови Lingo можна необмежено управляти сценарієм, малювати і створювати візуальні ефекти будь-якої складності, вбудовувати в проект потоковий звук і відео, а також оптимізувати процес розробки за рахунок нових функцій мови.

Macromedia Director MX дозволяє створювати яскраві, змістовні web-сайти та мультимедійні продукти, в тому числі презентації з використанням аудіо- та відеоданих, растрової та векторної графіки, текстових та анімаційних матеріалів. Засоби управління аудіо- та відеоданими Director MX підтримують потокові формати RealMedia. Ви можете використовувати цю можливість для налаштування панорамування і гучності потокових аудіоматеріалів в форматі RealMedia або, наприклад, створювати за допомогою мови Lingo унікальні відеоефекти, що значно перевершують можливості технології RealVideo. Засоби динамічної анімації та створення геометричних фігур забезпечують контроль стану, кута повороту і масштабу моделей, освітлення, угруповання, розстановки камер, текстур і окремих заготовок для сценаріїв. Інструмент Particle Systems Effects забезпечує створення видовищних, швидко завантажуються спецефектів, таких як туман, полум'я, вода, дощ і т.п. Технологія Multi-Resolution Mesh дозволяє управляти кількістю полігонів, використовуваних при показі об'єкта, в залежності від завантаженого обсягу даних, відстанню до камери, частотою зміни кадрів і іншими умовами. Інтерактивні фізичні ефекти, реалізовані в модулі Havok Rigid Body Dynamics Xtra, забезпечують високу реалістичність при моделюванні рухів і механічних взаємодій.

Розробникам пропонуються зручні візуальні інструменти і потужні засоби тестування і налагодження. Створювані проекти можуть бути записані на компакт-диск або збережені в стислому форматі для розміщення в Інтернеті, де вони будуть доступні користувачам програвача Shockwave Player.

DemoShield 8.0

Розробник: Macrovision Corporation

Сайт програми: http://www.installshield.com/

Спосіб поширення: shareware

Ціна: 499 дол.

Робота під управлінням Windows 98 / Me / NT / 2000 / XP

DemoShield (рис. 5) - це мультимедійне програмне забезпечення, яке допоможе швидко і якісно створити мультимедійну інтерактивну презентацію будь-якого типу і розраховане на тих, хто професійно займається підготовкою презентацій. Створені в його середовищі проекти можуть бути або структуровані тури (Quick Tours), в ході яких користувачеві будуть продемонстровані всі можливості програмного продукту (включаючи знімки екранів і рух курсору з паралельним поясненням Ваших дій за допомогою спливаючих текстових віконець), або нелінійні презентації, де користувач зможе сам вибрати те, що йому необхідно подивитися. При цьому DemoShield тепер підтримує режим підказок, які будуть з'являтися у спливаючих вікнах при наведенні курсору миші на різні об'єкти.

При цьому DemoShield тепер підтримує режим підказок, які будуть з'являтися у спливаючих вікнах при наведенні курсору миші на різні об'єкти

Рис. 5

Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс робить створення високоякісних демонстраційних програм простим і зручним. Новий майстер створення демонстраційних програм являє собою найпростіший і швидкий спосіб розробки проектів презентацій, за допомогою якого можна всього за п'ять хвилин легко створити просту демонстраційну програму і почати роботу над її інформаційним змістом. Майстри-помічники, понад 140 шаблонів з фоновими зображеннями, кнопками і звуками, мультімедіабібліотекі і можливість легкого і швидкого переміщення відео-, аудіо- та графічних компонентів за допомогою миші значно прискорюють роботу над проектами. Розширена бібліотека мультімедіаресурсов містить звукові ефекти, ілюстративні вставки, кнопки, графічні компоненти і фонові зображення, які можуть бути додані безпосередньо в презентацію. Будь-які об'єкти, створені власноруч, можуть бути поміщені в галерею, щоб потім використовуватися в інших проектах - наявність галереї значно спрощує роботу над колективними проектами і дозволяє повторно використовувати різні компоненти.

Спеціальний переглядач Demo Viewer дозволяє швидко переглянути всі слайди і при необхідності змінити їх організацію за допомогою миші. Всі анімаційні кадри можуть бути строго синхронізовані в середовищі редактора Timeline Editor; при цьому час появи об'єкта на екрані налаштовується шляхом переміщення його по шкалі часу за допомогою миші.

DemoShield має вбудований модуль автоматичної перевірки цілісності програми та Інтернет-сумісності і дозволяє швидко помітити будь-які помилки ще на етапі редагування.

Створену презентацію можна упакувати в формат, який найбільше підходить для цілей користувача, - це формат для Інтернету, саморозпаковується, програма автозапуску компакт-диска, DVD, установча програма з можливістю повторного використання та ін. При бажанні нескладно розмістити презентацію в Інтернеті або в корпоративної мережі шляхом натискання всього декількох кнопок. Крім того, є можливість відправляти по електронній пошті запитальники, форми замовлень, результати опитувань та ін.

Mediator 7.0

Розробник: MatchWare Ltd

Сайт програми: http://www.matchware.net/

Спосіб поширення: shareware

Ціна: Mediator 7 EXP - 1149 дол., Mediator 7 PRO - 399 дол., Mediator 7 STD - 69 дол.

Робота під управлінням Windows 98 / NT4 / Me / 2000 / XP

Пакет Mediator (рис. 6) від компанії MatchWare - це один з найбільш простих і в той же час повнофункціональних пакетів для створення презентацій. Програма випущена в трьох версіях: Mediator 7 STD (не для комерційного використання), Mediator 7 PRO і Mediator 7 EXP. Перші дві орієнтовані на створення Flash-, HTML- і інтерактивних CD-презентацій, а Mediator 7 EXP доповнений можливостями програмування. У порівнянні з пакетом PowerPoint, який націлений на звичайну демонстрацію слайдів, Mediator дозволяє створювати складні мультимедійні проекти з навігацією через гіперпосилання.

Рис. 6

Програма вікорістовує класичну схему создания презентацій як у виде Власний проектів, так и на основе різноманітніх шаблонів - у виде послідовності слайдів, для переміщення между Якими призначила багатюща бібліотека ефектів, что дозволяє створюваті Унікальні Презентації, что нагадують Інтерактивне відео. А простота і дружність інтерфейсу в сукупності з інтуїтивно зрозумілим набором меню і інструментів дають можливість домагатися швидких успіхів навіть непрофесіоналам.

У презентації можуть бути об'єднані текст, зображення, відео, звук, анімація, інтерактивні елементи, змінні і вводяться об'єкти, що впливають на хід демонстрації. Крім того, можна додавати Flash-об'єкти, змінювати їх розмір і обертати довільним чином, коригувати ступінь непрозорості flash-об'єктів і ін.

Mediator має потужні інструменти, такі як можливість створення скриптових сценаріїв. Користувачі даного пакета мають доступ до VB і JavaScript для розширення функціональності та оригінальності своїх презентацій. У програму включена можливість додавання анімації і ActiveX в створюване додаток.

Презентації можуть як зберігатися на CD-диск з налаштуванням його автозапуску, так і призначатися для розміщення в Інтернеті.

Opus Presenter 4

Розробник: Digital Workshop

Сайт програми: http://www.digitalworkshop.com/

Спосіб поширення: shareware

Ціна: 59,95 євро

Робота під управлінням: Windows 95/98 / Me / NT / 2000

Opus Presenter (рис. 7) являє собою дуже перспективний професійний продукт для створення як інтерактивних бізнес-презентацій, так і інтерактивних навчальних курсів. Широкі можливості в плані інтерактивності дозволяють створювати презентації не тільки у вигляді слайд-шоу на кшталт презентацій PowerPoint, але і з набором діалогових форм, що дозволяють користувачеві повністю управляти ходом демонстрації. Останнє робить можливим створення в середовищі Opus Presenter інтерактивних навчальних матеріалів, за допомогою яких можна, наприклад, повніше ознайомитися з представленої технологією або продуктом. Тому даний продукт може вважатися повноцінною заміною PowerPoint, оскільки він не поступається останньому в плані дружності і простоти використання і перевершує його по інтерактивним мультимедійним можливостям.

Рис. 7

Має простий і зручний інтерфейс, що нагадує інтерфейс PowerPoint, дана програма практично не вимагає додаткової підготовки і в той же час дозволяє дуже швидко створювати дивовижні за своїми можливостями презентації. А завдяки редактору BrainStorm слайди можна створювати буквально на порожньому місці - просто сформулювавши основні ідеї, а потім перетягнувши мишею результат на відповідні слайди.

Володіючи уявною простотою, Opus Presenter містить потужні мультімедіаінструменти, що дозволяє використовувати звук, графіку, мультиплікацію, відео, текст і Flash з анімацією і всілякими ефектами і створювати дивовижні за своїми мультимедійних можливостей презентації, які можуть виробити більше враження на потенційних клієнтів.

Створену презентацію можна записати на компакт-диск з автозавантаженням для CD, опублікувати в Мережі, попередньо зберігши в спеціальному більш стислому форматі або експортувати в Flash.

TwinPlayer 3.1

Розробник: CD-ROM Studio

Сайт програми: http://www.cdromstudio.com/

Спосіб поширення: shareware

Ціна: TwinPlayer Classic - 110 дол., TwinPlayer Pro - 190 дол.

Робота під управлінням: Windows 95/98 / NT 4.x / 2000 / Me / XP

Ця програма (рис. 8) призначена для створення повноцінних інтерактивних мультімедіапрезентацій для компакт-дисків або Інтернету з наявного набору аудіо-, відеофайлів, зображень, в які можна включати анімацію і текст. Завдяки інтуїтивному інтерфейсу і цілої серії майстрів ця програма буде корисна навіть новачкам і ідеально підійде для демонстрації того чи іншого виробу або продукту.

Рис. 8

Презентації створюються шляхом простого заповнення опорної потрібними фрагментами, причому на кожному фрагменті можна призначити гарячі зони і пов'язати з ними конкретні події, що дозволить зробити презентацію інтерактивною. А після закінчення залишиться лише вибрати варіант збереження презентації в залежності від її призначення.

RoboDemo 5 (модернізована в Macromedia Captivate)

Розробник: eHelp, Macromedia

Сайт програми: http://www.macromedia.com/

Спосіб поширення: shareware

Ціна: 299 дол. Для базової версії RoboDemo, яку сьогодні можна знайти тільки в Інтернет-магазинах; 499 дол. - для Macromedia Captivate.

Робота під управлінням Windows 98 / Me / NT / 2000 / XP

Базова версія пакета RoboDemo (рис. 9) дозволяє записати все, що відбувається на екрані у вигляді демонстраційного ролика у форматі Flash, який стане прекрасною презентацією, що ілюструє особливості роботи програмного продукту. Для запису ролика не потрібно глибоких знань в технології Macromedia Flash, так що з підготовкою презентаційного ролика впорається і новачок.

Рис. 9

Створені додатки досить швидко завантажуються; функція імпорту файлів у форматі Flash допомагає використовувати вже існуючі матеріали для економії часу і створення динамічних роликів. Користувачі можуть імпортувати файли Flash в вигляді окремих кадрів або як об'єкти всередині існуючого кадру. Крім того, пакет RoboDemo дозволяє запускати пакет Macromedia Flash з середовища RoboDemo для швидкого внесення змін.

Що стосується нової версії пакету у вигляді Macromedia Captivate, то вона дозволяє додати елементи інтерактивності (кошти проведення опитувань, поля для введення тексту і активні області, що реагують на натискання), оскільки в більшій мірі орієнтована на підготовку навчальних матеріалів.

DemoForge Studio 1.2

Розробник: DemoForge.com

Сайт програми: http://www.demoforge.com/

Спосіб поширення: shareware

Ціна: 295 дол. За 1 ліцензію

Робота під управлінням Windows 2000 / Me / XP

Не існує кращої презентації програми, ніж демонстрація потенційним покупцям її роботи в режимі реального часу, і DemoForge Studio (рис. 10) - це ідеальний інструмент для створення саме таких презентаційних роликів. У більшості випадків при створенні презентацій даного напрямку вдаються до розробки Flash-роликів, проте в дійсності Flash-ролик - це не більше ніж слайд-шоу скріншотів, доповнене анімованим курсором між зміною кадрів, підказками, титрами і описами. У свою чергу, DemoForge Studio дозволяє реально записати все, що відбувається на екрані, в спеціальному сверхсжатого форматі dmf. Оскільки ролики в форматі DemoForge більш ніж в десять разів компактніше аналогічних роликів у форматі Flash, то DemoForge незамінна для створення рекламних роликів, які демонструють можливості тієї чи іншої програми.

Рис. 10

Microsoft PowerPoint - досить потужна і хороша програма для створення презентацій. Але програму не можна назвати лідером за функціональними можливостями серед подібних програмних продуктів. Є речі, які реалізуються навіть в вільно розповсюджуваних аналогах, але відсутні в Microsoft. PowerPoint.
PowerPoint являє собою програму для створення електронних презентацій, яка входить до складу пакета Microsoft Office.
У PowerPoint використовується графічний підхід до створення презентацій у вигляді слайд-шоу, які супроводжують усне виступ доповідача. Ця програма широко використовується в бізнесі, а також є ефективним засобом навчання.
PowerPoint є однією з найпростіших комп'ютерних програм для розуміння і вивчення. Це програма номер один у всьому світі для створення презентацій.
Будь-який користувач може створити приголомшливі презентації, які виглядають так, ніби-то вони були розроблені професіоналами.
За допомогою PowerPoint можна створювати фотоальбоми з музичним або дикторським супроводом і записувати їх на CD або DVD носії. Якщо ви займаєтеся продажами, то досить кілька кліків, щоб створити наочний графік динаміки вашої діяльності або організаційну структуру вашого підприємства; уявити результат у вигляді html-сторінки для надсилання поштою або розміщення на сайті компанії.
Презентацію легко налаштувати під корпоративний стиль компанії, вставивши туди логотип і застосувавши один з численних шаблонів, з якими поставляється програма PowerPoint. Додаткові шаблони можна знайти на сайті Microsoft і на сайтах сторонніх розробників шаблонів. На додаток до слайдів, що подаються на екрані, доповідач може роздрукувати слухачам в якості роздаткового матеріалу паперові варіанти слайдів або заміток.
Таким чином, програма PowerPoint є прекрасним інструментом як для створення бізнес-презентацій, навчальних презентацій, так і для особистого використання.

Таким чином, програма PowerPoint є прекрасним інструментом як для створення бізнес-презентацій, навчальних презентацій, так і для особистого використання

Apple Keynote є неперевершене поєднання простоти у використанні і потужну підтримку мультимедіа, векторної графіки, можливість конвертації презентації в усі можливі формати і т.д. Недолік Apple Keynote - доступний для пля версії Mac OS X і вище.

LibreOffice / OpenOffice / NeoOffice Impress - потужні програми для створення презентацій LibreOffice / OpenOffice / NeoOffice Impress - потужні програми для створення презентацій. Існують релізи для Windows, Mac OS X, Linux або Solaris. Зберігають результати роботи в OpenDoc XML - відкритому форматі зберігання даних. Мають прекрасну сумісність з MS Office.

OpenOffice Impress є програмою для створення презентацій. OpenOffice Impress входить до складу пакету програм OpenOffice.org і доступний для вільного скачування за адресою: http://www.openoffice.org/download/.

У PowerPoint використовується графічний підхід до створення презентацій у вигляді слайд-шоу, які супроводжують усне виступ доповідача. Ця програма може бути застосована для створення бізнес-презентацій, а також є ефективним зручним інструментом для застосування в системі освіти.

Освоєння Open Office Impress не викликає проблем. А якщо ви знайомі з Microsoft PowerPoint, то знайдете багато спільного між цими програмами. Будь-який користувач за допомогою Impress може створювати приголомшливі презентації, які виглядають так, ніби створені фахівцями. Дана програма сумісна з PowerPoint. Тобто в Open Office Impress ви можете відкрити і використовувати презентації, які раніше створили в PowerPoint.

Засоби програми дозволяють впроваджувати графічні об'єкти, звук, анімацію, графіки, таблиці діаграми.

Презентація, створена в Open Office Impress, може бути збережена в різних формах, включаючи формат PowerPoint, PDF, файл для друку, для відправки по електронній пошті. Також результат роботи можна зберегти у форматі HTML для розміщення на web-ресурсі.

Шаблони, розширення, доповнення поновлення можна завантажувати безпосередньо з сайту OpenOffice.org.

Open Office Impress - чудовий безкоштовний аналог Microsoft PowerPoint!

Open Office Impress - чудовий безкоштовний аналог Microsoft PowerPoint

Corel Presentations є одним з трьох додатків, що входять в стандартний пакет WordPerfect Office (з WP і Quattro). У даній програмі є всі функції, необхідні для створення якісної, сучасної презентації (шаблони, фони, динамічні переходи і т.д.), а також підтримка анімації та звуку в слайдах. Існує можливість імпорту, експорту файлів PowerPoint, а також функція створення флеш-файлів для публікації в інтернет.

Lotus Freelance Graphics є складовою пакета SmartSuite IBM для створення презентацій Lotus Freelance Graphics є складовою пакета SmartSuite IBM для створення презентацій. Виконує всі базові функції по створенню презентацій. Читає формат ppt, а також дозволяє створювати виконувані файли. Для користувачів SmartSuite програма Lotus Freelance Graphics є прекрасною заміною Microsoft PowerPoint.

Lotus Symphony Presentations є модулем офісного пакету IBM для створення презентацій Lotus Symphony Presentations є модулем офісного пакету IBM для створення презентацій. Він заснований на ядрі OpenOffice з інтерфейсом, розробленим IBM / Lotus. Доступне для ОС Windows і Mac.

SoftMaker Presentations є частиною пакета SoftMaker, який доступний не тільки для Windows і Linux, але і для Windows CE і Pocket PC - мобільних версій операційних систем від Microsoft SoftMaker Presentations є частиною пакета SoftMaker, який доступний не тільки для Windows і Linux, але і для "Windows CE" і "Pocket PC" - мобільних версій операційних систем від Microsoft.

Ability Presentations є частиною пакета, дуже схожого на MS Office Ability Presentations є частиною пакета, дуже схожого на MS Office. Програму можна класифікувати як клон PowerPoint. Є повна сумісність з файлами формату ppt, а також практично ідентичний інтерфейс і функціональні можливості. До того ж набагато дешевше. Можна придбати повний пакет або окремі компоненти. Для Windows доступна безкоштовна пробна версія.

GoBe Productive є високо-інтегрованим пакетом офісних додатків від творців легендарного пакета Claris / AppleWorks GoBe Productive є високо-інтегрованим пакетом офісних додатків від творців легендарного пакета Claris / AppleWorks. GoBe Productive є єдиною середовищем для обробки текстів, електронних таблиць, графіки, створення презентацій тощо Це одна програма, яка дозволяє робити будь-які речі в одному документі. Спочатку розроблявся для BeOS, а тепер доступний і для Windows. Пробна версія доступна для скачування.

Thinkfree Show спочатку розроблений для роботи в мережі Thinkfree Show спочатку розроблений для роботи в мережі. Розроблено на Java, тому сумісний з усіма основними операційними системами: Windows, Mac OS, і Unix-подібними системами.

KPresenter є частиною KOffice для створення презентацій KPresenter є частиною KOffice для створення презентацій. Пакет розроблений для Unix-подібних систем. KPresenter може імпортувати файли PowerPoint і експортувати результат роботи в HTML-сторінки. Програма має не багатий, але достатній функціонал для створення невеликих презентацій.

Джерело: Світлана Шляхтина "Огляд пакетів для розробки презентацій" - "КомпьютерПресс" N12, 2004 і ін. Ресурси мережі.


Чи знаєте Ви,

що в 1974 - 1980 роках професор Стефан Маринов з м Грац, Австрія, виконав серію експериментів, в яких показав, що Земля рухається по відношенню до деякої космічної системі відліку зі швидкістю 360 ± 30 км / с, яка явно має якийсь абсолютний статус. Природно, йому не давали ніде виступати і він змушений був почати випуск свого наукового журналу "Deutsche Physik" , Де пояснював відкрите їм явище. Детальніше читайте в FAQ по ефірної фізиці . що в 1974 - 1980 роках професор  Стефан Маринов  з м Грац, Австрія, виконав серію експериментів, в яких показав, що Земля рухається по відношенню до деякої космічної системі відліку зі швидкістю 360 ± 30 км / с, яка явно має якийсь абсолютний статус

Новости