• Главная <
 • Галерея
 • Карта сайта
 • Наши контакты
 • Обратная связь

Життєвий цикл розробки програмного забезпечення

 1. Діяльності при SDLC
 2. Повідомлення
 3. збирати вимоги
 4. аналіз здійсненності
 5. Системний аналіз
 6. Конструкція програмного забезпечення
 7. кодувати
 8. відчувати
 9. впровадження
 10. вставка
 11. Діяльність і обслуговування
 12. Рішення
 13. Парадигма розробки програмного забезпечення
 14. модель водоспаду
 15. Ітеративна модель
 16. спіральні модель
 17. V - модель
 18. Велика модель чубчика

Життєвий цикл розробки програмного забезпечення, SDLC для короткої, чітка, складена послідовність етапів в інженерству програмного забезпечення для того щоб розвинути призначений продукт програмного забезпечення.

Діяльності при SDLC

SDLC забезпечує серію кроків, котор потрібно слідувати для того щоб конструювати і розвинути продукт програмного забезпечення ефективно. Рамки SDLC включають наступні кроки:

Рамки SDLC включають наступні кроки:

Повідомлення

Це перший крок де споживач починає запит для побажати продукту програмного забезпечення. Він контактує сервіс-провайдер і пробує обговорити терміни. Він представляє його запит до обслуговування забезпечуючи організацію в письменництві.

збирати вимоги

Цей крок onwards команда розробки програмного забезпечення працює для того щоб продовжити проект. Команда проводить дискусії з різними власниками застави від домену проблеми і пробує принести поза як багато інформації як можливо на їхні вимоги. Вимоги передбачені і сегрегованого в вимоги до споживача, вимоги до системи і функціональні вимоги. Вимоги зібрані використовуючи кілька практик як дали -

 • вивчаюче існуючі або застарілі систему і програмне забезпечення,
 • диригуючи інтерв'ю споживачів і проявителей,
 • посилатися до бази даних або
 • збирати відповіді від запитальників

аналіз здійсненності

Після вимоги збираючи, команда приходить вгору з грубим планом процесу програмного забезпечення. На цьому кроці команда аналізує якщо програмне забезпечення можна зробити для того щоб виконати всі вимоги споживача і якщо будь-яка можливість програмного забезпечення не більше корисно. Виявиться, якщо проект фінансово-господарської, практично і технологічно можливо для організації для того щоб прийняти вгору. Багато алгоритмів доступних, які допомагають проявником укласти здійсненність проекту програмного забезпечення.

Системний аналіз

На цьому кроці проявники вирішують дорожню карту їх плану і спроби для того щоб принести вгору найкращу модель програмного забезпечення відповідну для проекту. Системний аналіз включає вникання обмежень продукту програмного забезпечення, проблем учя системи віднесених або змін, котор потрібно зробити в існуючих системах заздалегідь, визначально і адресующ удар проекту на організації та персонал etc. проектна група аналізує обсяг проекту і планує план-графік і ресурси відповідно.

Конструкція програмного забезпечення

Наступний крок принести вниз все знання вимог і аналіз на столі і конструювати продукт програмного забезпечення. Вхідні сигнали від споживачів і інформація зібрана в вимозі збираючи ділянку вхідні сигнали цього кроку. Вихід цього кроку приходить в формі 2 конструкцій; логічно конструкція і фізична конструкція. Інженери виробляють словники мета-даних і даних, логічно діаграми, діаграми потоку інформації і в Коди деяких випадків псевдо.

кодувати

Цей крок також як програмуючи ділянку. Вставка конструкції програмного забезпечення починає оперуючи поняттями Коду програми письменництва в відповідній мові програмування і перетворюючись безпомилкових виконавчих програмах ефективно.

відчувати

Попередній подчета каже що 50% з усього процесу розробки програмного забезпечення має бути випробувано. Помилки можуть занапастити програмне забезпечення від критичного рівня до свого власного видалення. Випробування програмного забезпечення зроблено поки кодувати проявниками і ретельно випробуванням диригував шляхом відчувати фахівців на різних рівнях Коду як випробування модуля, випробування програми, випробування продукту, внутрішнє випробування і випробування продукт на кінці споживача. Попереднє відкриття помилок і їх виходу ключ до надійного програмному забезпеченню.

впровадження

Програмне забезпечення може бути інтегрованим з архівами, базами даних та іншими програмами. Цей етап SDLC включається в впровадження програмного забезпечення з зовнішніми реальностями світу.

вставка

Це означає встановлювати програмне забезпечення на машини споживача. Часом, програмному забезпеченню потрібні конфігурації стовп-установки на кінці споживача. Програмне забезпечення випробувано для удобоносімості і суміжні питання пристосовності і впровадження дозволені під час вставки.

Діяльність і обслуговування

Ця ділянка підтверджує діяльність програмного забезпечення оперуючи поняттями більше ефективності і менше помилок. Якщо потрібно, споживачі натреновані далі, або допомагати з документацією на як привести в дію програмне забезпечення і як тримати програмне забезпечення робочим. Програмне забезпечення підтримувані своєчасні шляхом уточнення Коду згідно зі змінами здійснюючи в навколишньому середовищі або технології кінця споживача. Ця ділянка може дивитися на можливості від захованих черепашок і реальних невпізнаних проблем.

Рішення

У міру того як час спливає, програмне забезпечення може провідмінювати на фронті уявлення. Воно може піти цілком застарілий або може інтенсивне upgradation. Отже невідкладна необхідність виключити головну частину системи виникає. Ця ділянка включає поміщати дані і необхідні програмні компоненти в архів, заключний спуск система, діяльність при рішення запланована і припиняти систему на відповідні часу конц - системи.

Парадигма розробки програмного забезпечення

Парадигма розробки програмного забезпечення допомагає проявником вибрати стратегію для того щоб почати програмне забезпечення. Парадигма розробки програмного забезпечення має свій власний комплект інструментів, методів і процедур, які виражені ясно і визначають життєвий цикл розробки програмного забезпечення. Кілька з парадигм або моделей процесу розробки програмного забезпечення визначені в такий спосіб:

модель водоспаду

Модель водоспаду найпростіша модель парадигми розробки програмного забезпечення. Вона каже що всі ділянки SDLC будуть діяти одне після інших в лінійному способі. Тобто, коли перша фаза буде закінчена після цього тільки друга ділянка почне і так далі.

Тобто, коли перша фаза буде закінчена після цього тільки друга ділянка почне і так далі

Ця модель передбачає все забране і здійснювати абсолютно як заплановано в попередньому етапі і ніяка потреба думати про минулі питаннях які можуть виникнути в найближчому етапі. Ця модель не працює рівно якщо деякі питання вийденние на попередній крок. Послідовна природа моделі не дозволяє нам йде назад і розстібає або переробить наші дії.

Ця модель одягнене найкраще коли проявники вже конструювали і розпочате подібне програмне забезпечення в минулому і обізнана всіх своїх доменів.

Ітеративна модель

Ця модель водить процес розробки програмного забезпечення в ітерірованіях. Воно проекти процес розвитку в цикловом образі повторюючи кожен крок після кожного циклу процесу SDLC.

Воно проекти процес розвитку в цикловом образі повторюючи кожен крок після кожного циклу процесу SDLC

Програмне забезпечення спершу розпочато на дуже малому масштабі і все слідувати які зроблені в розгляд. Після цього, на кожному наступному ітерірованіі, більше характеристики і модулів конструювати, закодовані, випробувані і додані до програмному забезпеченню. Кожен цикл виробляє програмне забезпечення, яке закінчено в дійсності і має більше характеристики і можливостей ніж із попереднє одного.

Після кожного ітерірованія, команда управління може зробити роботу на ризик керування і підготувати для наступного ітерірованія. Тому що цикл включає малу частину всього процесу програмного забезпечення, легке управляти процесом розвитку але він знищує більше ресурсів.

спіральні модель

Спіральні модель поєднання з і, ітеративна модель і одне моделі SDLC. Її можна побачити якщо ви вибираєте одну модель SDLC і поєднуєте його з циклових процесом (итеративной моделлю).

Її можна побачити якщо ви вибираєте одну модель SDLC і поєднуєте його з циклових процесом (итеративной моделлю)

Ця модель розглядає ризик, який часто йде ООН-відмічено більшостей іншими моделями. Модель починає з визначати завдання і обмеження програмного забезпечення на початку одного ітерірованія. Найближчий етап прототипирования програмне забезпечення. Це включає аналіз ступеня ризику. Після цього одна стандартна модель SDLC використана для того щоб побудувати програмне забезпечення. У четвертому ділянці плану наступного ітерірованія підготовляє.

V - модель

Головний недолік моделі водоспаду ми рухає до наступного етапу тільки коли попереднє одне закінчено і був ніякий шанс піти назад якщо щось знайдено неправильно в пізніша стадія. V-Модель забезпечує середини випробування програмного забезпечення на кожному етапі в зворотному образі.

V-Модель забезпечує середини випробування програмного забезпечення на кожному етапі в зворотному образі

На кожному етапі, плани і тестові входи випробування створені для перевірки і для того щоб затвердити продукту згідно з вимогою того етапу. Наприклад, у вимозі збираючи етап команда випробування підготовляє всі тестові входи в кореспонденції до вимог. Більш пізно, коли розпочато і продукт готовий для відчувати, тестові входи цього етапу перевіряють програмне забезпечення проти своєї цінності до вимог на цій стадії.

Це робить і перевірку та затвердження піти в паралель. Ця модель також як модель перевірки і затвердження.

Велика модель чубчика

Ця модель найпростіша модель в своїй формі. Вона вимагає меншого запланована, серій програмувати і серій фондів. Ця модель conceptualized навколо великий чубчика Всесвіту. У міру того як науковці кажуть що після великих серій чубчика галактик, планет і зірок еволюціонувати як раз як випадок. Також, якщо ми кладемо спільно серії програмувати і фондів, то ви можете досягти найкращого продукту програмного забезпечення.

Також, якщо ми кладемо спільно серії програмувати і фондів, то ви можете досягти найкращого продукту програмного забезпечення

Для цієї моделі, дуже невелика кількість запланована необхідно. Воно не слідувати ніяким процесом, або часом клієнт не впевнений про вимоги та потреби майбутнього. Так вимоги до вхідного сигналу довільні.

Ця модель не відповідними до для великих проектів програмного забезпечення але хорошого одного для вчити і експериментувати.

Для глибокого читання на SDLC і своїх різних моделях, клацніть тут.

Новости