• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Microsoft збирає стандартизовані блокчейн-дані

Генеральний директор Microsoft Azure, Метт Кернер (Matt Kerner) заявив, що останні роки компанія поступово працювала над сумісністю своїх блокчейн-сервісів і іншими широко використовуваними інфраструктурами і платформами, такими як Office 365 Outlook, SharePoint Online, Salesforce, Dynamics 365 CRM Online, SAP і навіть Twitter. Генеральний директор Microsoft Azure, Метт Кернер (Matt Kerner) заявив, що останні роки компанія поступово працювала над сумісністю своїх блокчейн-сервісів і іншими широко використовуваними інфраструктурами і платформами, такими як Office 365 Outlook, SharePoint Online, Salesforce, Dynamics 365 CRM Online, SAP і навіть Twitter

Використовуючи технології розподіленого реєстру (DLT) в хмарному середовищі, такий як Azure, компанія збирає дані у великої кількості компаній в стандартизованном форматі, що дає безмежний потенціал для отримання всіх видів даних.

Тому Microsoft інтегрує в Azure Blockchain Workbench такі інструменти, як Microsoft Flow і Logic Apps, які пропонують сотні сполук для безлічі додатків.

Сервіс був запущений в травні з метою спростити створення блокчейн-додатків (в даний час Workbench використовує алгоритм Ефіріума Proof of Authority, конфігурований як протокол консенсусу).

Кернер пояснив, що всі ці зусилля є частиною еволюції великих даних. Він зазначив, що до впровадження блокчейна хмарні обчислення дозволяли відділам однієї і тієї ж компанії вийти зі своїх вихідних баз даних і спільно працювати з наборами неоднорідних даних, підвищуючи ефективність операцій за допомогою машинного навчання (ML) і штучного інтелекту (AI).

"Блокчейн виводить ці технології на новий рівень, роблячи доступним єдиний, автентичний набір даних, яким користуються кількома сторонами. Це покращує спосіб здійснення транзакцій", - сказав Кернер. "Ми вважаємо, що це також допоможе аналізу даних".

Багато хто стверджує, що на сьогоднішній день дані є найціннішим ресурсом. У міру того, як посилюється гонка в області створення кращих платформ аналітики даних, з'являються фірми, єдиною метою яких є структурування та форматування даних для запуску алгоритмів ІІ.

Кернер зазначає, що багато клієнтів Azure були приємно здивовані дізнавшись, що вони отримують послуги зі структурування та форматування даних безкоштовно в рамках сервісу.

"Блокчейн створює бізнес-процес, в якому одночасно бере участь безліч сторін і який переходить з електронної пошти, телефонних дзвінків та електронних таблиць в єдину систему даних, якої всі учасники можуть довіряти", - сказав він.

Кернер вважає, що привнесення величезної кількості неструктурованих і роз'єднаних даних в контекст, де вони можуть бути використані одночасно різними сторонами, сприяє експонентному зміни.

"Навіть найсерйозніші конкуренти можуть співпрацювати і отримувати взаємовигоди з цієї системи, а також знаходити нові джерела доходів".

Хорошим прикладом того, як Azure об'єднує компоненти у великій і складній виробничому середовищі, є проект Insurwave, націлений на спрощення страхування морських вантажів, що перевозяться компанією Maersk .

Платформа була створена на базі R3 Corda за допомогою EY і Guardtime, і тепер перебуває в комерційній експлуатації у таких страховиків як Willis Towers Watson, XL Catlin і MS Amlin.

Insurwave відстежує вантажі і коригує страхові внески в режимі реального часу, а також збирає всілякі дані, від показань приладів Інтернету речей (IoT), контролюючих температуру, до можливості потрапляння корабля в шторм або зону військових дій.

За словами Кернера, як тільки ці дані передаються в блокчейн, Power BI - інструмент бізнес-аналітики Microsoft - може бути використаний для отримання інформації про перевезеннях.

Рікардо Коррейя (Ricardo Correia), керуючий директор і керівник напрямку по роботі з партнерами R3, сказав, що взаємодія консорціуму з Microsoft полягає не тільки в тому, що Corda воліє хмарне рішення Azure. Коррейя зазначив, що R3 інтегрує Corda в модулі на ринку ПО Azure.

"Це дозволяє Corda підключатися до безлічі різних рішень, включаючи Azure SQL - службу каталогів Active Directory для управління доступом до даних і основним сховищ для управління ключами".

Деякі з цих можливостей вже стали доступні завдяки Insurwave, причому більш глибока інтеграція відбувається в процесі використання. До числа найбільш примітних реалізацій відноситься блокчейн webJet, мета якого - об'єднувати дані бронювання в готелях та інші деталі туристичних поїздок в одному реєстрі.

Можливість відстежувати товари в режимі реального часу і ділитися даними IoT-пристроїв за допомогою блокчейна, стає основним пріоритетом в індустрії глобальної торгівлі та ланцюжків поставок. Зі стратегічної точки зору, Insurwave кидає виклик IBM в сфері глобального торгового домінування, так як компанія також співпрацює з Maersk.

IBM відкрито заявила, що саме домінування в цій індустрії є її первинною метою. Коррея сказав, що Microsoft також веде розробки в області ланцюжків поставок - просто не так голосно заявляє про це.

"Це в їхніх інтересах, з огляду на, що у них теж є дуже великі ланцюжка поставок з низкою пропозицій щодо їх продуктам", - сказав він. З точки зору пропозиції Blockchain-as-a-Service (BaaS), IBM активно просуває Hyperledger Composer протягом останніх кількох років. Проте, щодо дизайну Composer виникають деякі питання.

Кернер тактовно висловив сумнів щодо конкурентів Microsoft в області блокчейна. Він зазначив, що все робиться з метою створення консорціуму.

"Він повинен бути відкритим. Будь значущий консорціум повинен мати членів, у яких є різні варіанти реалізації ідей. Це дозволяє організації вибрати постачальника хмарних обчислень і ключову компанію, з якою вона вирішить працювати", - сказав він.

Новости