• Главная <
 • Галерея
 • Карта сайта
 • Наши контакты
 • Обратная связь

Прикметники характеризують дівчину за алфавітом. Ставлення до інших людей. Ставлення до власності

 1. Що б таке сказати?
 2. Що сказати, заводячи нове знайомство?
 3. Що сказати коханій?
 4. Прикметники про риси характеру
 5. Тема Дієслово Прикметник Іменник
 6. Таблиця характеризують прикметників
 7. Позитивні прикметники: що це таке?

Хочеться сказати що-небудь миле своєї коханої, але не знаєте, як? Насправді це не так складно.

Що б таке сказати?

Недарма кажуть у народі, що Правильно підібрані прикметники, що характеризують дівчину, здатні воістину творити чудеса. Вони допоможуть не тільки тим, хто боїться охолодження відносин, але і людям, які тільки ще подумують завести романтичні відносини. Але що робити, якщо ви не з балакучих або ж творчий настрій стрімко кинувся навтьоки, несучи з собою залишки фантазії? Не засмучуйтеся, адже тут вже зібрано все, що потрібно вам для успіху. Тому просто візьміть це знання і використовуйте з розумом.

Також можна було визначити прикметники, які вважалися «частими» принаймні одним суддею: 908, які представляють. Зверніть увагу, що буква А містить більш описові прикметники, але саме буква С містить найбільшу кількість прикметників, часто використовуваних в описі особистості.

Нагадуючи, що всі судді зі штату Сан-Паулу, ці дані можуть мати регіональну упередженість. За словами Флореса, в Бразилії існують регіональні відмінності в мові, тому було б цікаво, якби в іншому дослідженні можна було перевірити, чи є в інших бразильських регіонах чіткі формулювання, або якщо вони зрозумілі. Кожен бразильський регіон або держава отримали різні методи впливу, утворюючи окремий словник. В останні роки було запущено кілька словників з метою представлення та розуміння мови певного місця .

Слід відразу зробити застереження: не використовуйте занадто складні прикметники . Складом і громіздкістю слова можна не тільки здивувати, але і шокувати людини. Хоча використання таких епітетів, як "ангельски прекрасна" або "граціозно-сексуальна" не забороняється. Головне - уникнути фальші і користуватися компліментами доречно. Не всі слова, які ви говорили минулого коханої, підійдуть для нового знайомства. Зупинимося на цьому докладніше.

Однак наші мовні відмінності набагато менш виражені, ніж будь-який європейський мову. Кальярі зміцнює Флорес, підкреслюючи важливість того, щоб мати більше бразильських досліджень, які підкреслюють регіональні відмінності в мові. Тут важливо наголосити на необхідності повторити це дослідження в інших регіонах Бразилії, щоб побачити, чи схожі результати.

Заключні міркування і висновки. Тип дослідження, проведеного тут, не поширений в бразильській психології. Тому протягом усього свого процесу були виявлені деякі найважливіші проблеми, які необхідно виділити. Серед них щільність і складність португальської мови, яка належить до існуючих прикметників. Організація цих, кульмінаційних в цьому дослідженні, тривала чотири роки, оскільки весь її процес почався в рік.


Організація цих, кульмінаційних в цьому дослідженні, тривала чотири роки, оскільки весь її процес почався в рік

Що сказати, заводячи нове знайомство?

Усі прикметники, що характеризують дівчину з позитивного боку, потрібно вставляти з розумом. Занадто багато епітетів, скоріше за все, змусять вашу нову знайому насторожитися, подумавши про те, чи не хочете ви в дійсності всього лише знайти подругу на одну ніч. Тому поумерьте свій запал. Компліменти повинні бути м'які, акуратно угвинчені в тканину розмови. Наприклад, замість «я захоплююся твоїми формами, а хода - просто ах, ноги, як у лані» можна сказати: «Рідко зустрінеш дівчину, яка вміє так добре стежити за собою». Чи відчуваєте контраст?

Інша складність полягала в тому, щоб ідентифікувати ці прикметники як індивідуальні дескриптори. Перший автор, оцінивши весь список прикметників, зміг зрозуміти, наскільки виснажливим і важким є робота мислення про кожного з прикметників 641, з точки зору його ясності сенсу, корисності як дескриптора і частоти використання. Можна припустити, що ті ж почуття мали місце для дванадцяти суддів, хоча вони оцінювали в середньому 940 термінів. Варто відзначити, що деякі з цих оцінювачів прокоментували «здивування» і цікавість щодо деяких прикметників, використовуючи словник, після завершення відповідей, щоб дізнатися їх зміст і зрозуміти, чому вони знаходяться в списку можливих дескрипторів особистості.

З якої ви недавно завели знайомство, не повинні бути занадто інтимними. Але і формальності варто уникнути. Не забудьте про таких безвідмовних в своїй дії словах, як добра, мила, чуйна, начитана, спокійна, непередбачувана, екстравагантна. Фрази з ними не будуть здаватися банальними, якщо ви скажете їх щиро, як би ненароком. Можна подумати будинку над тим, що ви скажете, але це, скоріше за все, вилетить з голови, тому необхідно лише дотримуватися свого серця.

Було б цікаво, чи був цей «пошук» суддів в словнику зареєстрований, щоб перевірити, чи буде після консультації предмет оцінювати прикметник як корисне для опису особистості. Неідентіфікація деяких прикметників утилітою може означати, що вони дійсно не корисні, оскільки це може показати, що розпізнавання або розуміння неясно, для цієї конкретної вибірки, яка відноситься до досліджень з різними типами вибірки.

Також можна було помітити, що існують індивідуальні дескриптори, які не вписуються ні в яку психологічну спеціальність, оскільки Зразок випадковим чином розподілявся по декільком областям психології. З ідентифікацією психологами в регіоні Сан-Паулу найяскравіших, найбільш корисних і найбільш часто зустрічаються прикметників на португальською мовою як дескрипторів особистості можна сказати, що пропоновані цілі були досягнуті і що третій етап будівництва таксономія була повністю розроблена.

Що сказати коханій?

Дама вашого серця з вами вже досить давно і здається, що необхідно внести у взаємини щось нове? Так чому б не почати з компліменту? Найпростіше слово вміє зцілювати і радувати. Прикметники, що характеризують дівчину, можуть бути найрізноманітнішими. Наведемо приклади:


Наведемо приклади:

Це всього лише невеликий список в алфавітному порядку . Можете вибрати звідси прикметники, що характеризують дівчину, можете що-небудь придумати самостійно. Найголовніше, що будь-який приємне слово обов'язково відгукнеться в рідному серце вдячністю, і ви будете винагороджені.

За словами міжнародної моделі, побудова таксономії описів особистості ще не завершено, але вже можна стверджувати, що список прикметників, представлених в цьому дослідженні, дозволяє провести ряд досліджень, пов'язаних, головним чином, з оцінкою особистості.

Важливо пам'ятати, що таксономія є атеорітіческой, тобто вона може використовуватися будь-яким підходом психології, який як об'єкт вивчення людської особистості. Слід також пам'ятати, що майже кожен аспект психології потребує тестуванні в якості ресурсу для отримання даних. Особистість - це психологічна конструкція, яка набирає чинності з кращих вимірювань. Інструмент оцінки - це засіб, за допомогою якого професіонал може довести, наприклад, існування стійких ознак.

Доброго дня! Дуже часто, коли нас просять описати себе або іншої людини англійською, ми обмежуємося словесним зображенням зовнішності. Між тим, людина - це особистість різнобічна, що володіє власними рисами характеру і іншими характеризують особливостями. Чи не вживаючи ці слова, ви нічого не зможете розповісти про людину, як про особистість.

Дослідження стабільності, як правило, доводять конституцію, в основному, біологічної особистості. Також необхідно продовжити проект, щоб отримати більш конкретні висновки, які насправді корисні для галузі національної психологічної оцінки.

Однак слід підкреслити, що цей етап таксономії вже може допомогти дослідникам поліпшити якість і кількість інструментів психологічної оцінки, наприклад, в дослідженнях характеру і ступеня індивідуальних відмінностей, ідентифікації психологічних якостей, вимір відмінностей між групами, дослідження біологічних і культурних факторів, пов'язаних з відмінностями в поведінці , зміни особистості, викликані віком, впливом освіти, результатами психотерапії та іншими.

Описуємо людини англійською

У переважній більшості випадків для того, щоб розповісти про людину, ми використовуємо характеризують прикметники . У даній статті я постаралася зібрати найпопулярніші прикметники, якими можна описати чоловіка або дівчину, як індивіда. Для цієї мети можна використовувати слова, які входять до складу таких категорій:

«Хороша таксономія буде направляти дослідників до плідним напрямками в їх дослідженнях і дозволить стандартну лексику, щоб результати могли бути повідомлені і пов'язані один з одним». Навіть бідна таксономія краще, ніж що немає. Шкільний психолог в пошуках особистості. Сингулярний: 4.

Психологічна оцінка в Бразилії: міркування щодо підготовки психологів і використовуваних інструментів. Психея, 6: 98. До таксономії дескрипторів особистості на німецькій мові: психолого-лексичне дослідження. 89. Вимірювання шляхом випробувань. Психометрія: теорія психологічних і освітніх тестів. Поняття і заходи темпераменту. Ротбарт. Темперамент в дитинстві.

 1. зовнішність
 2. Риси характеру:

А посмішка може бути чарівною (engaging), чарівною (charming) і щирою (sincere) або навпаки, хитра (cunning), награна (forced) і нещира (artificial). Також потрібно висловити власну думку про те, як виглядає людина, за допомогою таких прикметників:

Міжкультурна перспектива в вивченні особистості: Обгрунтування та поточні дослідження. 32. Психологічний підхід до структури міжособистісних ознак. Європейський журнал про особистості, 9, 89. М'ясник. Досягнення в оцінці особистості. Використання повсякденної мови для наукових цілей. Європейський журнал про особистості, 4. 77.

Сучасні тенденції у використанні тестів: аналіз бразильської і міжнародної літератури. Психологія: роздуми і критика, 6, 85. Фактор «Велика п'ятірка»: розміри особистості на природній мові і в анкетах. Краще, ніж алфавіт: таксономії індивідуально-описових термінів англійською, голландською та німецькою мовами . Психологія особистості в Європі: теоретичне та емпіричне розвиток. Спільності і повноті пятифакторную моделі особистості: доказ наявності п'яти надійних факторів в даних опитувальника.

Прикметники про риси характеру

Опис особистості англійською увазі розповідь про риси характеру, звички та вподобання. Сторони характеру можуть бути як позитивними (intelligent, optimistic, extroverted), так і негативними (stupid, pessimistic, introverted). А іноді одна і та ж особливість, в залежності від інтонації і контексту може бути і позитивною і негативною (determined, thrifty, obstinate).

Л. ван Хек, Сучасна психологія особистості. Критичні огляди і нові напрямки. Аннали Першого Національного конгресу шкільної психології. Бразиліа: Лабораторія досліджень в області оцінки і вимірювання і Бразильський інститут оцінки та досліджень в області психології.

Шкільна психологія: дослідження, навчання і практика. Розміри особистості у вільному описі. Психологія особистості в Європі, 5. Вивчення алфавіту: складання списку описових термінів угорської особистості. Шкільна психологія: дослідження, тренінги та практика, Кампінас, Сан-Паулу: Алінея.

Характеризуючи індивіда, не забувайте уточнювати, чому ви так його називаєте. Наприклад, кажучи, що дівчина працьовита, пояснюєте, чому ви так вважаєте:

Any is very hard-working. It can work all day without any break at all . I really admire the way it studies and works . (Енні дуже працьовита. Вона може працювати весь день без перерви. Я насправді захоплююся тим, як вона вчиться і працює).

Кругові моделі міжособистісного поведінки. Уілер, Огляд особистості і соціальної психології. Частина фрази або класу слова, яке доповнює іменник або ім'я, щоб кваліфікувати його. До чого відноситься це визначення? Сьогодні ми побачимо 25 найпопулярніших прикметників англійською мовою, тобто 25 найбільш використовуваних прикметників, з перекладом на португальську мову.

Тема Дієслово Прикметник Іменник

По-перше, щоб трохи оновити пам'ять, ми пам'ятаємо, що існують два типи пропозицій, які можна використовувати з прикметниками. Марія щаслива. Мері щаслива. Це великий будинок! Яке чудове будівля! У Джуліана є швидкий автомобіль.

Таблиця характеризують прикметників

Критерії, що становлять характер особистості, теж різноманітні. Для зручності запам'ятовування і вимови я помістила їх в компактну таблицю з перекладом і транскрипцією. Так вам буде легше зорієнтуватися в умовах і запам'ятати характеризують прикметники.

слово

Основними відмінностями прикметника на португальською та англійською мовами є угода і позиція щодо іменника. на англійською прикметник незмінно, воно не узгоджується з підлозі або числу з іменником і завжди приходить перед іменником.

Після цього нагадування ми перевіримо список прикметників. Невелике пропозицію: візьміть папір і ручку, зверніть увагу на прикметники, яких ви не знали до сьогоднішнього дня, і зробіть пару пропозицій. Якщо ви хочете, напишіть їх в розділі коментарів, і наша команда зможе їх виправити.

Переклад

транскрипція

властивості особистості

зарозумілий arrogant [ "ærəgənt] дратівливий irritable [" irit (ə) bl] самовпевнений self-confident [self- "kɔnfidənt] наполегливий persistent [pə" sist (ə) nt] цікавий curious [ "kjuəriəs] скромний modest [" mɔdist] здатний bright [brait] хоробрий brave [breiv] творчий creative [kri: "eitiv] стриманий reserved [ri'zə: vd] наглядова observant [əb" zə: vənt] підприємливий enterprising [ "entəpraiziŋ] хитрий cunning [" kʌniŋ] впертий obstinate [ "ɔbstinit] цілеспрямований purposeful [" pə: pəsful] хвалькуватий boastful [ "bəustful] непідкупний incorruptible [, ɪnkə" rʌptəbəl] запальний hot-tempered [, hɒt "tempərd] спритний quick witted [kwik witɪd]

Розумові здібності

Психічне - психічне; розмовно також перекладається як божевільний, божевільний, божевільний. Кілька днів тому ми запропонували посилання на список, і сьогодні ми хочемо зв'язати аналогічний список іспанської практики. Це 100 найбільш використовуваних прикметників на іспанською мовою. За допомогою цих прикметників ви можете збільшити свій словниковий запас і додати більш точну інформацію до своїх пропозицій, коли ви спілкуєтеся по-іспанськи. Ви також можете використовувати їх для вираження настроїв або вираження думок про щось або про когось.

Крім того, список переведений на англійську і португальську мови. Пам'ятайте, що на іспанською мовою прикметники повинні узгоджувати число і підлогу з іменником, до якого вони супроводжують. Зверніть увагу, крім того, що деякі прикметники не змінюються за ознакою статі, але інші змінюються. Іспанською мовою є різні слова . Прикметник є своїм родом слова, яке змінює іменник, що описує, кваліфікаційні або його визначення, тобто прикметники, як кажуть, є іменниками, що вказують, які є найбільш визначальними з цих характеристик, отже, сходяться в поле і число з іменниками, які вони супроводжують .

з широким кругозором broad-minded [ "brɔ: d, maɪndɪd] кмітливий bright розумний clever [" klevər] мудрий wise [waɪz] дурний foolish [ "fu: lɪʃ] дотепний witty [" wɪtɪ] непотнялівий blunt [blʌnt] начитаний well-read неосвічений uneducated [ʌnedjukeɪtɪd] неук ignoramus [ˌɪɡnəreɪməs] ерудит erudite [erədīt] безграмотний illiterate [ɪ "lɪtərɪt] посередній mediocre [, mi: di:" əʋkər] пересічний ordinary [ɔ: dnrɪ]

вольові якості

сміливий bold хоробрий brave боягузливий coward [ "kaʋərd] рішучий resolute [" rezə,lu: t] нерішучий irresolute [ɪ "rezə,lu: t] мужній courageous [kə'reıdʒəs] завзятий stubborn [" stʌbərn] сором'язливий timid [ "tɪmɪd] гнучкий flexible [ "fleksəbəl] боязкий fearful [fɪəful] впертий obstinate [" ɒbstənɪt] непохитний steady [ "stedɪ]

Ставлення до інших людей

Позитивні прикметники: що це таке?

У цьому уроці ми розглянемо деякі приклади позитивних прикметників, щоб ви могли краще зрозуміти, що ми маємо на увазі! Як ми вже говорили, існує безліч типів прикметників. У цьому уроці ми побачимо позитивні прикметники, які виділяють або виділяють якість іменника, до якого вони супроводжують. Звичайний ступінь прикметника вказує на те, що якість імені не вдається до порівняння з іншим.

Прикметники, які можуть бути оцінені, називаються кваліфікаційними прикметниками, а ті, які описують якості, які визначають іменник, до якого вони супроводжують. Прикладом прикметника в позитивній ступеня є наступне: «Цей автомобіль новий».

Товариський sociable [ "səuʃəbl] егоїстічній selfish [" selfiʃ] доброзичлива friendly [ "frendli] порядна decent [" di: s (ə) nt] нахабно impudent [ "ɪmpjədənt] чесний honest [" ɔnist] терпимості tolerant [ "tɔlərənt] шаноблівій respectful [ris'pektful] вірний faithful [ "feiθful] гостинний hospitable [" hɔspitəbl] відчужений detached [dɪtætʃt] ненадійний disloyal [dɪslɔɪəl] щирий frank справедливий just брехливий false байдужий indifferent [ɪn "dɪfərənt] правдивий truthful [" tru: Ɵfəl] підступний treacherous [ "tretʃərəs] грубий harsh чуйний, ніжний tender [" tendər] строгий strict добродушний good-natured [ɡud "neɪtʃər əd] вимогливий exacting [ɪg" zæktɪŋ] благородний noble [ "nəʋb l] альтруі стичної altruistic [ˏæltru'ɪstɪk] безкорисливий selfless [self les] високоморальний moral [ "mɔ: rəl] підлий scoundrel [skaundrəl] тактовний tactful [tæktfʊl]

Ставлення до власності

жадібний greedy [ "gri: di] щедрий generous [dʒenərəs] скупий stingy [" stɪŋɪ] економний frugal [ "fru: gəl] ощадливий thrifty [θrɪftɪ] марнотратний wasteful [" weɪstfəl]

Ставлення до роботи

відповідальний responsible [ris'pɔnsəbl] працьовитий hard-working [hɑ: rd "wɜ: rkɪŋ] співпрацює cooperative [kəʋ" ɒpərətɪv] виконавчий can-do [kæn-du:] безвідповідальний irresponsible [ɪrɪspɒnsɪb (ə) l] ледачий lazy [ " leɪzɪ] пунктуальний punctual [ "pʌŋktʃʋəl] відданий dedicated [" dedɪ,keɪtɪd]

Цей список можна продовжуваті дуже Довгого. Тут представлено лише близько 100 слів, але насправді в англійському приблизно 5 000 лексем, за допомогою яких можна розповісти про людину. Тому вчитися ви будете все життя, кожен день відкриваючи для себе нові поняття. Однак цих прикметників цілком достатньо, щоб ви могли зобразити портрет людини на словах.

Що б таке сказати?
Що сказати, заводячи нове знайомство?
Що сказати коханій?
Хочеться сказати що-небудь миле своєї коханої, але не знаєте, як?
Що б таке сказати?
Але що робити, якщо ви не з балакучих або ж творчий настрій стрімко кинувся навтьоки, несучи з собою залишки фантазії?
Що сказати, заводячи нове знайомство?
Чи відчуваєте контраст?
Що сказати коханій?
Дама вашого серця з вами вже досить давно і здається, що необхідно внести у взаємини щось нове?
Новости