• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Олександр Флінт: Як отримати американське громадянство на халяву, США, Обозреватель, блог

Ось пропоную обговорити таке питання.

14я поправка до конституції прийнята в 1868 році і прирівняла колишніх чорних рабів до білих. Однак вона написана таким чином, що одночасно робить громадянином США будь-якого, хто народжений на території США автоматично.

Які з цим проблеми. Я бачу дві.

1. По цифрах з кожним роком зростає кількість молодих жінок, які нелегально переходять кордон, вагітніють в Америці (буквально відразу) або переходять вже вагітними, народжують дітей і таким чином вже через своїх дітей отримують доступ до соціальної допомоги на дитину, до медицини, до фудстемпів і в кінцевому рахунку до легалізації їх самих. Я вважав і вважаю - це легальної лазівкою для порушення закону і також можливістю отримання халяви. Точно те ж саме було з чорними жителями країни до реформи велферу, яка перестала збільшувати допомогу молодим, незаміжнім, непрацюючим матерям одиначкам, після народження 3го дитини від різних батьків. Тому народжуваність серед чорних різко впала і зараз нижче народжуваності білих.

2. Є величезна кількість багатих жителів планети, зокрема з Росії, які приїжджають народжувати в Америку, так як тут дуже хороші умови і лікарі для цього. На це потрібні гроші, але варто того. Зокрема є цілий ряд агентств, які займаються рекламою - типу Роді у Флориді. І цієї поради слідують дуже багато. Потім ці діти живуть десь в світі, але потенційно можуть стати законною 5й колоною всередині США, так як можуть бути індоктрінірованни тими ж російськими ідеями, а громадянство при цьому мати американське з народження.

Потім ці діти живуть десь в світі, але потенційно можуть стати законною 5й колоною всередині США, так як можуть бути індоктрінірованни тими ж російськими ідеями, а громадянство при цьому мати американське з народження

Трамп з цього приводу розвів великий базар. Я не вірю в можливість змінити ситуацію без нової поправки до Конституції, яка скасує з14 поправку. Але це неможливо законним чином з таким Конгресом і штатами. Обійти це через Верховний суд я теж вважаю нереальним, так як це буде чисте порушення конституційного права і також де-факто чорні жителі позбавляються громадянства або створюється можливість оскаржити їх права в суді, зі скасуванням цієї поправки. Це викличе законне повстання в країні всіх кольорових жителів. Тому думаю, що це черговий його балаканина.

Однак і проблема з трактуванням цієї статті для інших цілей теж існує.

Ваші пропозиції по темі.

Підпишись на Telegram-канал і подивися, що буде далі!

Новости