• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Де в Європі отримати громадянство і ВНЖ через інвестиції

До омпания Henley & Partners в четвертий раз опублікувала щорічні рейтинги програм отримання посвідки на проживання (ВНЖ) і громадянства через інвестиції. У створенні рейтингів брали участь незалежні експерти Thomson Reuters, Knight Frank, The Economist Intelligence Unit, Baker & McKenzie, Fragomen LLP. Також були опитані інвестори і державні діячі з різних країн.

Де отримувати громадянство через інвестиції

Інвестиційна програма Мальти Individual Investor Program, яка дозволяє отримати європейське громадянство за вкладення від EUR 1 млн, залишається кращою програмою отримання громадянства через інвестиції. Слідом за нею йде програми Кіпру та Австрії. Такі ж результати були в минулому році. Республіка Молдова і Чорногорія вперше потрапили в рейтинг і відразу зайняли високі місця. Програми відрізняються щодо невисокою вартістю в порівнянні з іншими програмами, мінімальними вимогами до проживання в країні і прозорістю. Також з європейських країн в рейтинг потрапила Туреччина.

Критерії аналізу програм - репутація, якість життя, безвізовий в'їзд, термін розгляду заяви та якість обробки інформації, комплаенс (відповідність внутрішнім або зовнішнім вимогам і нормам), вимоги до інвестицій, необхідність проживання в країні, можливість переїзду в інші країни, необхідність відвідування країни, прозорість процедури.

Де отримувати ВНЖ через інвестиції

Де отримувати ВНЖ через інвестиції

У дослідженні розглядалися інвестиційні програми отримання ВНЖ 21 країни. Перше місце зайняла програма Австрії з найвищими показниками якості життя і репутації країни. Португалія, яка була незмінним лідером останніх років, виявилася на другому місці. На третій позиції нова програма Італії. Вона дозволяє отримати ВНЖ країни через інвестиції від 500 тисяч євро. Великобританія з популярною серед іноземних інвесторів візою Tier 1 за рік піднялася на одну позицію і тепер займає 5-е місце. Греція поліпшила показники і виявилася на 12-му місці (15-е в минулому році), випередивши Латвію і Іспанію. Програма Болгарії як і раніше на останньому місці.

Матеріали по темі

Для визначення позиції програми в рейтингу ВНЖ через інвестиції експерти використовували десять показників: репутація, якість життя, оподаткування, безвізовий в'їзд в інші країни, термін розгляду заяви та якість обробки інформації, комплаенс, вимоги інвестицій, загальні витрати, терміни отримання громадянства та вимоги для отримання громадянства.

Ще більше цікавого в нашому каналі Яндекс.Дзен. Підпишіться!

Читайте також

Новости