• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Взуття на широку ногу

Сучасні виробники при виготовленні взуття враховують в основному лише довжину стопи, не беручи до уваги ширину, яка дуже часто не відповідає загальноприйнятим стандартам Сучасні виробники при виготовленні взуття враховують в основному лише довжину стопи, не беручи до уваги ширину, яка дуже часто не відповідає загальноприйнятим стандартам. Це змушує багатьох споживачів терпіти незручності, розношувати і розтягувати вироби, чого робити категорично не можна, адже подібні «хитрощі» вкрай негативно позначаються на здоров'ї.

Взуття - це не просто деталь Вашого зовнішнього вигляду, але і аксесуар, який допомагає витримувати навантаження на весь опорно-руховий апарат, тому до її вибору варто ставитися дуже серйозно. Є люди, для яких вибір нових туфель або чобіт перетворюється в серйозну проблему, так як взуття на широку ногу в сучасних магазинах практично не купити. У цьому випадку ми пропонуємо Вам звертатися не в модельні салони, а в ортопедичний центр . У нашому ортопедичному салоні Ви завжди знайдете чоловіче і жіноче взуття на широку ногу і будете почувати себе комфортніше і впевненіше.

Kalkos

У нашому магазині представлена ​​анатомічна взуття іспанського виробництва торгової марки «KALKOS».

Jenny Ara

Ви завжди будете виглядати красиво як на званому вечорі, так і на роботі в офісі. Ваші ноги не втомляться протягом дня, і будуть вдячні. Взуття має кілька повноти.

Dorndorf

Представляємо вашій увазі нову торгову марку. Це "Dorndorf", виробництво Швеція. Оригінальний зовнішній вигляд і європейська якість. Знімна анатомічна устілка, розвантажує стопу, що амортизує гнучка підошва.

Remonte

Представляємо вашій увазі нову торгову марку. Це "Remonte", виробництво Швеція. Оригінальний зовнішній вигляд і європейська якість. Знімна анатомічна устілка, розвантажує стопу, що амортизує гнучка підошва.

M - Shoes

Традиційна класика і комфорт. Особливі характеристики: легкість, амортизація, що виймається анатомічна устілка, натуральні матеріали, стійка, гнучка підошва, наявність природного перекату.

Schkers

Взуття стійка, широка амортизує і ударопоглащающімі підошва. Наявність переднього перекату. Устілка з викладенням поздовжнього склепіння виймається. Натуральна шкіра. Моделі відрізняються один від одного своєю індивідуальністю.

Kso Sport

Московський комбінат спортивного взуття «СПОРТ», за свої довгі роки існування зазнав ряд реорганізацій і сьогодні зміг піднятися на високий рівень виробництва. Протягом 15 років комбінат тісно співпрацював з німецькою компанією ADIDAS, і виробляв спортивне взуття в основному на експорт до Франції, Голландії, США і Японію. Пошиття форми для Олімпіади-80 в Москві, для Збірній СРСР ще один факт з історії комбінату, який підтверджує серйозний підхід до якості своєї продукції.

Polaris

Сандалії марки "POLARIS" зручно охоплює Вашу ногу і забезпечує повне повторення форми ступні за рахунок свого анатомічної будови.

Baden

Спеціально розроблені профільні лінії м'яко вигинаються в усіх напрямках, надаючи підошві особливу гнучкість. Основним матеріалом для виготовлення верху взуття служить натуральна шкіра з наскрізним фарбування, а також нубук.

Zenden

Колодка моделей взуття спеціально розроблена з урахуванням особливостей будови стопи російських жінок (повнота, підйом), що дозволяє вкласти анатомічну устілку і зробити взуття ще більш комфортною.

ВІМ-Т

Взуття, виконана з натуральної шкіри, на анатомічної підошві, підходить для широкої ноги з високим підйомом. Ці моделі можна носити і вдома, і на дачі, і на роботі.

Etonic

Всі моделі DRX мають широку, з подвоєною щільністю підошву, що надає додаткову стійкість стопі і запобігає стаптиваніе, взуття за вагою дуже легка, відрізняється високою зносостійкістю.

Inblu

"Inblu" є торговою маркою не тільки домашньому взутті, але і річної повсякденного взуття. В асортименті сандалі чоловічі, сабо жіночі. Завдяки останнім розробкам фабрики, з'явилися моделі з викладенням поздовжнього склепіння, що забезпечує правильний розподіл навантаження на стопу.

Вас також можуть зацікавити:

Новости