• Главная <
 • Галерея
 • Карта сайта
 • Наши контакты
 • Обратная связь

Торт на 2 роки: порадуйте і здивуєте малюка і гостей

Дитячий день народження - це особливе свято як для самого малюка, так і для його батьків

Дитячий день народження - це особливе свято як для самого малюка, так і для його батьків. Ось тільки для мами з татом це ще й досить клопіткий день, адже все оформлення лежить на їх плечах. А тут ще й торт імениннику буде потрібно.

І ось саме турботу про смачне десерті рекомендуємо надати досвідченим кондитерам. На сьогоднішній день торти на замовлення стали особливо користуватися популярністю, причому незалежно від того, дитячий у вас свято чи доросле торжество, весілля або корпоратив, йдете ви просто в гості або вирішили побалувати себе смачненьким.

На сьогоднішній день торти на замовлення стали особливо користуватися популярністю, причому незалежно від того, дитячий у вас свято чи доросле торжество, весілля або корпоратив, йдете ви просто в гості або вирішили побалувати себе смачненьким

Дитячі, на 5 років або на 10 завжди будуть дарувати малюкам радість і здивування. Тим більше що сьогодні їх можна оформити у вигляді мультяшних героїв або прикрасити їстівними фігурками. Тобто тепер це не просто десерт, а ще один подарунок дитині на день народження.

Незважаючи на те, що в кондитерських, що займаються виготовленням таких шедеврів, працюють досвідчені фахівці, все одно необхідно знати, яке ласощі замовити малюкові на два роки. Адже можливо, що для нього це буде перший спробований десерт.

Отже, основними критеріями вибору стануть:

 • сама кондитерська;
 • тематика оформлення (її можна вибрати із запропонованого каталогу або обумовити з кондитером свої ідеї, щоб він міг втілити це в реальність);
 • основа вироби, маються на увазі коржі (переважно виготовляють по типу традиційного бісквіта без алкогольної просочення, але це на ваш смак, так як головною по більшою мірою є не сама основа, а начинка);
 • начинка (їх існує безліч варіантів, але ми не забуваємо про те, що десерт дитячий, тому віддаємо перевагу не надто жирним, можна розглянути варіант сирної начинки, пломбірна, йогуртовой);
 • вага і форма (що стосується ваги, то виходимо з кількості запрошених, в тому числі і дорослих, так як ще жоден з них не відмовився поласувати солодощами, якщо ж говорити про форму, то тут відштовхуємося від дизайнерського оформлення, це може бути машина, іграшка, звірятко і т.д.).

Крім того, незважаючи на те, що всі інгредієнти, що використовуються у виготовленні десерту, свіжі і натуральні, все одно слід зробити акцент на тому, що торт дитячий.

Добре, якщо обрана вами кондитерська буде дотримуватися в рецептурі ГОСТ стандартів. Адже багато хто з нас ще не забули «смак дитинства», коли хоч асортимент був невеликий, але якість виробів було на вищому рівні.

І сьогодні такі кондитерські існують, отже, ви зможете замовити дійсно смачне і оригінальне частування.

Відзначимо, що вибрати торт на 2 роки сьогодні дуже просто і доступно для всіх. При цьому ви зможете здивувати і порадувати свого вже «смишлениша» таким незвичайним їстівним подарунком. Причому гостей ви здивуєте не менш, адже кожен з них обов'язково оцінить креативний підхід майстра при створенні кондитерського шедевра для вашого торжества. Але найголовніше - це, звичайно ж, щаслива посмішка вашого улюбленого маленького іменинника.

Рецепт торту " черепаха лайт ».

Рецепт торту  черепаха лайт  »

Новости