• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Які іграшки потрібні дівчинці - Магазин розвиваючих ігор та іграшок Розумна дитина

Купити сюжетно-рольові ігри >>

Іноді кожному з нас так хочеться повернутися в дитинство і ще раз пережити це безтурботний час. Іноді кожному з нас так хочеться повернутися в дитинство і ще раз пережити це безтурботний час І ця мрія цілком здійсненна завдяки нашим дітям, які дарують нам стільки радості і позитивних емоцій. Одна тільки посмішка маляти безцінна для його батьків. Саме тому всі мами і тата так прагнуть виконувати мрії своїх дітей і приносити їм радість. А що найбільше потішить вашої дитини? Звичайно, це іграшки. У вас в сім'ї росте маленька принцеса, яку так хочеться балувати кожен день? Які іграшки підійдуть їй найкраще? Звичайно, такі, які будуть радувати маленьку дівчинку. Але не тільки. Батькам обов'язково потрібно пам'ятати про те, що іграшка повинна бути не тільки веселою і кумедною, але і розвиває, адже за допомогою ігор дитина навчається і пізнає навколишній світ.

Ця стаття об'єднує в собі головні моменти, які повинен знати кожен батько при виборі іграшки для дівчинки. Ми розповімо, на що звертати особливу увагу при покупці і розглянемо, які іграшки найкраще підійдуть вашій дівчинці в різні роки.

Які правила варто дотримуватися при виборі іграшок для дитини?

В першу чергу, потрібно подбати про безпеку дитини. Іграшка повинна бути нешкідливою і якісною. Завжди дивіться, з яких матеріалів вона виготовлена. У складі іграшки не повинно бути шкідливих хімічних речовин, які можуть зашкодити вашій дівчинці. Найпершою ознакою, який свідчить про наявність хімії в складі іграшки є неприємний запах. Не купуйте іграшки з дуже дрібними деталями або гострими краями, а також уважно оглядайте виріб, щоб випадково не купити неякісний продукт з тріщинами або розповзаються швами. Всього кілька простих рекомендацій і пари хвилин огляду іграшки, і ваша дитина в цілковитій безпеці! Купуйте іграшки в спеціалізованих магазинах, які мають сертифікати якості на свою продукцію. Щоб іграшка приносила вашій дівчинці радість, вона повинна бути яскравою і барвистою з приємними для дитини квітами (червоний, жовтий, оранжевий). Як вже говорилося, іграшка повинна приносити не тільки радість, а й користь вашій дитині. Завжди пам'ятайте, що в кожному віці необхідно розвивати певні навички і, тому для різних вікових груп призначені свої іграшки. Які іграшки найкраще підійдуть вашій дівчинці?

Іграшки для дівчинки до 1 року

Перший рік життя вашого малюка дуже важливий для його розвитку. В цей рік ваша дитина навчиться спочатку повзати, а потім і ходити. Батькам дуже важливо допомагати малюкові осваемие Перший рік життя вашого малюка дуже важливий для його розвитку вать нові навички за допомогою іграшок. Перші кілька місяців ваша малеча просто лежить в ліжечку. Вона пізнає світ за допомогою предметів, які її оточують. Зорове сприйняття світу формують мобілі - рухомі підвіски над колискою. Дитині подобається спостерігати за рухомими яскравими предметами. Пам'ятайте, що мобілі не повинні бути перевантажені іграшками. Досить чотирьох іграшок простий нехитрій форми. Маленькій дівчинці відмінно підійдуть мобілі у вигляді тварин або квітів. Для розвитку слуху, моторики рук і пізнавальних здібностей найкраще підходять брязкальця і ​​неваляшки. Згодом дівчинка почне розуміти взаємозв'язок між дотиком до іграшки і її звучанням. Звук іграшок обов'язково повинен бути приємним і не дратувати або лякати дитини. Обов'язково перевірте перед покупкою, щоб іграшка не звучала занадто голосно і різко.

Коли ваша дівчинка стане активніше і почне перевертатися самостійно, обов'язково купите їй ігровий килимок для розвитку всіх органів почуттів. Вона буде тягнутися до кумедних іграшок і намагатися схопити їх. Такі килимки відмінно стимулює рухові здібності дитини, його пізнавальну активність, дрібну моторику і образне мислення. Після півроку ваша малятко вже готова і для більш активних ігор. Саме час придбати кубики і пірамідки. Звичайно, дитина в такому віці ще не зможе скласти ці іграшки правильно, але їй дуже сподобається возитися з ними. Це заняття відмінно розвиває кисті рук. А додатково, ви можете почати навчати дитину першим знань. Обов'язково промовляйте назви тварин в кубиках, а також кольору пірамідки. У такій ігровій манері дитина відмінно засвоїть перші знання про навколишній світ.

Іграшки для дівчинки від 1 року до 2-х років

Ближче до року ваша девоч Ближче до року ваша девоч   ка буде намагатися встати на ноги і зробити перші кроки ка буде намагатися встати на ноги і зробити перші кроки. У цей час вам обов'язково знадобляться іграшки-каталки, що стимулюють розвиток рухових навичок дитини. Коли ваша принцеса вже буде міцно триматися на маленьких ніжках порадуйте її дитячою коляскою з лялькою, яка не тільки додасть їй упевненості під час ходьби на прогулянках, але і сформує відчуття відповідальності і турботи. Після року актуальними іграшками залишаються кубики і пірамідки , Які ваша дівчинка вже може навчитися складати правильно.

Іграшки для дівчинки від 2-х до 5-ти років

До двох років у дитини з'являється тяга до творчості. Навчіть вашу дівчинку користуватися крейдою і олівцями, і вона створить свої перші шедеври. Малювання відмінно розвиває зорово-моторну координацію і доставляє велику радість дитині. Згодом до простих інструментів додавайте більше творчі завдання - дошки та набори для малювання, розмальовки. Хто знає, може бути ваша малеча - майбутній геніальний художник! Після двох років ваша дівчинка готова до більш складних завдань. Їй відмінно підійдуть м'які конструктори-шнурівки у вигляді тварин або нескладні пазли, які дуже добре розвивають пальчики дитини. В цей час продовжуйте розвивати слухове сприйняття і почуття ритму вашої крихти за допомогою таких музичних іграшок, як дитячі музичні інструменти (барабани, дудки, піаніно, гітари). До трьох років вже можна спробувати сюжетні ігри для дівчаток. Маленькій дівчинці, звичайно, хочеться бути схожою на свою маму і у всьому їй наслідувати. За допомогою рольових ігор малятко зможе спробувати себе в ролі кухаря, лікаря, візажиста і перукаря. Велика розмаїтість подібних наборів дозволить вибрати вашої дівчинці заня До двох років у дитини з'являється тяга до творчості тя до душі. Звичайно, в цьому віці дівчинці не обійтися без ляльок. Уже в ранньому дитинстві вона прагне піклуватися, відповідальність і материнські почуття.

Іграшки для дівчинки від 5-ти до 7-ми років

В цей час, звичайно, для дівчинки залишаються актуальними сюжетні ігри і гри з ляльками. З п'яти років ваша дівчинка може почати освоювати розвиваючі настільні ігри та продовжувати удосконалювати свої творчі здібності за допомогою різноманітних наборів для бісероплетіння, квілінгу, аплікацій, орігамі, вишивання і безлічі інших. Пробуйте різноманітні види творчості, щоб ваша дитина зміг знайти собі заняття до душі.

Іграшки для дівчаток від 7-ми років

В цей час ваша дівчинка піде в школу, і спілкування з однолітками стане вкрай важливим для неї. Зверніть вашу увагу на активні ігри для вашої дитини і його друзів (твістер, бадмінтон). Вибирайте розвиваючі іграшки, які підходять за віком вашої дівчинці. А, найголовніше, уважно спостерігайте за її захопленнями та інтересами і прислухайтеся до її побажань.

Купити сюжетно-рольові ігри >>

А що найбільше потішить вашої дитини?
У вас в сім'ї росте маленька принцеса, яку так хочеться балувати кожен день?
Які іграшки підійдуть їй найкраще?
Які правила варто дотримуватися при виборі іграшок для дитини?
Які іграшки найкраще підійдуть вашій дівчинці?
Новости