• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Краща косметика: крем для очей Clinique Repairwear Laser Focus Wrinkle Correcting Eye Cream

C 99,99% кремів для очей відносини у мене складаються однаково: креми багато обіцяють, я потай сподіваюся, що ось зараз намажу, а до ранку прокинуся красунею ... І нічого не відбувається. У кращому випадку, я просто не бачу різниці між різними кремами, в гіршому - невдала текстура або недостатньо зволоження.

Я вже давно, як велика дівчинка, вирішила, що не позбавлять мене креми для очей ні від синців під очима, ні від зморшок (не ті, що з'являються від сухості, а ось вже зморшок), тому що, мабуть, просто не можуть. (Раніше в списку були ще й припухлості, але крем для очей Lierac Dioptigel мене вразив ... довелося викреслити цей пункт -)).

Від синців допомагає тільки сон. Причому, як новоявлений фрілансер з вільним графіком, можу прямо сказати - багато сну. Дуже багато сну. У моєму випадку бажано вставати не раніше 11 ранку - тоді прекрасно все з синцями під очима. Так, деякі креми хоч щось роблять в цьому напрямку. Але якщо не спати, то і вони не допоможуть.

А тут виявилося, що є крем, який діє і проти зморшок.

Так-так, це він. У постійному використанні, тому вже навіть напис подстерлась.

Навіть не знаю, за рахунок чого у нас з ними склалися настільки чудові стосунки. Але він прибирає як дрібну сіточку зморшок через недоувлажненності шкіри, так і ті зморшки, що у мене в мої майже-тридцять-один рік вже перестали зникати від хорошого зволожуючого крему. Я навіть якось засмутилася минулої зими, думаю, ну все, привіт, старість ... Але ж ні.

Крем зробили на основі антивікової сироватки зі схожою назвою. У складі: лизат Мікрококи, екстракт потужного ферменту, який прибирає сліди пошкодження сонцем, вітаміни С і Е (антиоксиданти), очищений білок молочної сироватки - поліпептид, що зміцнює підтримують структури шкіри, фермент бактерії чорного чаю Xylinum, що підвищує щільність шкіри, зелена водорість Chlorella Vulgaris , олигопептид пальмітоіл (Palmitoyl Oligopeptide) і екстракт сигезбекії східній - комплекс, що збільшує вироблення колагену і еластину, екстракт листя розмарину - зміцнює захисний бар'єр шкіри, екстракти огірка / ячменю / соняшникової ка - відновлюють бар'єрну функцію, трегалоза - стабілізує структуру ліпідної системи шкіри, чтби вона краще притягувала вологу з повітря.

У крему щільна текстура (нагадує All About Eyes Rich, якщо пробували і сподобався, то і цей сподобається). Добре всмоктується, не залишається лежати поверх шкіри так, що потім скочується при макіяжі - як це робить у мене, наприклад, сироватка Vichy Liftactiv Serum 10 (вона, до речі, не дивлячись на це теж дуже хороша, але про неї пізніше окремо). Просто хороший щільний відмінно зволожуючий крем для очей, поступово прибирає зморшки - крем, на який можна покластися. Це така велика рідкість!

(Що цікаво: відгуки на самих різних сайтах про цей крем в половині випадків - повний захват, а в половині - одиниця і згадки, що крем висушив шкіру, а не навпаки. Майте на увазі)

Ціна: 2700 рублів за 15 мл.

Читайте також:

Новости