• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Виграти гроші в ігрові автомати простіше ніж ви думали

Карта сайту

Багато гравців вже давно знають про різні способи виграти в ігрові автомати. Найуспішніший метод - впровадження бага в автомат. На практиці це виглядає як заміна чіпа на платі ігрового автомата. Ми пропонуємо способи виграшу на найпоширеніші слот машини в РФ і ближньому зарубіжжі - IGROSOFT, GAMINATOR, MEGA JACK. У нас ви можете купити універсальний ключ для ігрових автоматів, модулі для злому Gaminator, програматори для чіпів і т.п. Виготовимо багів прошивки з будь-яким типом бага в найкоротші терміни. Всі прошивки тестуються на працездатність. Тепер виграти гроші в ігровий автомат стало набагато легше!

Чи не лукавлячи, заявляємо абсолютно чесно, що шанси зірвати куш (виграти гроші), граючи на ігровому автоматі, примарно малі. Статистика - річ невблаганна, і вона відмінно демонструє те, як часто і в яких розмірах вдається отримати бажане. Найчастіше, гравцеві доводиться вирушати додому з порожніми кишенями. Звичайно, ви можете довго спостерігати, аналізувати, розробляти стратегії, але є і куди більш прості способи отримати прихильність пані фортуни. Йдеться про злом ПО автомата, для можливості контролю ходу гри. І в цьому немає нічого дивного. Якщо власникам казино можна захищати свій бізнес, використовуючи відверто скупі прошивки, чому ви повинні зображати з себе чесного офіцера. Відповідь на шахрайство повинен бути симетричним.

Ми готові надати можливість безпрограшної гри. Але, відразу попередимо, що тільки від того, наскільки мудро ви станете розпоряджатися наданою можливістю, буде залежати тривалість ефекту. Іншими словами, не зловживайте грою на зламаній прошивці, і все буде добре.

Як це працює? Вся справа в керованому баге, який впроваджується в рідну прошивку ігрових автоматів. Сказати точніше, ми надаємо мікросхему або флеш модуль з «підправленим» програмним забезпеченням, які необхідно встановити на плату ігрового автомата замість оригінальних комплектуючих.
Таким чином і здійснюється злом. Злом - це дія, спрямована на зміну захисних протоколів оригінального програмного забезпечення. Найбільш поширеним способом злом є CRACK. Це спеціальна програма, розрахована на злом програмного забезпечення. Ще є багів прошивки , Підміняючи які вдається вигравати, залишаючись непоміченим.
Саме такі прошивки ми пропонуємо для слотів під марками Геймінатор, Ігрософт і т.п. Чи не рекомендуємо самостійно змінювати програмне забезпечення ігрових автоматів. Довірте цю справу нам!

Отже, що ми отримуємо в сухому залишку. Щоб виграти пристойну суму грошей в ігрові автомати вам доведеться вдатися до практики перепрограмування, залишається тільки визначитися, хто саме надасть дану послугу. Купуючи багів прошивку у нас, ви стаєте її єдиним власником, так як баг активується спеціальним чином.
Зверніть увагу! Програми для злому відсутні у вільному доступі, хоча деякі не зовсім чесні продавці пропонують злом ігрових автоматів за допомогою сигналу мобільного телефону. Будьте пильні: це працює тільки в тому випадку, якщо на платі ігрового автомата встановлений відповідний передавач GSM сигналу. Але, слоти подібними девайсами не комплектується. На ділі не працюють і джаммери - пристрої, що створюють перешкоди. Іншими словами, тільки ми пропонуємо по-справжньому ефективний спосіб злому.
Якщо ви все ще впевнені, що у вас вийде обчислити алгоритм комбінацій слота, змушені вас засмутити. За даними досліджень одного американського університету, для обчислення алгоритму потрібно 30 років. Так що вам доведеться або витратити півжиття на це, або ви просто зверніться до нас, і отримаєте рішення в найкоротший час.

========================================

Cайт не несе відповідальності за установку прошивок і принесення фінансового шкоди третім ліцам.Будьте обережні. Успіхів!

Як це працює?
Новости