• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Ukrlandfarming Бахматюка увійшов до списку найуспішніших інвесторів України

Агрохолдинг Укрлендфармінг (Ukrlandfarming) українського бізнесмена Олега Бахматюка увійшов в ТОП-20 найуспішніших українських корпоративних інвесторів. Найбільший за банком чорноземних земель, що знаходяться в управлінні, агрохолдинг "Укрлендфармінг" був визнаний одною з найуспішніших компаній України за версією найбільшого в Україні інвестиційного порталу InVenture.

Інвестиційний портал InVenture перше і найбільше медіа видання в Україні, присвячене ринку прямих інвестицій і венчурного капіталу, склало рейтинг з 20 найуспішніших компаній України. При оцінці успішності компаній враховувалися такі фактори як розмір доходів і сума сплачених податків і зборів за останні два роки, лідируючі позиції у відповідних галузях, масштаб впливу на соціально-економічну ситуацію в Україні. У ТОП-20 увійшли також такі компанії, як АТБ, ОККО, Приват, Рошен, Нова Пошта, СКМ, Кернел, Нібулон, Фоззі, Епіцентр К, Баядера Груп, Бурісма, Group DF, EastOne, Континіум, Мультиплекс, МХП, Фармак і Феррекспо.

Як розповів Олексій Олейников, керуючий партнер InVenture Investment Group, компанія "Укрленфармінг" потрапила в рейтинг як один з найуспішніших соціально відповідальних інвесторів Українии: "Укрленфармінг є найбільшою українською аграрною компанією, яка управляє найбільшим земельним банком в 22 областях України. Природним є той факт, що така компанія має величезний вплив на соціально-економічну ситуацію в країні, зокрема в контексті здійснення інвестицій в основний капітал, сплати податків, створення нових робочих місць і реалізації різних напрямків соціальної відповідальності в регіонах присутності. Саме тому Укрленфармінг заслуговує почесне місце в рейтингу найуспішніших корпоративних інвесторів країни ".

Група Ukrlandfarming є найпотужнішим в Україні вертикально інтегрованим аграрним холдингом, який керує найбільшим в країні і восьмим у світі банком родючого чорнозему загальною площею 570 тис. Га. Група представлена ​​в 22 з 24 областей України та займається виробництвом зернових культур і насіння, виробництвом яєць і яєчної продукції, цукру, тваринництвом і виробництвом яловичини, трейдингом і дистрибуцією сільськогосподарської продукції та техніки, насіння, добрив і засобів захисту рослин. Розвиток групи базується на передових аграрно-індустріальних технологіях, які дозволяють досягати високої ефективності виробництва.

У 2015 р агрохолдинг "Авангард", що входить до складу групи Ukrlandfarming, ввів в експлуатацію в Херсонській і Хмельницькій областях два найбільших птахокомплексу повного циклу виробництва (зона підрощування потужністю 5 млн голів, зона промислового виробництва потужністю 11,4 млн голів, комбікормові заводи, інкубатори), що відповідають світовим стандартам. Технологічні рішення впроваджувалися з найвідомішими виробниками обладнання в галузі птахівництва. Загальна сума інвестицій склала близько $ 700 млн, які компанія залучила на міжнародних і українському ринках капіталу.

Загальна сума інвестицій склала близько $ 700 млн, які компанія залучила на міжнародних і українському ринках капіталу

Холдинг "Авангард" є лідером по виробництву яєць не тільки в Україні, а й у всій Європі. Станом на 31 березня 2018 його поголів'я курей-несучок налічує 9,3 млн. У 2017 р холдинг виробив 2,4 млрд яєць (29% від загального обсягу промислового виробництва яєць в Україні), а також 6368 т сухих яєчних продуктів. У I кв. 2018 виробництво яєць зросло на 39% в порівнянні з I кв. 2017 року і досягло 644 млн шт., А експорт яєць зріс більш ніж в 6,6 рази і досяг 200 млн шт. Обсяг виробництва сухих яєчних продуктів зріс на 68% (до 1839 т), а експорт - на 27% (до 1413 т).

В цілому в групі Ukrlandfarming Олега Бахматюка на сьогодні працюють близько 31 тис. Чоловік, а обсяг щорічно виробленої нею продукції в еквіваленті становить 1% ВВП України. Компанії Олега Бахматюка традиційно є одними з найбільших платників податків в Україні.

Підпишись на наш Telegram . Надсилаємо лише "гарячі" новини!

Новости