• Главная <
 • Галерея
 • Карта сайта
 • Наши контакты
 • Обратная связь

публікації

 1. Зміни в законодавстві РК в аграрній сфері В рамках нашої проектної діяльності в Казахстані ми відстежуємо...
 2. Звіт Німеччини по валовому збору урожаю 2017 року
 3. Сільське господарство Казахстану в цифрах 2017 р
 4. Земельний кодекс - поточна ситуація станом на 2017 р
 5. 10 тез Німецького сільськогосподарського товариства DLG
 6. Актуальна ситуація ринку з-х земель 2017 р
 7. Питання-відповіді: деякі положення з-х виробничих кооперативів в Німеччині
 8. Керівництво для консультантів по створенню з-х кооперативів в Казахстані
 9. Інформація про сільськогосподарському секторі Казахстану 2015-16 роки
 10. Збірник законів Німеччини в галузі сільського господарства
 11. Структура Федерального міністерства продовольства та сільського господарства ФРН
 12. Аграрна наука і освіта в Німеччині
 13. Оглядова інформація про виробництво пшениці в Казахстані 2015 р
 14. Інформація про сільськогосподарському секторі Казахстану 2014 р
 15. Інформація про аграрну політику Німеччини
 16. Розвиток органічного сільськогосподарського виробництва в Німеччині
 17. Про розвиток картоплярства в Казахстані
 18. Інформація про розвиток аграрної політики в Казахстані
 19. Виробничі кооперативи в Східній Німеччині 2014
 20. Інформація про сільськогосподарському секторі Казахстану
 21. Путівник для потенцільного інвестора в АПК Казахстану
 22. Дослідження органічного землеробства в РК і ФРН
 23. Короткий огляд умов ввезення імпортних продуктів харчування в ЄС
 24. Короткий опис проекту "аграрно-політичний діалог"

Зміни в законодавстві РК в аграрній сфері

В рамках нашої проектної діяльності в Казахстані ми відстежуємо також і зміна законів і постанов, важливих для сільського господарства і продовольчої сектора. Даний інформаційний бюлетень ми хочемо представити Вам як наш новий сервіс з інформування про зміни закону. Якщо ця нова послуга будуть схвалена, ми, звичайно, продовжимо роботу і в наступному році. Аналогічно нашому щоквартальному інформаційному бюлетеню, ми надаємо інформацію, як на російській, так і на німецькій мові. [ в окремі законодавчі акти Моніторинг (PDF-файл)]

Оглядова інформація про стан парку сільськогосподарської техніки в Казахстані

Документ підготовлений на основі матеріалів Міністерства сільського господарства РК, Казахського науково-дослідного інституту механізації та електрифікації сільського господарства і Асоціації Казахстанського автобізнесу і містить загальну інформацію про стан сільськогосподарської техніки в Казахстані.

Звіт Німеччини по валовому збору урожаю 2017 року

Даний документ містить узагальнюючу інформацію про валовий збір врожаю за 2017 рік за основним сільськогосподарським культурам, включаючи збір плодово-ягідних культур, а також інформацію щодо цін виробників і споживчих цінах. Документ переведений з німецької мови ну російську мову.

Сільське господарство Казахстану в цифрах 2017 р

Даний документ містить інформацію про стан сільського господарства Казахстану з 1991-2017 р.р.

Земельний кодекс - поточна ситуація станом на 2017 р

Даний доповідь підготовлена ​​в рамках конференції "Потенціал інвестицій в сільське господарство Казахстану в контексті діючих норм земельного законодавства», організованим проектом АПД спільно з центром прикладних досліджень "Талапи" і Казахським агротехнічним університетом імені С. Сейфуллина 20 вересня 2017 року.

10 тез Німецького сільськогосподарського товариства DLG

Даний документ підготовлений Німецьким сільськогосподарським товариством за підсумками закритого засідання, під час якого обговорювалися питання сталого розвитку сільського господарства і суміжними з ним галузями економіки, а також розглядалися актуальні завдання продовольчої та харчової безпеки Німеччини до 2030 року.

Актуальна ситуація ринку з-х земель 2017 р

Даний документ містить узагальнюючу інформацію про поточний стан ринку сільськогосподарських земель в Казахстані, а також про основні положення Земельного кодексу станом на травень 2017 року.

Питання-відповіді: деякі положення з-х виробничих кооперативів в Німеччині

Даний документ був розроблений за результатами обговорень між німецькими і казахстанськими експертами щодо особливостей діяльності сільськогосподарських кооперативів в Казахстані і Німеччини. Німецьким експертам було поставлено запитання про с-х кооперативах, включаючи виробничі кооперативи в НДР і процес їх злиття з аграрною структурою в ФРН. Питання були задані проф. Г.А. Калієвих, відповіді були підготовлені німецькими експертами Костянтином Хак і Уве Шейне.

Керівництво для консультантів по створенню з-х кооперативів в Казахстані

Даний документ був розроблений за результатами семінару, організованого НАО "НАНОЦ" і проектом АПД. В якості лекторів семінару були запрошені міжнародні експерти з Німеччини. Вони розробили Керівництво для консультантів, які будуть навчати фермерів і надавати їм необхідну інформаційну підтримку при створенні з-х кооперативів в Казахстані.

Інформація про сільськогосподарському секторі Казахстану 2015-16 роки

Даний документ містить загальну оглядову інформацію (з останніми даними за 2015-16 роки) про стан сільського господарства Казахстану, включаючи основні напрямки аграрної політики як заходи державної підтримки, середньострокові стратегічні плани, а також розвиток аграрних ринкових і торгових відносин між Казахстаном і Німеччиною. Документ англійською мовою.

Збірник законів Німеччини в галузі сільського господарства

Даний збірник законів і законодавчих актів Німеччини в галузі сільського господарства підготовлений трьома проектами "Аграрно-політичних діалогів" в Казахстані, Росії та Україні в рамках Двосторонньої коопераційної програми Федерального міністерства продовольства та сільського господарства Німеччини (BMEL).

Даний збірник призначається для використання в якості інформаційної бази, в першу чергу, для налагодження міжнародної торгівлі, в т. Ч. З огляду на стандарти і норми ЄС (напр., Якість і безпеку продуктів харчування), а також для подальшого розвитку агро-політичних рамкових умов . У міру необхідності, до збірки будуть вноситься відповідні зміни і доповнення.

Структура Федерального міністерства продовольства та сільського господарства ФРН

Даний документ містить інформацію про структуру Федерального міністерства продовольства та сільського господарства ФРН і його підвідомчих організаціях. Представлені мети і завдання міністерства, його основні напрямки в аграрній політиці. Співробітники проекту АПД готові сприяти у встановленні контактів з міністерством і підвідомчими структурами.

Аграрна наука і освіта в Німеччині

Даний документ містить інформацію про наукові інститути та центрах і навчальних закладів аграрного профілю в Німеччині. Матеріал підготовлений з метою надання оглядової інформації зацікавленим особам. Проект АПД готовий надати підтримку в отриманні додаткової інформації та встановленні контактів з відповідними установами.

Оглядова інформація про виробництво пшениці в Казахстані 2015 р

Даний матеріал підготовлений з метою надання поточної оглядової інформації з виробництва та експорту пшениці в Казахстані, включаючи огляд законодавчо-правових документів, що регулюють ринок зерна в країні. У документі без змін були використані готові матеріали, підготовлені різними авторами, а також офіційні статистичні дані Комітету з статистикою Міністерства економіки Республіки Казахстан, матеріали Міністерства сільського господарства Республіки Казахстан та інших організацій.

Інформація про сільськогосподарському секторі Казахстану 2014 р

Даний документ містить загальну оглядову інформацію про стан сільського господарства Казахстану, включаючи основні напрямки аграрної політики як заходи державної підтримки, середньострокові стратегічні плани, а також розвиток аграрних ринкових і торгових відносин між Казахстаном і Німеччиною. Документ англійською мовою.

Інформація про аграрну політику Німеччини

Дана публікація підготовлена ​​Федеральним міністерством продовольства і сільського господарства Федеративної Республіки Німеччина і містить основні принципи та напрямки аграрної політики, включаючи інформацію про поточний стан розвитку сільського господарства Німеччини. Оригінал документа можна знайти на сайті міністерства: www.bmel.de

Розвиток органічного сільськогосподарського виробництва в Німеччині

Дана інформаційна брошура про стан розвитку органічного сільськогосподарського виробництва в Німеччині підготовлена ​​Федеральним міністерством продовольства і сільського господарства Федеративної Республіки Німеччина. Тут представлена ​​інформація про правове регулювання, роботі асоціацій в сфері органічного сільського господарства, а також заходи державної підтримки для розвитку цього напрямку. Переклад брошури з німецької мови на російську мову зроблений проектом "Німецько-Російський аграрно-політичний діалог". Оригінал документа можна знайти на сайті міністерства: www.bmel.de

Про розвиток картоплярства в Казахстані

Стаття містить інформацію про поточний стан розвитку картоплярства в Казахстані, наводяться статистичні дані та узагальнюються проблеми в даному секторі, а також пропонуються загальні рекомендації щодо поліпшення картоплярства в країні.

Інформація про розвиток аграрної політики в Казахстані

У цьому огляді економічної політики представлені деякі результати емпіричних досліджень, проведених ІАМО з проблем подальшого розвитку казахстанських секторів пшениці, виробництва яловичини і продукції птахівництва, а також економічний аналіз заходів у відповідь на ці вимоги.

Виробничі кооперативи в Східній Німеччині 2014

Даний матеріал містить інформацію про розвиток сільськогосподарських виробничих кооперативів в Східній Німеччині. Презентація була представлена ​​під час конференції, присвяченій 80-річчю Казахського НДІ економіки АПК і розвитку сільських територій в 2014 році.

Інформація про сільськогосподарському секторі Казахстану

Інформація про сільськогосподарському секторі країни, де міститься огляд адміністративно-територіальних поділів, структура сільського господарства, окремих галузей рослинництва і тваринництва, торгівлі в сфері АПК, харчової та переробної промисловості в Республіці Казахстан на німецькій мові.

Путівник для потенцільного інвестора в АПК Казахстану

Ця керівництво спрямоване на потенційних німецьких інвесторів, де описаний огляд казахстанського сільського господарства, правові основи з метою залучення іноземних інвестицій в АПК РК, на німецькій мові.

Дослідження органічного землеробства в РК і ФРН

Дане дослідження засноване на наявних даних з оглядом поточної ситуації ведення органічного сільського господарства в Казахстані, порівняння з ключовими фігурами німецького виробництва органічних продуктів харчування, де також підкреслюються існуючі в даний час торгові відносини в галузі органічної продукції між Республікою Казахстан і Німеччиною.

Короткий огляд умов ввезення імпортних продуктів харчування в ЄС

Це дослідження описує основні вимоги, що пред'являються до третьої країни, яка ввозить продукцію на територію Європейського Союзу, умови Боаза продукції тваринного походження і живих тварин, а також продуктів харчування, ріпаку для подальшої її переробки. Дослідження зосереджено, зокрема, на умовах ввезення продуктів тваринного походження, на прикладі рибної продукції. Проте, імпорт певних груп товарів аналізується вичерпно, але більше фокусується на загальних умовах для продуктів харчування, які експортуються в ЄС.

Короткий опис проекту "аграрно-політичний діалог"

Дана презентація націлена на надання основних напралении діяльності проекту "Казахстано-Німецький аграрно-політичний діалог", а також надає короткий огляд реалізованих заході. Для отримання більш детальної інформації Ви можете зв'язатися з командою проекту проідя за наступним посиланням: http://www.agrardialog-kaz.de/contao/preview.php

Новости