• Главная <
 • Галерея
 • Карта сайта
 • Наши контакты
 • Обратная связь

Стеження за діями користувачів комп'ютерів з Mac OS X

 1. П'ять причин користуватися Mipko Personal Monitor на вашому Apple Mac 1. Будьте спокійні за улюблених людей
 2. 2. Будьте спокійні за свій Mac
 3. 3. Знайте правду. Всю правду
 4. 4. Залишайтеся прихильником філософії Apple навіть в дрібницях
 5. 5. Будьте спокійні з надійним помічником
 6. легко встановити
 7. Відвідані веб-сайти
 8. знімки екрану
 9. записи чатів
 10. набраний текст
 11. звіти поштою
 12. Пошук і фільтри
 13. непомітно
 14. І ще
 15. Системні вимоги:

П'ять причин користуватися Mipko Personal Monitor на вашому Apple Mac

1. Будьте спокійні за улюблених людей

Ваша дитина час від часу користується вашим Mac, щоб поспілкуватися з друзями або посидіти в Інтернеті? З програмою стеження Mipko Personal Monitor вам не доведеться обмежувати свободу дитини, забороняючи йому відвідувати ті чи інші сайти. Навіщо забороняти, якщо можна спостерігати? Запустіть приховане спостереження Mipko Personal Monitor, і програма буде фіксувати найрізноманітніші дії дитини за вашим Mac. Коли дитина закінчить роботу, ви зможете запустити Mipko для Mac в режимі видимості і переглянути повний лог всіх його дій.

2. Будьте спокійні за свій Mac

Одна з причин, по якій ви, ймовірно, вибрали Mac, - бажання зануритися в улюблену роботу. Тому вам варто було б встановити Mipko Personal Monitor хоча б для набуття впевненості в тому, що крім вас ніхто не працює з вашими документами і не спілкується в Інтернеті від вашого імені.

Mipko Personal Monitor може працювати як в режимі видимості, так і в режимі прихованого спостереження, нічим не видаючи свою присутність. При запуску операційної системи Mipko Personal Monitor автоматично зафіксує час входу і занесе всі наступні дії користувача в лог. Повернувшись за свій комп'ютер, ви зможете відкрити лог і дізнатися про все, що з ним відбувалося в кожну хвилину вашої відсутності.

3. Знайте правду. Всю правду

Mipko Personal Monitor автоматично і непомітно фіксує різного роду операції, зроблені користувачами за вашим Mac. Які клавіші були натиснуті, які веб-сайти або додатки були запущені - все це ви будете знати. Крім того, Mipko Personal Monitor робить і зберігає скріншоти, щоб ви могли отримати наочне уявлення про роботу за вашим комп'ютером. Чи здатний на це звичайний кейлоггер? Більш повну реєстрацію дій користувачів за комп'ютером складно собі уявити.

4. Залишайтеся прихильником філософії Apple навіть в дрібницях

Філософію компанії Apple висловлює ємна фраза «it just works» - «просто працює». Те ж можна сказати і про програму для Mac - Mipko Personal Monitor. По-перше, вам не доведеться витрачати дорогоцінний час на вивчення інтерфейсу програми. По-друге, робота Mipko Personal Monitor не уповільнює роботу операційної системи і інших запущених програм. По-третє, вам достатньо лише при першому запуску вказати свої побажання до роботи програми. А далі вона все зробить сама, не вимагаючи вашої участі.

5. Будьте спокійні з надійним помічником

Користувачам, які працюють з Mac OS X, рідко доводиться замислюватися про загрози ззовні, таких як віруси або шпигунські програми. Але це не означає, що варто забувати і про загрози зсередини - про витік особистих даних з вашого комп'ютера. Знайте, що ваш Mac оснащений непомітним всевидячим оком, яке бере все турботи зі спостереження за непроханими гостями на себе.

легко встановити

Скачайте Mipko. Запустіть програму. Натисніть «Встановити». Все займе хвилину або дві.

Відвідані веб-сайти

МІПК запам'ятовує веб-сторінки відвідані через Apple Safari, Google Chrome і Mozilla Firefox.

знімки екрану

Отримайте повну картину. МІПК робить знімки відвіданих веб-сторінок, повідомлень в соціальних мережах і регулярні знімки всього робочого столу.

записи чатів

Зберігаються знімки повідомлень Вконтакте, Однокласники і Facebook. Також записуються повідомлення чатів, відправлені і отримані через Apple Messages і Adium.

набраний текст

МІПК стежить за введенням з клавіатури і записує весь набраний і скопійований текст .

звіти поштою

Вкажіть свою адресу email та отримуйте регулярні звіти і знітився екрану.

Пошук і фільтри

Шукайте події за текстом, датою або категорії, щоб швидко в усьому розібратися.

непомітно

Ви можете приховати Mipko або захистити паролем. Програму не буде видно, поки не натиснете поєднання клавіш.

І ще

Автоматичне очищення старих або великих записів;

Робіть закладки на важливі події;

Виберіть програми, які потрібно записувати;

Запис дій з комп'ютером і програмами.

Системні вимоги:

Для запуску програми МІПК 3.6 необхідна операційна система macOS 10.13 High Sierra, 10.12 Sierra, 10.11 El Capitan або 10.10 Yosemite.

Для OS X 10.9 Mavericks, 10.8 Mountain Lion і 10.7 Lion програма автоматично пропонує завантажити іншу сумісну версію.

УВАГА: Відповідальність за з'ясування і виконання норм законодавства країни вашого місцезнаходження щодо використання програм Personal Monitor, Employee Monitor і Terminal Monitor (далі - програм МІПК) покладається на користувача програми. При наявності сумнівів, перед використанням програм МІПК отримаєте консультують у юриста, що працює у вашій країні. Завантажуючи і встановлюючи програми МІПК, ви підтверджуєте, що вони будуть використані способом, що не порушує законодавство вашої країни. Установка програм МІПК на комп'ютері іншої особи без її відома, протоколювання активності комп'ютерів інших осіб і перехоплення їх повідомлень може порушувати законодавство вашої країни. ТОВ "МІПК" не несе відповідальності за невідповідне використання програм МІПК або шкоду, заподіяну ними. Відповідальність за дотримання законів вашої країни лежить на кінцевого користувача програм МІПК. Купуючи і завантажуючи програми МІПК, ви погоджуєтеся з вищесказаним. Детальніше .

Навіщо забороняти, якщо можна спостерігати?
Чи здатний на це звичайний кейлоггер?
Новости