• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Lifecell цікавиться покупкою провайдера "Воля" - ЗМІ

Мобільний оператор lifecell зацікавився придбанням найбільшого в країні провайдера кабельного телебачення "Воля".

Про це повідомили три незалежних один від одного співрозмовника на телеком-ринку, передає Liga.net .

lifecell належить турецькому телеком-холдингу Turkcell. Як повідомляє одне з джерел в компанії, близьке до переговорів, в "Волю" зараз приходять запити від турків.

"Вони цікавляться, наприклад, скільки оптоволоконних і кабельних мереж є в розпорядженні. Напевно, з прицілом на те, що наземні мережі можуть знадобитися для розвитку майбутніх технологій - 4G, 5G", - зазначає співрозмовник.

Один зі співрозмовників стверджує, що вже були проведені презентаційні зустрічі між представниками менеджменту "Волі" і lifecell. У самих компаніях поки вважають за краще мовчати.

"Воля" обслуговує близько 2 млн абонентів кабельного ТБ і інтернету в 34 містах України. У тому числі інтернет-доступом користуються 670 тисяч (компанія входить в ТОП-3 українських інтернет-провайдерів).

Основні акціонери - фонди Providence Equity Partners (34,92%), Sigma Bleyzer (15,3%), ЄБРР (11,7%). За останні кілька років компанія, за її заявами, інвестувала 700 млн грн в модернізацію мережі, 500 млн грн - в контент, 200 млн грн - до абонентського обладнання.

Найбільший акціонер Providence Equity Partners вирішив вийти зі складу акціонерів "Волі" до кінця року.

Першим потенційним покупцем спочатку називався фонд інвесторів за участю екс-глави адміністрації президента Бориса Ложкіна .

За актив в результаті було запропоновано лише близько 50 млн доларів. У той час як в "Волі" розраховували на 160 млн доларів. Цінового компромісу сторони поки таки і не досягли.

За інформацією ще одного джерела, партнером Ложкіна по угоді могли виступити дніпровські бізнесмени, які контролюють великого регіонального провайдера Фрегат.

"Турки можуть запропонувати за Волю не набагато, але все-таки більше Ложкіна або дніпровських бізнесменів", - припускає один зі співрозмовників.

Новости