• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

вокальні мікрофони AKG: огляд нового надходження

  1. Мікрофон AKG P3S
  2. Мікрофони AKG P5 і P5S
  3. Мікрофони AKG D5 і D5S

Мікрофони AKG в додаткових рекомендацій не потребують. Цей виробник давно завоював своє місце на світовому музичному ринку, його продукція - це, перш за все, високий знак якості і надійність, а також порівняно невисока вартість.

Нові вокальні мікрофони AKG - вже в продажу в нашому музичному магазині! Пропонуємо вам ознайомитися з новинками.

Мікрофон AKG P3S

Недорогий динамічний вокальний мікрофон AKG P3S кардіоїдної спрямованості, який поповнив вже зарекомендувала себе серію Perception. Міцний корпус і сітка з пружинного стали - запорука надійності. Чистота і точність передачі сигналу, а також висока стійкість до «заведенні» роблять його однаково придатним і для вокалу, і для озвучування акустичних і духових інструментів, і для проведення презентацій і свят. Обладнаний вимикачем на корпусі.

Мікрофони AKG P5 і P5S

Головне поле застосування мікрофона AKG P5 - чергового поповнення в лінійці Perception - основний вокал. Від молодшої моделі (P3) відрізняється Суперкардіоїдна спрямованістю. Завдяки виготовленої за новітніми технологіями діафрагми цей мікрофон дозволяє вокалу виразно звучати в основному міксі і має високий поріг виникнення зворотного зв'язку. Іншими словами, ви можете бути спокійні на рахунок того, що він «заведеться» в самий невідповідний момент. Надійність конструкції, невисока вартість і малу вагу доповнюють список його достоїнств. Для тих, хто віддає перевагу вимикач на корпусі, є і такий варіант даної моделі - AKG P5S .

Мікрофони AKG D5 і D5S

Динамічний вокальний мікрофон AKG D5 має суперкардіоїдна спрямованість і відрізняється неймовірною точністю передачі сигналу. Завдяки діафрагмі Laminated Varimotion, виготовленої за революційними технологіями, мікрофон має високу стійкість до виникнення зворотного зв'язку. Подвійне антивібраційне кріплення мінімізує ризик виникнення механічних шумів під час живих виступів. Міцний металевий корпус і сталева сітка забезпечують надійність конструкції і високий рівень захисту від вітру і поп-шумів. Дана модель підійде для основного і бек-вокалу, мови і озвучення акустичних інструментів. Представлена ​​також і у версії з вимикачем - AKG D5S .

Наш Інтернет-магазин «Октава» дає можливість купити вокальний мікрофон AKG за найпривабливішою ціною. Здійснюючи покупку у нас, ви отримуєте офіційну гарантію від виробника і безкоштовну доставку в межах України.

Новости