• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Зовнішній жорсткий диск LaCie оснащений дактилоскопічний датчиком і апаратним шифруванням

американська компанія LaCie анонсувала переносний жорсткий диск LaCie Rugged Safe, відмінною рисою якого є наявність безлічі систем і технологій, спрямованих на захист призначених для користувача даних.

Новинка поміщена в корпус, розроблений в дизайнерському бюро Нілу Пултон (Neil Poulton). Жорсткий диск кріпиться до внутрішнього каркасу корпусу на чотирьох амортизувальних підвісах - укупі з прогумованим корпусом це дозволяє запобігти пошкодженню пластин вінчестера і втрату інформації при падіннях та інших механічних впливах на пристрій.

Для більшого збереження інформації розробники оснастили LaCie Rugged Safe дактилоскопічний датчиком (підтримується розпізнавання до 10 користувачів) і модулем апаратного 128-бітного шифрування за алгоритмом AES. Для підключення до комп'ютера використовуються інтерфейси USB 2.0, FireWire 800 і FireWire 400.

американська   компанія LaCie   анонсувала переносний жорсткий диск LaCie Rugged Safe, відмінною рисою якого є наявність безлічі систем і технологій, спрямованих на захист призначених для користувача даних

LaCie Rugged Safe представлений в двох варіантах: з об'ємом жорсткого диска 500 ГБ і 1 ТБ. Вартість першої моделі в США складає $ 190, другий - $ 300.

джерело: LaCie

Новости