• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Огляд зовнішніх акумуляторів PowerBank

  1. PowerBank Серія Business
  2. PowerBank Серія Standart
  3. PowerBank Серія Promo
  4. PowerBank Серія Perfomance

Розряджений смартфон навряд чи може надати сучасній людині впевненості, де б він не знаходився Розряджений смартфон навряд чи може надати сучасній людині впевненості, де б він не знаходився. Благо, на ринку все частіше з'являються зовнішні акумулятори за доступними цінами, мати які під рукою необхідно всім людям, активно користуються смартфоном або планшетом. Сьогодні ми розглянемо одні з найдоступніших і якісних рішень, якими є зовнішні акумулятори фірми PowerBank.

Зовнішні акумулятори PowerBank діляться на чотири групи, вибрати з яких блок живлення під свої потреби зовсім нескладно. Серія Business є багатоцільовий - акумулятори мають ємність понад 6000 мАг; серія Standart відрізняється ємністю рівної 4000-5999 мАг; серія Promo найкраще підійде для щоденного використання - ємність нижче 4 000 мАг; а акумулятори під знаком Perfomance порадують різної ємністю, і чудовим дизайном.

PowerBank Серія Business

Зовнішні акумулятори PowerBank з серії Business відрізняються великою ємністю і підходять однаково добре як для смартфонів, так і для планшетів. Всього в серії представлено три акумулятора:

GP PowerBank GP303 12000 mAh став справжнім хітом продажів останнім часом. Акумулятор має ємність 12 000 мАг і є найпотужнішим в асортименті GP Batteries. Пристрій має два USB-порту, що дозволяє заряджати два пристрої одночасно, а розміщені на корпусі GP303 світлодіодні індикатори батареї підкажуть коли зовнішній акумулятор необхідно буде зарядити.

Великою перевагою GP303 є те, що блок живлення утримує заряд протягом півроку Великою перевагою GP303 є те, що блок живлення утримує заряд протягом півроку. Це дозволить вам зарядити пристрій в екстреному випадку, навіть за умови, що зовнішній акумулятор ви не заряджали вже дуже давно. Що стосується потужності, то 12 000 мАг з лишком вистачить щоб зарядити, наприклад, iPhone 5 майже 6 раз.

Інші зовнішні акумулятори з серії Business мають аналогічні переваги, крім ємності батареї - в них вона становить 4 000 мАг в GL343 і 10400 мАг в GL301.

PowerBank Серія Standart

Зовнішні акумулятори PowerBank з серії Standart найкращим чином підійдуть для щоденного використання. У лінійці Standart представлено чотири акумулятора:

Всі акумулятори серії Standart мають скромні габарити, але XPB21 відрізняється від інших ще й вагою. Ця потужна малятко важить всього 77 грам, при цьому маючи ємність в 2 000 мАг, якої вистачить для зарядки смартфона або планшета при необхідності. Поклавши GP PowerBank XPB21 в сумку, ви можете спокійно користуватися мобільним пристроєм, не обмежуючи себе в постійному зменшенні яскравості екрану або виключенні мобільного інтернету.

У всього пристроїв лінійки Standart є один недолік в порівнянні з акумуляторами, представленими в серії Business - XPB21, XPB20, XPB28 і 322A мають лише один USB-вхід У всього пристроїв лінійки Standart є один недолік в порівнянні з акумуляторами, представленими в серії Business - XPB21, XPB20, XPB28 і 322A мають лише один USB-вхід. Це означає, що два пристрої одночасно заряджати за їх допомогою не вийде.

PowerBank Серія Promo

Акумулятори з серії Promo є новинками. Своїми творцями вони замислювалися як доступні, але в той же час потужні моделі блоків живлення, розраховані на масового споживача. Серію Promo представляють всього два пристрої:

При потужності у 8 400 мАг зовнішній акумулятор GP381 можна придбати всього за 2 200 руб, а GP352 на 5 200 мАг обійдеться покупцям в 1760 руб. Як бачите, ціна і потужність цих моделей знаходяться в прекрасному співвідношенні, однак, плюси серії Promo на цьому не закінчуються.

Блоки живлення PowerBank GP352 і PowerBank GP381 є дуже легкими і буквально незамінні під час подорожей або затяжних робочих днів Блоки живлення PowerBank GP352 і PowerBank GP381 є дуже легкими і буквально незамінні під час подорожей або затяжних робочих днів. Вбудований мікропроцесор NTC робить блоки GP стійкими до нагрівання, а це означає, що і витрата харчування буде значно менше.

PowerBank Серія Perfomance

Блоки живлення з лінійки Perfomance легко відрізнити від інших зовнішніх акумуляторів PowerBank в основному за рахунок оригінального дизайну. Блоків живлення в серії Perfomance чотири:

Всі наявні в лінійці Perfomance блоки живлення мають різну ємність акумулятора, що дозволяє користувачам вибрати необхідний пристрій під свої потреби. Найпотужніший акумулятор - GP701 має ємність 10 000 мАг і є найбільш популярним у покупців. Його, як і інші блоки живлення (крім GP741) відрізняє унікальна можливість заряду двох пристроїв одночасно.

Потужний вихідний струм 4A дозволяє заряджати за допомогою зовнішніх акумуляторів PowerBank Perfomance не тільки смартфони та планшети, а й інші, що вимагають більшої потужності, пристрої Потужний вихідний струм 4A дозволяє заряджати за допомогою зовнішніх акумуляторів PowerBank Perfomance не тільки смартфони та планшети, а й інші, що вимагають більшої потужності, пристрої.

Знай і використовуй:

Поставте 5 зірок внизу статті, якщо подобається ця тема. Підписуйтесь на нас ВКонтакте , Facebook , Twitter , Instagram , YouTube , Telegram , Viber і Яндекс.Дзен .Повернутися в початок статті Огляд зовнішніх акумуляторів PowerBank

Новости