• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Leef iBridge - додаткова пам'ять для iPhone і iPad. Інтерв'ю з керівником російського представництва Leef Technology

Команія Leef Technology представила на російському ринку флеш-накопичувачі Leef iBridge для мобільних пристроїв Apple. Публікуємо ексклюзивне інтерв'ю з головою представництва Leef Technology в Росії і СНД Марією Танцорова.

Марія, здрастуйте! Нещодавно на російському ринку з'явився незвичайний продукт компанії Leef. Розкажіть, будь ласка, про вашу особливої флешці для iPhone.

Наш пристрій називається Leef iBridge, воно створювалося спеціально для користувачів iPhone і iPad. Наш накопичувач допомагає звільнити вбудовану пам'ять смартфона або планшета, оскільки з нього можна безпосередньо програвати фільми, відкривати фотографії, документи або відтворювати музику. Навіть 128 ГБ вбудованої пам'яті рано чи пізно закінчуються, а 16 ГБ в найбільш доступною модифікації iPhone 6 - це за нинішніми мірками зовсім небагато.

Це все функції, або флешка вміє щось ще?

Накопичувач здатний створювати резервні копії додатку Camera Roll. Крім того, на нього можна автоматично зберігати фотографії відразу ж після їх створення. І про соціальні мережі ми, звичайно, не забули: будь-який файл з пам'яті iBridge легко відправити, скажімо, в Facebook.

Ви сказали, що можна зберігати знімки відразу ж після зйомки. Але хіба зручно користуватися телефоном, до якого підключена флешка?

Якщо флешка звичайна, то не дуже: вона подовжує гаджет, її можна зачепити і впустити. А у Leef iBridge J-подібна форма, накопичувач нібито охоплює iPhone знизу, загинається і далі майже впритул прилягає до тильної сторони смартфона. Навіть чохол не заважає комфортній роботі. До запуску продукту ми показували його реальним користувачам і отримали позитивні відгуки.

До запуску продукту ми показували його реальним користувачам і отримали позитивні відгуки

Як з'явилася ідея створити такий аксесуар?

Виробництво дизайнерських флеш-накопичувачів і карт пам'яті - це основна спеціалізація Leef. Ми постійно намагаємося придумати не просто щось нове, а й корисне. Влітку 2013 року ми випустили флешку-місток Leef Bridge 2.0 для тих, хто хоче розширити вбудовану пам'ять Android-смартфонів. У 2014 році зробили її компактніше і додали підтримку USB 3.0. Приблизно тоді виникла ідея зробити схожий гаджет для iPhone.

Але в Android файлова система повністю відкрита, а в iOS все зовсім навпаки.

Саме так. Тому для роботи з iBridge потрібно завантажити безкоштовний додаток з App Store. У програми наочний і інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, до інструкції звертатися точно не доведеться. І користувачі оцінять відсутність затримок при відтворенні аудіо і відео.

Чи є в Leef iBridge якісь інші особливості?

Дуже велика увага Leef приділяє дизайну. iBridge - не тільки корисний, але і красивий аксесуар. Оригінальна форма, сталева основа, гумова вставка, що запобігає ковзанню ... Для користувачів продуктів Apple все це дуже важливо. А нам приємно створювати речі, якими люди користуються із задоволенням.

Флешка вже продається в Росії?

Так, старт продажів був в травні цього року. В цілому у нас 24 партнера, серед яких «Зв'язковий», «Евросеть», «Озон», «МТС» і «Сітілінк». Зовсім скоро iBridge з'явиться в «Юлмарт» і «М. Відео».
А що з цінами? І вдарив криза з продажу?

У Росії у Leef iBridge чотири модифікації: з 16, 32, 64 або 128 ГБ вбудованої пам'яті. Залежно від цього параметра рекомендовані ціни починаються з 4990 рублів і закінчуються на позначці 14 990 рублів. Крім того, зовсім скоро з'явиться накопичувач з 256 ГБ.

Криза, звичайно, відчувається. Але, незважаючи на всі труднощі, в 1 кварталі у нас впевнене зростання!

Рекомендовані статті:

Поставте 5 зірок внизу статті, якщо подобається ця тема. Підписуйтесь на нас ВКонтакте , Facebook , Twitter , Instagram , YouTube , Telegram , Viber і Яндекс.Дзен .Повернутися в початок статті Leef iBridge - додаткова пам'ять для iPhone і iPad. Інтерв'ю з керівником російського представництва Leef Technology

Це все функції, або флешка вміє щось ще?
Але хіба зручно користуватися телефоном, до якого підключена флешка?
Як з'явилася ідея створити такий аксесуар?
Чи є в Leef iBridge якісь інші особливості?
Флешка вже продається в Росії?
А що з цінами?
І вдарив криза з продажу?
Новости