• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Air Display: Зовнішній дисплей з iPad

Розробник:   Avatron Software   Версія: 1

Розробник: Avatron Software
Версія: 1.4
Вартість: $ 9.99 [ App Store ]

Користувачі, які повсякденно використовують кілька моніторів, часто захоплюються збільшенням продуктивності. За допомогою програми Air Display ви можете перетворити iPad в другій монітор, який розширить ваш робочий стіл на додаткові 1024 на 768 пікселів, без будь-яких проводів.

Додаток вимагає 32-х або 64-х бітну версію OS X, а також Intel процесор. Для огляду я використовував 13-ти дюймовий MacBook Pro і iPad. OS X сприймає новий дисплей, як реальний, тому їм можна управляти з відповідного меню Системних параметрів.

При першому запуску Air Display показує інструкції по установки на екрані iPad. На маці, вам необхідно встановити серверну частину програми, яка доступна на домашній сторінці розробників. Крім цього, iPad і Mac повинні бути підключені до однієї Wi-Fi мережі.

Крім цього, iPad і Mac повинні бути підключені до однієї Wi-Fi мережі

Після установки іконка Air Display з'являється в панелі завдань зверху на робочому столі Mac. Там можна вибрати iPad як другий екран або запустити панель налаштувань, де можна перевірити наявність оновлень, і включити і вимкнути додаток. Для початку я запустив додаток і приєднався до iPad.

Для початку я запустив додаток і приєднався до iPad

Air Display працює як і в книжковому, так і в альбомному режимах. Я використовував режим пейзажу для більшості моїх тестів. В цьому випадку додавання 1024 пікселів iPad до 13-ти дюймів MacBook дало мені загальну ширину у 2304 пікселя, що в свою чергу ширше, ніж 24-х дюймовий iMac. Висота залишилося такої ж, хоча з боку MacBook вона становить 800 пікселів, а з боку iPad 768. Для порівняння, 24-х дюймовий Mac дає роздільну здатність 1920 на 1200 пікселів, в той час як 27-ми дюймовий Mac пропонує здатність 2560 на 1440 пікселів .

Для порівняння, 24-х дюймовий Mac дає роздільну здатність 1920 на 1200 пікселів, в той час як 27-ми дюймовий Mac пропонує здатність 2560 на 1440 пікселів

Ви можете переключитися в книжкову орієнтацію без будь-яких труднощів, щоб це зробити, потрібно просто повернути iPad на 90 градусів. Приблизно 10 секунд потрібно для того, щоб AirDisplay перезапустив екрани MacBook Pro і iPad, під час цього процесу екрани кілька разів блимають. Після закінчення Air Display повертає всі відкриті на iPad вікна назад на головний монітор, тому вам доведеться налаштовувати все заново.

Після закінчення Air Display повертає всі відкриті на iPad вікна назад на головний монітор, тому вам доведеться налаштовувати все заново

Перетягування вікон по екрану Mac було швидким і плавним. Але в момент пересування їх на iPad плавність змінюється плутано. Спочатку все з'являється в нечіткому зображенні, а потім, через секунду чіткість приходить в норму. Швидкість роботи безпосередньо залежить від швидкісних характеристик вашої Wi-Fi-мережі і якості прийому сигналу. Так що, якщо ви збираєтеся використовувати Wi-FI 802.11g, приготуйтеся, що іноді ви будете стикатися з лагами і короткочасними затримками зв'язку. На iPad, в доповненні до курсора, вікно можна рухати пальцями, що дуже зручно.

На iPad, в доповненні до курсора, вікно можна рухати пальцями, що дуже зручно

Також цікаво, що iPad можна використовувати, як панель управління музичним софтом або малювати на його сенсорному дисплеї. Загалом, можливості безмежні, хоча я б перевірив реальність використання того чи іншого додатка на iPad, як на додатковому дисплеї.

Загалом, можливості безмежні, хоча я б перевірив реальність використання того чи іншого додатка на iPad, як на додатковому дисплеї

Air Display дозволяє використовувати тач-скрін iPad, як величезну керовану поверхню. Така опція, дійсно збільшує можливості як домашнього, так і мобільного офісів. Варто відзначити, що Air Display може працювати і на iPhone / iPod Touch, проте крихітний розмір екрану робить використовувалася програма лише забавою.

Що для мене, то я пішов купувати підставку для iPad, тому що я збираюся користуватися цією програмою. Якщо у вас є Mac і iPad, і останній лежить без діла, то чому б вам не спробувати скористатися цим зручним додатком?

Air Display for iOS $ 9.99 [ App Store ]
Air Display for OS X $ 19.99 [ Mac App Store ]

Якщо у вас є Mac і iPad, і останній лежить без діла, то чому б вам не спробувати скористатися цим зручним додатком?
Новости