• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

NEWSru.com :: У Лондоні підтвердили право Абрамовича в'їхати на територію Великобританії за ізраїльським паспортом

Російський бізнесмен Роман Абрамович, який після проблем з продовженням британської візи отримав ізраїльське громадянство, тепер зможе в'їхати на територію королівства за новим документом на строк до 6 місяців. Про це повідомила офіційний представник прем'єр-міністра Великобританії Терези Мей в розмові з ТАСС
Російський мільярдер, у якого раніше виникли проблеми з продовженням британської візи, за даними журналістів, отримав ізраїльське посвідчення особи в аеропорту Тель-Авіва. Після вручення документів, за неофіційними даними, російський мільярдер покинув Ізраїль

Російський бізнесмен Роман Абрамович, який після проблем з продовженням британської візи отримав ізраїльське громадянство , Тепер зможе в'їхати на територію королівства за новим документом на строк до шести місяців. Про це повідомила офіційний представник прем'єр-міністра Великобританії Терези Мей в розмові з ТАСС.

"Всі запити на візу оцінюються окремо. Людині, якого ви згадали, що володіє ізраїльським паспортом, не потрібна віза, щоб в'їхати на територію Сполученого Королівства. Але по закінченні шести місяців йому знадобиться віза, щоб жити, працювати або вчитися в Великобританії", - пояснила співрозмовниця агентства.

Російський мільярдер, у якого раніше виникли проблеми з продовженням британської візи, за даними журналістів, отримав ізраїльське посвідчення особи в аеропорту Тель-Авіва. Після вручення документів, за неофіційною інформацією, Абрамович покинув Ізраїль.

Чи отримав він відразу ізраїльський паспорт ( "Дарконових"), достеменно невідомо. Є висока ймовірність того, що олігарх потай вже багато років є ізраїльським громадянином, вказує Haaretz (переклад InoPressa ).

У вівторок, 29 травня, в Кремлі заявили , Що байдужі до теми отримання Абрамовичем іншого громадянства. "Та нічого про це в Кремлі не думають. Послухайте, підприємець отримує громадянство Ізраїлю - це його право", - пояснив прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков.

Абрамович неодноразово бував в Ізраїлі і інвестував значні кошти в ізраїльські стартапи . У 2015 році місцева преса повідомляла, що мільярдер купив в Тель-Авіві готель . А на початку березня цього року в ЗМІ з'явилася інформація, що Абрамович пожертвував 20 млн доларів на новий центр ядерної медицини в найбільшій лікарні Ізраїлю - "Шиба Тель а-Шомер".

Новости