• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Весняна жіноче взуття з незвичайним декором з'явилася в магазинах Vallenssia в Читі

  1. Весняні чоботи, напівчоботи, ботильйони і черевики красивих квітів і з незвичайним декором надійшли...

Весняні чоботи, напівчоботи, ботильйони і черевики красивих квітів і з незвичайним декором надійшли в магазини мережі Vallenssia в Читі, повідомив кореспонденту ІА «Чіта.Ру» 9. лютого представник мережі.

«Якщо ви готові до нового життя і оновлення цієї весни, почніть з взуття. Вам допоможе в цьому нова колекція топових моделей сезону, над якою працювали відомі дизайнери взуття. Нова колекція вразить розмаїттям відтінків від пудровий-рожевого до сріблястого. Більшість моделей мають незвичайні елементи декору - намистини, стрази, гудзики, клепки і аплікації, які надають їм ексклюзивність », - розповів співрозмовник агентства.

Взуття виготовлене з натуральної та екокожі. У мережі Vallenssia широко представлена ​​взуття рідкісних маленьких і великих розмірів, а ціни досить демократичні. Можливо оформлення покупки в кредит.

Вивчити асортимент і приміряти взуття можна в салонах Vallenssia за адресами: Леніна, 127а, торговий центр «Вікторія», 2 поверх; Бабушкіна, 104, торговий центр «Караван», 2 поверх; Леніна, 128, торговий центр «Людмила», відділ розпродажів зі знижкою до 50%. Так само 1 лютого відкрився новий відділ взуття Vallenssia за адресою: Бабушкіна, 33, торговий центр «Ельдорадо» 1 поверх.

Vallenssia , Вул. Бабушкіна, 104, 2 поверх (ТЦ «Караван»)

* ТОВ «Хоум Кредит енд Фінанс Банк». Генеральна ліцензія Банку Росії на здійснення банківських операцій №316 від 13.10.2011
ВАТ «ОТП банк». Генеральна ліцензія банку Росії на здійснення банківських операцій №2766 від 27.11. 2014 р
ТОВ «Сетел Банк». Генеральна ліцензія Банку Росії на здійснення банківських операцій № 2168 (безстрокова).

Лідія Іванова 10:00, 09 лютого 2018
Новости