• Главная <
 • Галерея
 • Карта сайта
 • Наши контакты
 • Обратная связь

Новини

 1. архів новин
 2. Чи не знайшли відповідь? Зв'яжіться з нами

Крихітку НОВИНА У СПИСКУ НОВИН Крихітку НОВИНА У СПИСКУ НОВИН  Для Приволзького федерального округу (Республіка Башкортостан, Республіка Марій Ел, Республіка Мордовія, Республіка Татарстан, Удмуртська Республіка, Чуваська Республіка, Пермський край, Кіровська область, Нижегородська область, Оренбурзька область, Пензенська область, Самарська область, Саратовська область, Ульяновська область) і Уральського федерального округу (Курганська область, Свердловська область, Тюменська область, Челябінська область, Ханти-Мансійський АО - Югра, Ямало-Ненецький АО) оператор зв'язку «Білайн» пропонує до подклю енію лінійку тарифних планів «Моя Компанія»

Для Приволзького федерального округу (Республіка Башкортостан, Республіка Марій Ел, Республіка Мордовія, Республіка Татарстан, Удмуртська Республіка, Чуваська Республіка, Пермський край, Кіровська область, Нижегородська область, Оренбурзька область, Пензенська область, Самарська область, Саратовська область, Ульяновська область) і Уральського федерального округу (Курганська область, Свердловська область, Тюменська область, Челябінська область, Ханти-Мансійський АО - Югра, Ямало-Ненецький АО) оператор зв'язку «Білайн» пропонує до подклю енію лінійку тарифних планів «Моя Компанія».

НОВИНА В СПИСКУ НОВИН НОВИНА В СПИСКУ НОВИН

Указ Президента Російської Федерації від 30 березня 2019 р N 135 "Про призов в квітні - липні 2019 р громадян Російської Федерації на військову службу і про звільнення з військової служби громадян, що проходять військову службу за призовом"

НОВИНА В СПИСКУ НОВИН НОВИНА В СПИСКУ НОВИН

1 квітня 2019 року в Нижньогородській області стартує призовна кампанія «Весна-2019». В ході призову з нашої області буде направлено на військову службу в усі види і роди Збройних сил Росії, Національну гвардію і Федеральну службу охорони понад 3000 осіб.

В даний час військову службу за призовом проходять понад 5000 ніжегородцев. За інформацією, що надходить з військових частин, наші земляки з честю виконують свій військовий обов'язок, гідно продовжують славні традиції воїнів-ніжегородцев.

НОВИНА В СПИСКУ НОВИН НОВИНА В СПИСКУ НОВИН

У Первоуральске стартує весняний призов. У порівнянні з осінньою і весняної призовними кампаніями минулого року норма тих, хто віддасть борг Батьківщині, зросла. Для нашого міського округу вона складе 167 чоловік, це на 21 призовника більше.

НОВИНА В СПИСКУ НОВИН НОВИНА В СПИСКУ НОВИН

1 квітня починається весняний 2019 року призов громадян на військову службу. Тривалість строкової служби залишається незмінною і становить 1 рік. Військовий обов'язок - обов'язок громадянина Російської Федерації, визначений Конституцією для забезпечення національної безпеки країни.

НОВИНА В СПИСКУ НОВИН НОВИНА В СПИСКУ НОВИН

Альтернативний оператор мобільного зв'язку Tele2 з 28 березня 2019 року розпочав надавати послуги мобільного зв'язку в Іванівській області.

НОВИНА В СПИСКУ НОВИН НОВИНА В СПИСКУ НОВИН

В рамках правової освіти населення та початку весняного призову громадян на військову службу 26 березня 2019 року об 11.00 в середній школі № 7 м Заинск вул. Леніна, д. 25А було проведено спільне заняття Військового комісаріату Республіки Татарстан і Школи правових знань при уповноваженої з прав людини в Республіці Татарстан по темі «Права Призовників».

НОВИНА В СПИСКУ НОВИН НОВИНА В СПИСКУ НОВИН

20 березня 2019 року в г.Альметьевск відбулося підписання Угоди про взаємодію між ТОВ «АЛНАС», ГБПОУ «Альметьєвський професійний коледж», Військовим комісаріатом Республіки Татарстан, військовими частинами 34244 і 40278.

НОВИНА В СПИСКУ НОВИН НОВИНА В СПИСКУ НОВИН

24 лютого 2019 року делегація Нижньокамського району відвідала підшефну військову частину - Преображенський полк. Сьогодні в ньому проходять службу 19 ніжнекамцев. У складі делегації: представники виконавчого комітету району, військового комісаріату, колектив художньої самодіяльності, батьки військовослужбовців і кореспондент районної газети.

НОВИНА В СПИСКУ НОВИН НОВИНА В СПИСКУ НОВИН

Православні військовослужбовці Південного військового округу (ЮВО) відсвяткують Хрещення Господнє обмиванням в спеціально обладнаних купелях в крижаній воді. Всього на території 15 суб'єктів РФ для військовослужбовців ЮВО обладнано понад 50 купелей. У водоймах розчищені і вирубані ополонки з подібним трапом, встановлені помости і намети для перевдягання, проведено тимчасове освітлення. У наметах підтримується тепло і встановлені термоси з гарячим чаєм.

АРХІВ НОВИН

архів новин

 • 2019 новин: 30
 • 2018 новин: 40
 • 2017 новин: 66
 • 2016 новин: 35
 • 2015 новин: 32
 • 2014 новин: 11
 • 2013 новин: 51

МЕНЮ ФОРМИ Регіони обслуговування Корисні сервіси Банерна блокЧи не знайшли відповідь

Чи не знайшли відповідь?
Зв'яжіться з нами

Єдиний телефон проекту 8-800-550-0793

Служба підтримки учасників проекту 0793

з SIM-карт проекту дзвінок безкоштовний соц мережі

Новости