• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Угорщина обіцяє блокувати будь-яке рішення саміту Україна-Грузія-НАТО

цею материал Доступний по-русски

Міністерство закордонних справ Угорщини направило листа генсеку НАТО Столтенбергу, в якому йдеться про те, що Орбан має намір голосувати проти будь-якого документа.

Міністерство закордонних справ Угорщини направило листа генсеку НАТО Столтенбергу, в якому йдеться про те, що Орбан має намір голосувати проти будь-якого документа

Віктор Орбан \ REUTERS

Прем'єр-міністр Угорщини Віктор Орбан на саміті НАТО в Брюсселі наступного тижня буде блокувати будь-яке рішення за підсумками зустрічі з Україною і Грузією.

Читайте також Угорщина ініціювала перегляд політики НАТО щодо України - ЗМІ

Про це йдеться в статті "Ніж у спину" від Орбана: Угорщина відновила наступ на Україну в НАТО і в ЄС ", передає ЕвроПравда . Міністерство закордонних справ Угорщини направило листа генсеку НАТО Йенс Столтенбергу, в якому йдеться про те, що Орбан має намір голосувати проти будь-якого документа, який запропонують членам Альянсу до прийняття за підсумками зустрічі з українським та грузинським лідерами.

Цей лист був відправлений через три дні після українсько-угорської зустрічі на міністерському рівні, яка відбулася в Берегово. Після зустрічі стало відомо, що Угорщина відмовилася від вето щодо участі України в саміті НАТО.

Крім того, в Будапешті відмовилися від ультимативного вимоги про повернення до старої мовної системі в освіті. Там нарешті погодилися з висновками "венеціанка": ст. 7 закону "Про освіту" можливо виконати таким чином, щоб це не шкодило національним меншинам - звичайно, в консультації з представниками цих меншин.

Глава МЗС Угорщини Петер Сійярто тоді публічно припустив, що до завершення саміту прогрес буде ще більш виразним і Угорщина перестане блокувати також рішення Альянсу щодо статусу України.

Однак через кілька днів в листі угорський МЗС заявив, що зустріч з Україною не принесла успіху. У Будапешті утрималися від коментарів про причини такої різкої зміни своєї позиції. Запит ЕвроПравди в МЗС і посольство Угорщини в Україні залишився без відповіді. Правда, спростовувати існування такого листа до генсека НАТО там також не стали.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Новости