• Главная <
 • Галерея
 • Карта сайта
 • Наши контакты
 • Обратная связь

Лікування та імплантація зубів за кордоном

 1. Закордонне стоматологічне обслуговування - Якісне лікування за доступною ціною в Helvetic Clinics ...
 2. Helvetic Clinics Угорщина - неординарна стоматологічна клініка

Закордонне стоматологічне обслуговування - Якісне лікування за доступною ціною в Helvetic Clinics

Helvetic Clinics - це гарантія високого рівня стоматологічного обслуговування і від 50 до 70% економії Ваших коштів в порівнянні з сумами рахунків, що виставляються місцевими стоматологами в Росії або Україні. У Helvetic Clinics ми вважаємо, що високоякісне стоматологічне обслуговування повинно бути доступно кожному. З цієї причини наші стоматологи встановили жорсткі вимоги і основні принципи, стандартизовані у всіх наших клініках по всьому світу. Незалежно від того, на якій з стоматологічних клінік Helvetic Clinics Ви зупините свій вибір, ми подбаємо про те, щоб Ви отримали найбільш компетентне обслуговування в одній з кращих стоматологічних клінік в Угорщині і за кордоном.

Вибір Helvetic Clinics для зарубіжного стоматологічного обслуговування принесе Вам наступні переваги:

 • Вартість на 50-70% дешевше в порівнянні з місцевими цінами
 • Найбільш довгострокові і серйозні гарантії, які тільки можна знайти
 • Правила внутрішнього розпорядку, що відповідають швейцарським стандартам, розроблені в процесі тісної співпраці з нашими стоматологами та ретельно дотримуються строгих правил у всіх наших клініках
 • Сучасні клініки оснащені за останнім словом техніки, що є занадто дорогим задоволенням для більшості клінік в Сполученому Королівстві
 • Стоматологічне обслуговування бездоганної якості
 • Індивідуальний підхід і доброзичлива атмосфера в невеликих відділеннях.

Досвід і знання наших стоматологів

Наші професіонали готові запропонувати Вам спеціальні знання і навички в області імплантології, пародонтології і одонтології. У наших стоматологічних клініках під одним дахом зібрані кращі в Угорщині стоматологи, кожен з яких має свою спеціалізацію, досвід і вміння. Наш имплантолог ніколи не буде лікувати Ваш карієс, наш одонтології ніколи не буде вставляти зубний імплантат і наш пародонтолог ніколи не буде ставити зубну коронку.

Хоча косметична стоматологія поки формально не визнана в якості офіційної області спеціалізації в стоматології, наші сертифіковані стоматологи, як в Угорщині, так і в Європі, мають спеціалізацією, навичками і високою кваліфікацією в своїх відповідних сферах діяльності в галузі сучасної стоматології, включаючи:

 • зубні імплантати
 • зубні коронки
 • вініри
 • Загальна стоматологічне лікування
 • виправлення прикусу
 • Відбілювання і освітлення зубів
 • Фіксовані або знімні стоматологічні конструкції
 • косметична стоматологія

Helvetic Clinics Угорщина - неординарна стоматологічна клініка

Незалежно від того, яку стоматологічну клініку Helvetic Ви виберете, ми забезпечимо Вас високою якістю стоматологічного обслуговування на відміну від працюючої за шаблоном «стоматології конвеєрного типу», представленої в якості практики стоматологічного туризму, що можна спостерігати в інших випадках. Ми гарантуємо Вам, що Вас будуть лікувати найкращі експерти із застосуванням новітніх технологій і дотриманням найсуворіших правил і регламенту, які значно перевищують аналоги, встановлені в Швейцарії.
Разом з тим ми прекрасно розуміємо, що лікування зубів за кордоном може бути стресовим випробуванням. З цієї причини ми робимо все для того, щоб Вам було надано привітний прийом в наших клініках, незважаючи на те, приїжджаєте ви заради простої процедури, такий як гігієнічний лікування або відбілювання зубів, або ж більш складної процедури, такий як стоматологічна хірургічна операція по імплантації зубів. Наші стоматологи завжди проявлять увагу до Ваших індивідуальних потреб, яким би не був предмет Вашого занепокоєння. Наша команда - на місці і готова задовольнити всі Ваші вимоги протягом Вашого перебування.

Ми завжди у Вашому розпорядженні, якщо у Вас виникають будь-які питання або Ви бажаєте отримати інформацію. Тому, будь ласка, з питаннями або запитом вартості звертайтеся до нас через наш веб-сайт. Ми будемо надзвичайно раді передзвонити Вам і відповісти на всі Ваші запитання.

З нетерпінням чекаємо можливості найближчим часом вітати Вас в якості одного з наших пацієнтів!

З найкращими побажаннями,

Зуболікарська команда Helvetic Clinics

Ви унікальні, ви заслуговуєте найкращого! Helvetic clinics отримала рейтинг кращої в світі стоматологічної клініки, дивіться інспекцію, проведену Global Clinic Rating (Рейтинг клінік по всьому світу).

Helvetic Dental Clinics Будапешт дотримується Кодекс належної практики для медичного туризму, має сертифікат відповідності стандарту ISO 9001 і акредитована Global Clinic Rating (GCR) (Рейтинг клінік по всьому світу - «ДжіСіАр»).

Новости