• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Павільйони виставки Шанхай ЕКСПО-2010 (ч.2)

ЕКСПО-2010 все ближче і ми робимо виставу ще 17 павільйонів різних країн-учасниць цього заходу планетарного масштабу. До слова, після завершення виставки більшу частину павільйонів держави планують встановити в своїх столицях (а деякі Китай може і за свій рахунок повернути творцям ...).

У цій частині вас чекають сарафани російський, оригінальний британський, яблучний румунський і інші павільйони.

Корейська павільйон на ЕКСПО-2010

Створена компанією Mass Studies конструкція розміститься в безпосередній близькості від китайського і японського павільйонів. Своєрідний лабіринт займе площу в 6 тисяч квадратних метрів, ставши одним з найбільших павільйонів виставки.

Малайзійський павільйон ЕКСПО-2010

Малайзійський павільйон - стилізована традиційна хатина, при цьому фасад будівлі створять з комбінації пальмових гілок і пластика. Своїм будинком архітектори захотіли показати єднання всіх народностей країни, зробивши гаслом павільйону вислів: «Малайзія - гармонійне життя в місті». У будівлі відвідувачі зможуть зіграти в гольф.

Мексиканський павільйон на ЕКСПО-2010

Компанія SLOT вирішила представити Мексику в вигляді площі, накритою дахом з парасольок (мабуть, пляжних). Павільйон поділений на три частини: історичну, сучасну і футуристичну. У дизайні автори проекту спробували знайти спільне між мексиканської та китайської культурами, при цьому зосередившись на створенні зеленої привабливою зони для роботи і відпочинку.

Павільйон Монако на ЕКСПО-2010

Центральним елементом павільйону королівства (між іншим, будова держави-ліліпута займе 2000 квадратних метрів) є величезний екран. На ньому буде транслюватися невеликий ролик про етап Формули-1 і прототипі еко-автомобіля Venturi Volage. Проект павільйону розроблений NAÇO Architecture.

Непальська павільйон на ЕКСПО-2010

«Казки Катманду» - офіційна назва непальського павільйону, що є частинкою столиці країни. У ньому також сплітаються майбутнє і сьогодення міста, в тому числі у вигляді демонстрації зусиль Непалу по впровадженню відновлюваних джерел енергії. Форма павільйону запозичена у буддистської церкви в Катманду. Її архітектори оточили традиційними будиночками.

Пакистанський павільйон на ЕКСПО-2010

Пакистанський павільйон - це данина поваги символу міста Lahorte - однойменним форту, зведеному в 1025 році. Темою будови є «гармонія і різноманітність», які автори проекту збираються показати на прикладі різних міст країни. Усередині відвідувачі зможуть, за допомогою презентацій, ознайомитися з життям рядового пакистанця.

Польський павільйон на ЕКСПО-2010

Щоб привернути перехожих в польський павільйон, автори конструкції з WWA Architects вирішили задіяти досвід роботи з папером - прикраси фасаду будівлі є гігантським аналогом візерунків, які вирізаються з паперу. За словами розробників, це допоможе створити «запам'ятовується культурну ідеограму».

Румунський павільйон на ЕКСПО-2010

Як не дивно, але це не величезний символ компанії Apple, а павільйон Румунії. Разом з тим, «яблучний» дизайн не випадковий - цей фрукт є уособленням здоров'я, знань, свіжості, спокуси і стабільності - всього того, що на думку авторів проекту з SC M & C Strategy Development, буде характерно для міст майбутнього.

Російський павільйон на ЕКСПО-2010

Свій павільйон на ЕКСПО-2010 росіяни вирішили представити у вигляді 12 сарафанів з традиційним російським орнаментом. Вежі матимуть висоту в 20 метрів, нагадуючи про уральських містах 3-х тисячолітньої давності і, одночасно, представляючи сучасну архітектуру з її незвичайними формами. Розробляла проект команда Левона Айрапетова, Андрія Панченко та Валерії Преображенської (PAP ER architectural team), а також дизайнерське бюро Бориса Краснова.

Сінгапурський павільйон на ЕКСПО-2010

Музична коробка - так бачать майбутнє сінгапурського містобудування в Kay Ngee Tan Architects. Всередині не дружелюбно наїжився «їжачка» розташовуються всілякі об'єкти для відпочинку, включаючи фонтани і сад на даху.

Іспанська на ЕКСПО-2010

Металева структура, загорнута прутами на манер плетеної корзини - так буде виглядати павільйон Іспанії на ЕКСПО-2010. Ідея дизайну належить Benedetta Tagliabue, який також запевнив у міцності конструкції і пообіцяв покрити її спеціальним водовідштовхувальним матеріалом.

Шведський на ЕКСПО-2010

Павільйон Швеції на виставці об'єднує три поняття: самодостатність, інновації та комунікації. У проекті SWECO спробували показати шведський погляд на вирішення світових проблем з екологією, економікою і якістю життя. Якщо подивитися на будову зверху, то стане зрозуміло призначення двох наскрізних коридорів - в поєднанні з колірною гамою вони утворюють прапор країни.

Швейцарський на ЕКСПО-2010

У Buchner Bründler Architects для Швейцарії створили павільйон, концепція якого заснована на європейському розумінні значення китайських символів Інь і Янь. На думку авторів проекту, пошук гармонії і балансу - найбільш важливий тренд в сучасній швейцарській архітектурі.

Турецький павільйон на ЕКСПО-2010

«Колиска цивілізації» - така тематика турецького павільйону, виглядає як кумедна червона коробка з різновеликими отворами. Під дахом будови відвідувачів познайомлять з історією країни, сучасним станом Стамбула (який претендує на роль культурної столиці Європи) і майбутнім, яке представлено у вигляді фенікса.

Павільйон ОАЕ на ЕКСПО-2010

Для ОАЕ проект павільйону розробляв сер Норманн Фостер , Що втілив в конструкції образ пустельного пейзажу. Найвища точка будівлі знаходиться в 20-ти метрах над землею. Внутрішні приміщення висвітлюються сонцем, а спеціальні смужки на фасаді ночами надають будівлі неповторний вигляд.

Павільйон Великобританії на ЕКСПО-2010

«Павільйон ідей» - дітище британської компанії Heatherwick Studio, яка завоювала право на розробку проекту, мабуть, в самій конкурентному середовищі. Будова описують як коробку з безліччю різноспрямованих ліній на фасаді, але при цьому не передаючи містичне відчуття, яке охоплює при погляді на це дизайнерське рішення. Швидше за павільйон можна порівняти з чорною дірою.

Венесуельський павільйон на ЕКСПО-2010

На вигляд павільйону Венесуели значний вплив зробили житла корінних жителів країни. Форма будови - стрічка Мебіуса (або цифра «8» - символічна як для Венесуели так і для Китаю). Всередині буде встановлено обладнання для телемосту між Шанхаєм і Каракасом.

Український павільйон на Шанхай ЕКСПО-2010

Фото з сайту: archdaily.com

Новости