• Главная <
 • Галерея
 • Карта сайта
 • Наши контакты
 • Обратная связь

Постановка кар'єрних цілей

 1. Зростання на поточній посаді
 2. Планування зміни кар'єри
 3. Перехід в суміжну професію
 4. відгук

Непоганий час, щоб подумати про постановку мети в області професійного розвитку. через складання кар'єрного плану ви зможете ефективніше досягти бажаних вершин у професійній сфері.

Подумайте про вашому поточному місці роботи і вирішите, яких змін ви бажаєте досягти в наступному році? Найкраще почати з визначення цілей на рік. Наприклад: Я хочу, щоб мені делегували більше відповідальності в моїй поточної посади, Я хочу щоб моя робота дозволяючи мені проводити більше часу з моєю сім'єю, або Я хочу знайти роботу з великими можливостями для кар'єрного зростання.

Визначивши свої довгострокові цілі, ви можете ставити більш дрібні цілі в цьому році. Наприклад, якщо ви вирішили освоїти новий навик, заплануйте записатися на заняття або попросити конкретної людини займатися з вами. Всі ваші цілі повинні бути розумними: конкретними, вимірними, досяжними, обґрунтованими і певними за часом.

Важливе рішення, яке буде впливати на ваші плани: чи хочете ви залишитися на своїй поточній посаді, або ж хочете поміняти роботу. В обох випадках ретельне планування буде важливою частиною вашого кар'єрного росту.

Зростання на поточній посаді

Сучасна ринкова економіка заснована на конкуренції. Саме тому хорошою ідеєю буде постійно ставити кар'єрні цілі, не має значення, перебуваєте ви на своєму місці 2 роки або 20 років. Ставлячи особисті кар'єрні цілі і досягаючи їх, ви підвищуєте свою цінність, як для свого поточного роботодавця, так і для майбутніх потенційних роботодавців.

Ось деякі питання, які ви можете задати самому собі, починаючи мозковий штурм сфер вашого зростання:

 • Як я хочу вирости на роботі і в кар'єрі протягом наступного року?
 • Які мої сильні і слабкі сторони? (Ви можете взяти за основу відгуки про вашу роботу).
 • Які таланти і здібності у мене є, які можуть принести користь моїй команді, але які я зараз не використовую?
 • Як я можу стати більш результативним?
 • Як я можу поліпшити свої відносини з колегами?
 • Як я можу поліпшити свої відносини з клієнтами?
 • Чи є така навичка, який я б хотів освоїти, або сертифікат, який би я хотів отримати?
 • Чи є такий проект, яким би я хотів керувати, або бути його частиною?

Тепер, коли ви визначили одну або дві мети на наступний рік, запишіть їх або розкажіть кому-небудь, наприклад, вашому супервізору або наставнику. Якщо супервизор знає про ваші цілі в професійній сфері, це може стати безцінним ресурсом для того, щоб отримати нові проекти і використовувати можливості для професійного зростання всередині компанії.

Коли ви досягаєте своїх цілей, не забувайте записувати свої досягнення, оновлюючи своє резюме. Дуже важливо, щоб ваше резюме завжди було актуальним. Ви будете почувати себе краще, відстежуючи своє просування вперед.

Планування зміни кар'єри

досліджуйте

Якщо ви вирішите поміняти свою професію, перший крок - це визначити новий напрямок, в якому ви бажаєте рухатися. Хороший спосіб для цього - мозковий штурм тих робіт і сфер діяльності, які вам цікаві. Потім перейдіть на "Occupational Outlook Handbook" (Для США) або на "Job Bank" (Для Канади). Ці сайти містять інформацію про заробітні плати та необхідному освіті, а також дають опис звичайного робочого дня представників різних професій. Ці ресурси дозволять вам досліджувати можливі варіанти кар'єри, відповідні вашим інтересам і навичкам. Займаючись дослідженням, зверніть увагу на суміжні професії, щоб дізнатися про ті можливості, про які ви ймовірно раніше не замислювалися. Ще один ресурс для дослідження тих професій і навичок, до яких ви схильні від природи - це тестування на визначення професії в центрі зайнятості СПД. Знайдіть центр зайнятості за місцем проживання для отримання додаткової інформації.

Мережа

Після визначення напрямку пошуку по одній або двом можливим кар'єрів, співбесіду з метою збору інформації є одним з найбільш ефективних способів знаходження інформації про можливих кар'єрних областях. Шукайте тих, хто зараз працює в тій області, про яку ви хочете дізнатися більше. Скористайтеся допомогою друзів і родичів, а також соціальними мережами . Якщо у вас є обліковий запис на LinkedIn, ви можете пошукати зв'язку в тих професійних сферах, які вас цікавлять.

Складіть план

Встановлюючи нову кар'єрну мету, не забудьте включити туди бажану посаду, сферу і рівень зарплати. Потім складіть план з отримання кваліфікації, яка необхідна, щоб змінити професію. Можливо, вам доведеться продовжити навчання або записатися на курси з підвищення кваліфікації. Як вже було сказано вище, "Occupational Outlook Handbook" в США, а також "Job Bank" в Канаді є хороші ресурси для отримання даної інформації.

Перехід в суміжну професію

Якщо ви шукаєте нову роботу в своїй сфері, ви, швидше за все, вже знаєте, до якої посади, спрямованості і до якого рівня зарплати ви прагнете. Ключем до вашого успіху стануть відточені заготовки, що відображають ваші сильні сторони , а також мережеві стратегії . Багато з тих принципів, які обговорювалися вище, застосовні в даній ситуації. Опитайте ключових людей у ​​вашій сфері, чиї контакти у вас є, і дізнайтеся, як вони досягли того стану, на якому зараз знаходяться. Складіть план того, як ви станете конкурентоспроможним кандидатом і знайдете зв'язку, які допоможуть вам бути в курсі нових можливостей працевлаштування.

Зміна кар'єри спричинить за собою далекосяжні наслідки у вашому житті. Втішною є думка про те, що Господь зацікавлений у вашому житті, і що Він буде допомагати вам і направляти вас в процесі постановки і досягнення кар'єрних цілей.

Старійшина Річард Г. Скотт навчав: "Небесний Батько знав, що ви будете мати справу з проблемами, і що при вирішенні якихось із них ви будете не в силах зробити правильний вибір. У Своєму плані щастя Він передбачив, щоб під час земного життя ви отримували допомогу у вирішенні таких проблем і завдань. Ця допомога буде приходити до вас через Святого Духа, як духовне керівництво. Це сила перевищує ваші власні можливості - і люблячий Небесний Батько хоче, щоб ви постійно використовували її заради вашого спокою і щастя "(" Набути духовне керівництво " Ensign, Nov. 2009).

відгук

Чи було це корисно?

Подумайте про вашому поточному місці роботи і вирішите, яких змін ви бажаєте досягти в наступному році?
Які мої сильні і слабкі сторони?
Які таланти і здібності у мене є, які можуть принести користь моїй команді, але які я зараз не використовую?
Як я можу стати більш результативним?
Як я можу поліпшити свої відносини з колегами?
Як я можу поліпшити свої відносини з клієнтами?
Чи є така навичка, який я б хотів освоїти, або сертифікат, який би я хотів отримати?
Чи є такий проект, яким би я хотів керувати, або бути його частиною?
Новости