• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Бутербродница або сендвічница - смачна їжа за кілька хвилин

Багато з тих, хто читає ці рядки можуть абсолютно справедливо зауважити, що між бутербродом і сендвічем існує серйозна різниця Багато з тих, хто читає ці рядки можуть абсолютно справедливо зауважити, що між бутербродом і сендвічем існує серйозна різниця. Бутерброд в його класичному розумінні - це шматок хліба, помазаний маслом, плюс лежать зверху порізані скибочки м'яса, сиру, овочів та інших продуктів. Сендвіч - це практично те ж саме, але з однією дуже важливою особливістю - зверху на бутерброд укладається ще один шмат хліба. Виходить, що в сендвічі начинка укладена між двома скибками хліба, а не лежить зверху.

Говорити ми будемо саме про сендвічах, тому що такий формат бутербродів найзручніше готувати в Бутербродниці .

Отже, бутерброди. Вони виручають в моменти, коли нагрянули гості, а в холодильнику конем грай. Діти беруть їх в школу, а дорослі на роботу. Ними набивають кошики, коли збираються на природу або в дорогу. Загалом, бутерброди - це універсальна їжа, і немає на світі людей, які б їх не любили.

Більш того, деякі бутерброди за кількістю інгредієнтів, складності та ситності навіть якщо і не йдуть врівень, то, по крайней мере, мало в чому поступаються повноцінним обідів. Що вже говорити про гарячих бутербродах. Підрум'янені, з гарячою начинкою, вони не просто смачні, але і неймовірно апетитно виглядають. А найголовніше, готуються вони швидко і легко, особливо за допомогою такого приладу, як бутербродница.

Практично всі бутербродниці зовні нагадують невеликий квадратний або прямокутний пластиковий валізку з теплоізольованими ручками (для запобігання опіків) і таким же корпусом. Всередині «валізки» знаходяться дві нагрівальні пластини, в більшості випадків вкриті шаром протипригарного речовини. Як правило, внутрішній простір розділений на 2 секції, розраховані на приготування пари сендвічів, але бувають і більш місткі прилади, здатні підсмажити відразу 3 або 4 бутерброда. Всі моделі обладнані засувками, які фіксують Бутербродниці в закритому положенні. Внутрішні секції часто відформовані у вигляді прямокутників, поділених по діагоналі. Відповідно, і бутерброди виходять трикутної форми, причому цікавою особливістю є те, що по краях бутерброди тісно стиснуті і надійно утримують начинку в середині. Навіть розплавлений сир відмінно тримається між двома підсмаженими скибками і не розтікається, утворюючи щось схоже на булочку з начинкою. Деякі моделі можуть «випалювати» на хлібі орнаменти або малюнки, що дуже подобається дітям і виключає непотрібні вмовляння поїсти.

Корисною опцією є можливість зняття нагрівальних пластин, після чого їх можна сміливо мити як руками, так і в   посудомийній машині Корисною опцією є можливість зняття нагрівальних пластин, після чого їх можна сміливо мити як руками, так і в посудомийній машині . Нерідко такі моделі мають в комплекті додаткові пластини, за допомогою яких можна готувати товсті або тонкі вафлі, пекти печиво «горішки» і грілевать продукти. «Чемоданний» формат бутербродниці дає можливість зберігати прилад в шафці на кухні , Де він не буде займати багато місця.

Зверху на кришці приладу розташовані індикатори, що показують режим роботи приладу. Як правило, червоний колір індикатора означає, що прилад працює і йде процес приготування, а зелений - що бутерброди можна виймати. Розігрівається бутербродница всього за 3-5 хвилин (залежить від потужності), а процес приготування триває в середньому 5-7 хвилин. Це означає, що на приготування смачного сніданку піде не більше 10-15 хвилин дорогоцінного ранкового часу. За цей час кавоварка приготує порцію чорної кави - і повноцінний сніданок готовий.

Для приготування сендвічів можна використовувати будь-який хліб, який більше до смаку. Начинкою гарячого сендвіча можуть виступати практично всі продукти. Чудові бутерброди виходять з білого тостерний хліба, шинки, ковбаси або сосисок і сиру. Ніхто не має права обмежувати вашу фантазію. Експериментуйте! Пробуйте додавати гриби або морепродукти. Для отримання хрусткої скоринки зовнішні сторони скибок хліба (ті, що будуть прилягати до нагрівальних пластин) рекомендується змастити невеликою кількістю вершкового масла. Якщо бажаєте, можете смажити смачні і акуратні омлети або оладки. Любите солодке? Будь ласка! Додавайте варення або джем, але не перестарайтеся, щоб солодкий наповнювач не витік з сендвіча і не потрапив всередину приладу. Хочете просто підсмажити хліб? Запросто!

Після використання бутербродниці бажано протерти поверхні м'якою ганчіркою або паперовим рушником і дати їй охолонути у відкритому стані. Після цього Бутербродниці можна скласти і заховати в шафку.

Любите солодке?
Хочете просто підсмажити хліб?
Новости