• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Рукавички для тайського боксу

  1. Як же вибрати рукавички для тайського боксу?
  2. Що в собі повинні мати хороші рукавички?
  3. Кращі фірми рукавичок для боксу
  4. Ціни на рукавички для тайського боксу
  5. Вибрати рукавички в Москві в кращих магазинах
Як же вибрати рукавички для тайського боксу

Короткий зміст статті:

Тайський бокс або муай-тай - саме найдавніше бойове мистецтво Таїланду. У цій країні величезна частина жителів володіє його прийомами. Боксери з усього світу приїжджають сюди, до витоків, щоб удосконалити свої навички та відшліфувати майстерність. Від інших єдиноборств він відрізняється тим, що головна увага звертається на роботу ніг. Відповідно військово-промислового комплексу заточена під потреби спортсменів.

Шорти повинні бути короткі, але досить просторі, щоб не заважати руху. Рукавички в свою чергу теж особливі, щоб можна було схопити ногу суперника. Всі ці можливості ви можете переглянути на уроках з тайського боксу, там найефектніші методи даного виду спорту.

Правильне придбання і вибір рукавичок для тайського боксу

І так, для занять муай-тай Вам обов'язково знадобляться хороші рукавички для тайського боксу. Їх потрібно вибирати правильно і ретельно, щоб захистися не тільки руки, але і весь корпус, особливо голову від ударів. Вони значно відрізняються від рукавичок для боксу.

Вони мають трохи витягнуту форму і краще захищені із зовнішнього боку долоні, так як в цьому виді спорту так само використовуються удари ногами. Спеціальна форма і набивка допоможуть при правильному використанні уникнути травм і неприємних наслідків.

Як же вибрати рукавички для тайського боксу?

Існує кілька параметрів, на які слід звернути увагу при покупці і примірці.

Перше, що Ви можете без проблем визначити - це вага. Важкі рукавички добре захищати від травм, так як гасять силу удару. Але вони сприяють тому, що боєць швидше втрачає сили і втомлюється. Вага вимірюється в унціях (28,35 грам). Для дітей - 4-6. Дівчатам і бійцям з невеликою вагою - 8-10. Середня вага - 12, важковаговиків - від 14 і далі.

Як же вибрати рукавички для тайського боксу

Які рукавички Вам потрібні для тайського боксу, залежить і від того, навіщо вони Вам взагалі, для якої мети Ви бажаєте їх придбати. Найменше травмонебезпечні для звичайних тренувань. Аматорські рукавички так само розраховані для захисту Ваших кінцівок.

Великий палець в них пришитий, як в боксерських, щоб уникнути переломів з незвички. Снарядні підійдуть для відпрацювання ударів на груші або лапах. Вони більш витривалі і жорсткіше, ніж звичайні. Бойові рукавички відповідно для поєдинків. Є ще одна особлива і окрема категорія. Це рукавички для тренера. Їх ще називають тренерськими. Їх призначення зрозуміло з опису.

Що в собі повинні мати хороші рукавички?

Не менш важливий і матеріал, з кого якого зроблений товар. Можна взяти з шкірозамінника. Вони дешевші, але руки більше пітніють і можуть натирати, через неякісне пошиття або якості. Виріб зі шкіри прослужить довше і рукам буде комфортніше. Приміряючи рукавички при покупці, краще робити це з намотаним бинтами. Якщо їх немає, то руки повинні відчувати трохи свободу. Рукавички повинні легко одягатися і не вивертати великий палець.

Зафіксувати кисті можна за допомогою шнурків або липучок. Перший метод до сих пір потрібно на змаганнях. Але на тренуваннях це непрактично, потрібна допомога з боку.

Важливо згадати і наповнювач рукавичок. Раніше широко використовували кінський волос. Зараз є і інша набивка. Це може бути пінополіуретан / пенорезіна або вата. У першому випадку матеріал добре пружинить і тому краще пом'якшує удар і захищає. Вата може утворювати грудочки і пропускати атаку. Крім того, що Ви піддаєте себе небезпеці, так ще й суперника сильніше травмуєте. Якщо рукавички старі і набивка скататися, то по відчуттях Ви б'єте як ніби просто кулаком. Це дуже неприємно і навіть небезпечно для здоров'я обох учасників.

Кращі фірми рукавичок для боксу

Важко сказати які рукавички для тайського боксу найкращі. Висококласний екіпірування звичайно ж належить самим тайцам. Серед фірм варто згадати такі: Twins, King, Top King.

Кращі фірми рукавичок для боксу

Ця нація шанує своє народне надбання, тому в дивовижному якості їхнього товару Ви можете бути впевнені. Досить популярними виробниками вважаються Adidas, Everlast, Top Ten. Хорошим вибором так само буде зупинитися на таких марках як: Reyes, Twins, Ringside, Rivals, Grant. Наступне місце в рейтингу займає фірма Lonsdale. Якщо пошукати, можливо, Вам попадуться і хороші екземпляри від Top Hill, Green Hill.

Ціни на рукавички для тайського боксу

Ціна рукавичок для тайського боксу стартує від 2 тис руб. Якщо Ви всерйоз вирішили зайнятися цим видом спорту, то краще не економити на своєму здоров'ї та безпеці. Як відомо: скупий платити двічі. Купивши неякісний, але дешевий товар, Ви дуже скоро залишитеся ні з чим. Тобто рукавички можуть порватися або натирати Вам руки. Так що краще вже відразу подбати про себе і придбати хорошу екіпіровку.

Ціни на рукавички для тайського боксу

Рукавички для тайського боксу можна купити в спортивних магазинах або спеціалізованих торгових точках. Досвідчені консультанти допоможуть підібрати всі необхідні параметри виходячи з Ваших побажань і фізіологічних особливостей. Ви можете задати будь-які питання і отримати кваліфіковану допомогу. Інтернет-магазини відмінна альтернатива звичайним торговельним центрам. Помацати, поміряти, спробувати Ви, правда, не зможете, але консультанти підкажуть, на чому зупинити свій вибір.

Вибрати рукавички в Москві в кращих магазинах

Якщо Ви живете в Москві, то можете купити рукавички для тайського боксу в самому центрі міста, де компанія TWINS відкрила свій магазин. Відвідайте також магазин Reyvel. Він спеціалізується на екіпіровці для єдиноборств.

Вибрати рукавички в Москві в кращих магазинах

Це просто рай для бійців, де зібрана якісна і професійна екіпіровка, всілякий інвентар і аксесуари. Гідність запропонованих варіантів в тому, що в них Ви можете знайти абсолютно все, що Вам потрібно для занять тайським боксом.

Не потрібно витрачати багато часу і терпіння, щоб зібрати все необхідне по частинах. Щоб уникнути травм і воістину отримати задоволення від своїх занять, боєць повинен захистити всі частини тіла якісної екіпіровкою.

Нижче на фото зображені різні рукавички, призначені для тайського боксу. На перший погляд може здатися, що вони дуже схожі на ті, які використовуються для звичайного боксу. Але тільки необізнана людина може їх переплутати. Хоча тепер і Ви знаєте головні відмінності і не потрапите в незручну ситуацію, маючи наочний приклад перед собою.

Рекомендуємо прочитати:

Як же вибрати рукавички для тайського боксу?
Що в собі повинні мати хороші рукавички?
Як же вибрати рукавички для тайського боксу?
Що в собі повинні мати хороші рукавички?
Новости