• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Боксерські рукавички і боксерки

Бокс має давню історію. Як вид спорту, він був офіційно визнаний в Англії в 1719 році. Відомо про поєдинках, що проводилися в 13-м столітті, а витоки боксу йдуть в далеке минуле. У наш час бокс набуває все більшої популярності. Крім фізичного розвитку у борця виховуються такі якості як сміливість, витримка, вміння розумно ризикувати. Якісна і правильно підібрана екіпіровка має тут важливу роль. У нашому магазині Ви можете придбати боксерки, труси, бинти, рукавички, шоломи, капи та ін. Інвентар як вітчизняного так і імпортного виробника.

Вірного вибору і продуктивних тренувань!

10 або 12 унцій?

Як вибрати боксерські рукавички?

При виборі рукавичок для боксу потрібно враховувати два основних параметри: вага і матеріал, з якого вони виготовлені.

Поширена думка, що боксерські рукавички розрізняються за розмірами: 6, 8, 10 унцій ... Насправді, рукавички для боксу відрізняються тільки по вазі, який вимірюється в унціях. Одна унція дорівнює 28,35 гр. Рукавички для боксу бувають 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 і 18 унцій (вага позначається на рукавичках як 10-oz, 14-oz і т д.).

Вага обираних рукавичок повинен прямо залежати залежить від ваги людини, який буде в них тренуватися. Чим більше вага, тим важче повинна бути рукавичка (це відноситься до тренувань, для змагань існують свої нормативи). Важкі рукавички скорочують травми за рахунок того, що вони краще гасять силу удару і захищають руку.


10 або 12 унцій ? Яку вагу рукавичок підійде саме Вам, видно з таблиці:

Вага (oz / унц.)Веc (гр.)Кому підійде

4 113,4 Дітям до 7 років 6 170,1 Дітям 7-9 років 8 226,8 Підліткам, жінкам, чоловікам легкої ваги. Використовуються на змаганнях 10 283,5 Підліткам, жінкам, чоловікам легкого і середнього ваги. Найбільш поширений вага на змаганнях 12 340,2 Чоловікам великий ваговій категорії

Крім ваги боксерські рукавички розрізняються за матеріалом, з якого вони зроблені. Рукавички можуть бути з натуральної шкіри і із замінника . безумовно, шкіряні краще: вони більш довговічні, і руці в них комфортніше, проте коштують вони дорожче.

Руки під рукавички обов'язково бинтують. боксерські бинти захищає кисть від ударів, вивихів і розтягувань, а також вбирають вологу, через що рукавички залишаються сухими і не псуються. Боксерські бинти бувають різної довжини (від 2,5 до 4,5 метрів), з бавовни або бавовни з еластиком. Багато спортсменів рекомендують бавовняні бинти, вони менше перетягують кисть і краще вбирають вологу. Довжина бинта залежить від віку, до 3 м - дитячі і підліткові. Бинтувати можна різними способами, але принцип в цілому однаковий: повинна бути забинтована вся кисть без пальців, окремо підставу великого пальця, пальці не бинтуються, але відокремлюються одна від одної.

вибираємо боксерки

взуття для боксу

Боксерки - спеціалізоване взуття для занять боксом і виступів на рингу. В ході тренувань основне навантаження боксера йде на ноги, тому вкрай важливо правильно вибрати взуття. У цій статті ми постараємося докладно і доступно розповісти про боксерках, їх різновидах і особливості.

Чому ж не рекомендується займатися в інший спортивного взуття, такий як кросівки і борцовки?

рис.1. Борцовки з високими берцями. Комбінована застібка (блискавка і шнурівка) рис

По-перше, у боксерок спеціальна підошва, яка виконана з матеріалів, що дозволяють не ковзати і моментально виконати потребується в даний момент прийом. Як правило, вона шорстка, з виїмками і нерівностями.

По-друге, матеріал верху. Передбачається, що нога буде сильно потіти, тому перевага віддається натуральним матеріалам. Це можуть бути: шкіра, замша. Ці матеріали збільшують термін служби взуття, а також володіють сприятливими гігієнічними, гигроскопическими і аераційними властивостями. Наявність вставок з сітки сприяє вентиляції - нога в в таких боксерках буде дихати, а також знизиться ризик виникнення мозолів.

Слід звернути увагу, що і шкіра і замша мають здатність розтягуватися. Тому купувати борксеркі слід розмір в розмір. Взуття «із запасом» буде тільки заважати спортсмену, може навіть призвести до травми. Нашим покупцям ми пропонуємо боксеркііз замші в поєднанні з сітчастими вставками.

Боксерки розрізняються по виду застібки. Фіксуватися на нозі вони можуть за допомогою блискавки, шнурівки, а також липучки. Взуття на блискавці дозволяє збільшити швидкість екіпіровки, проте ідеальної посадки на нозі чекати не варто. Якщо є шнурівка, то у борця буде можливість регулювати боксерки в залежності від обсягу ноги. Ще більшу стійкість може надати присутність клапана-липучки. Найчастіше виробники використовують поєднання різних застібок (наприклад, блискавка і шнурівка). Боксерки розрізняються по виду застібки

Також борцовки розрізняються по висоті. Чим вище верхня частина взуття, тим краще підтримка голеностопа. Допускається вихід на ринг в боксерках будь-якої висоти. купувати боксерки з низькими або високими берцями , вирішувати вам.

Звернемо увагу на те, що для французького боксу Сават рекомендується купувати спеціальні боксерки. Це пов'язано з технікою боротьби - правила дозволяють тільки удари стопою, на відміну від інших єдиноборств, в яких дозволені удари колінами і гомілками. У нашому магазині можна купити боксерки Сават з 38 по 45 розміри.

Отже, вибираючи борцовки собі або своїм дітям, особливо звертати увагу на такі особливості:

  • якість підошви
  • матеріал верху
  • Фіксація на нозі
  • Висота гомілки

Або 12 унцій?
Як вибрати боксерські рукавички?
Чому ж не рекомендується займатися в інший спортивного взуття, такий як кросівки і борцовки?
Новости